Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik megvillantotta az...

A jobbik megvillantotta az értelmi szintet a Petőfi szobornál láttátok?

Figyelt kérdés
Én megmondtam hogy lesz balhé és már kezdik is...
2010. márc. 15. 13:49
 121/144 anonim ***** válasza:
36%

na, csak a kedvetekért megkerestem: 70. komment:

[link]

azt hiszem, a cikk ugyanaz, mint az előbbi. linkeljek még valamit valakinek? a saját blogomat nem linkelem, mert eszem ágában sincs megint e-maileket kapni, hogy megölnek/felakasztanak/karóba húznak/börtönbe zárnak. meg hogy zsidó vagyok, ami persze nem igaz.

2010. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/144 anonim ***** válasza:
0%
ember, most találtam rá erre a kérdésre, és most kezdtem el linkelni. néha azért elfogadhatnád, hogy másnak is igaza lehet, és nem kellene mindig becsapásra meg összeesküvésre gondolni, ha nem a te igazad áll éppen.
2010. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/144 anonim ***** válasza:
82%
A 34% százalékos mekkora hazug kókler!:DD "Megérdemelnéd az univerzum legnagyobb kóklere díjjat!" :D
2010. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/144 anonim ***** válasza:
36%

[link]


ez ugyanerről a témáról egy cikk, ami leírja,hogy a gárdisták zaklatják a gyilkosság városában (én is itt élek) a romákat, ami amúgy igaz, mivel épp tanúja voltam egy ilyen telefonhívásnak. persze a gárda tagadja, miközben a saját fülemmel hallottam. amúgy, mielőtt belekezdtek, nem vagyok cigány sem.

2010. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/144 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, mi bajod van neked :) én békési vagyok, és azért tudok ezekről. látod, ez a baj. hogy tudom neked bizonyítani, hogy eddig nem kommenteltem? nem, mert hülye vagy. de ettől függetlenül a linkeket megnézhetnéd.
2010. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/144 anonim ***** válasza:
54%

16.21-től kommenteltem, egészen idáig. ezt még megkapjátok. nézzétek meg a kommenteket, itt nincs akkora felháborodás, mert nem lehet cigányozni.


[link]

2010. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/144 anonim ***** válasza:

Figyelj haver nekem ez a cikk nem jelent semmit, főleg, hogy a hozzászólást bárki írhatta, és amúgyis nem érdekel az egész. Ha bizonyíték kell a Gárda gyűlölködésére olvasd el ezt:


[link]


Gárdista és cigány együtt építette a töltést az árvíz ellen.

2010. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/144 anonim ***** válasza:
54%
az a cikk egy rendőri jelentés a megyei újság kékfény rovatában.
2010. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/144 anonim ***** válasza:
16:51 Jah és kiegészítve magamat, erről fénykép is van benne.
2010. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/144 anonim ***** válasza:

16:54 Nem az utolsóra gondoltam, hanem az előző kettőre. Még pontosabban a hozzászólásokra. Főleg az itteniekre.

Az utolsó gárdistás gyilkolásos cikkhez kapcsolódva azt szeretném kérni, hogy keress még ilyeneket ahol állítólagos gárdista ölt meg bárkit is, aztán keress olyat ahol cigány ölt magyart. Természetesen az előbbit balos, az utóbbit inkább jobbos portálokon próbáld.

2010. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!