Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik megvillantotta az...

A jobbik megvillantotta az értelmi szintet a Petőfi szobornál láttátok?

Figyelt kérdés
Én megmondtam hogy lesz balhé és már kezdik is...
2010. márc. 15. 13:49
 101/144 A kérdező kommentje:
Miről is beszélsz?
2010. márc. 15. 16:12
 102/144 anonim ***** válasza:
84%

36.

Most aztan jelentsed ezt is a moderatornak,mert nem ugy sult el ahogy szeretted volna.


Aztan ne magyarazzal itt arrol hogy a jobbikosok ellensegnek tekintetnek mindenkit mert ez nem igaz.Az ilyen emberek mint te az viszont igen.Olcso modon szidod a Jobbikot es szant szandekkal provokalod az embereket.Te vagy az aki szeret gyuloletet kelteni.


Na,Pa....

2010. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/144 anonim ***** válasza:
83%

Nem tekintem Iránt annak...


De te tudnál mutatni olyan demokratikus országot ahol egy tized ennyi böszmeségen rajta kapott politikus nem lesz minimum öngyilkos!

(példákat is írok neked az elmúlt évekből: Japán, Dél Korea)

Nyilván azért nem húznak senkit karóba demokratikus országokban mert ott egy öszödi beszéd után a miniszterelnök minimum agyonlőné magát... ismétlem demokratikus országban!


Szerintem Iránhoz hasonlítani Magyarországot nagyon is találó, a jogállamiság kb. azon a szinten van. És mint ahogy azt előbb te magad is leírtad, Iránban bizony karóba húznának egy Demszki kaliberű politikust!

2010. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/144 anonim ***** válasza:
83%
te most náld az a balhé, h zászlók vannak náluk, meg hogy vannak gárdista ruhások? :D hát ez is értelmi szint...akkor ma én is balhéztam egy jó nagyot, mert jobbikos sálban elmentem koszorúzni meg megnézni az ünnepséget... mekkora balhé volt, ketten rám is néztek, huhúúú...még jó, hogy a rendőrség nem vitt el...és te milyen ruhában vagy? én úgy hallottam, hogy a farmer nadrág is nagyon balhés dolog...
2010. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/144 A kérdező kommentje:

Nem a megemlékezéssel van a baj....

Hanem hogy a másikéhoz odapiszkítasz amit hallhattad értelmes módon.


Másiknak

Te beszéltél karóba húzásól nem én most akkor igazolod az állításod? Vagy nem értem miről beszélsz.

2010. márc. 15. 16:26
 106/144 anonim ***** válasza:
80%
Ha itt balhé lesz, azt csak az mszp-szdsz szavazók számlájára lehet írni. Egyébként mivel ma a forradalom évfordulója van (már akkor is hazaárulók és elnyomók ellen folyt), a mostani parlamentben ülő csőcselék is megérdemli amiket kiabálnak nekik. Hol van az előírva, hogy csendben kell elviselni azoknak a hülyeségét, akik kilopták a szemünket, és ráadásul hazudnak is? Egyáltalán ki lehet az a degenerált, aki még ezek mellett foglal állást?
2010. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/144 anonim ***** válasza:
82%
Ja,ja,a jobbikosok is emberek,de ezt ki merné állítani a Demszkyről?
2010. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/144 anonim ***** válasza:
74%
Akárki kiabálta a Demszkynek hogy "hülye vagy", teljes mértékben igazat kiabált!Csak a hülye sértődik meg azon, ha azt mondják neki, hogy hülye...
2010. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/144 anonim ***** válasza:
90%
én már kezdem unni a politikusokat ... Szidni mindegyik tudja a többit meg hazudni is de tenni valamit azt nem
2010. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/144 anonim ***** válasza:
72%
Azt tudjátok ugye hogy 48-ban/után magyar úrihölgyek tüntettek a rendszer ellen azzal,hogy piros-fehér-zöld színű magyaros ruhába öltözködtek?
2010. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!