Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik megvillantotta az...

A jobbik megvillantotta az értelmi szintet a Petőfi szobornál láttátok?

Figyelt kérdés
Én megmondtam hogy lesz balhé és már kezdik is...
2010. márc. 15. 13:49
 91/144 anonim ***** válasza:
14%

68

Az erőszakot és a rombolást semmi se igazolhatja


73

ilyen alapon, a benkő féle felvétel elég bizonyíték budaházy ellen? Vagy az más? :)


Belefáradtam, fanatikusokkal nem lehet vitázni.

2010. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/144 anonim ***** válasza:
57%
68 akkor elitéled a kormányt.
2010. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/144 anonim ***** válasza:
67%

Újra:


36 akkor elitéled a kormányt. Mármint az mszpt.

2010. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/144 anonim ***** válasza:
81%

Na idefigyelj te nagyokos kérdező! Nem láttam még a felvételt, de el tudom képzelni mi volt. Mért baj az szerinted ha a tolvajt tolvajnak, a hazaárulót hazaárulónak, az idiótát meg idiótának nevezik?

Ez a minimum.

Más országban az ilyen utolsó söpredéket ott a helyszínen karóba húzták volna, ehhez képest a "náczi jobbikosok" kifelyezetten úriemberként viselkedtek ezzel a szemét patkánnyal.

Csak az igazságot vágták a fejéhez, de a TE ingerküszöbödet már ez is zavarja?! Hát hihetetlen vagy!

2010. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/144 anonim ***** válasza:
77%
36% - higyjem helyett használj inkább higgyemet, úgy egy fokkal értelmesebbnek fogsz tűnni.
2010. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/144 anonim ***** válasza:
19%

Ez az utolsó hozzászólásom a témában


Képzeld, nem szeretem az mszp-t. Egyátalán nem. Fidesz dettó. De tudod, egyik párt sem tekintette korábban ellenségének a másképpen gondolkodókat. Ellenfélnek igen, hogyne, természetes is, de nem ellenségnek.

Az erőszak amúgy valóban nem igazolható semmiféle módon, de mivel sajnos azokat, akik szétverték a székházat nem győzték meg a szép szavak, erőszakot kellett alkalmazni. Nem örültem neki.

Ennyi voltam, pá.

2010. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/144 anonim ***** válasza:
67%
Pá. :)
2010. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/144 A kérdező kommentje:

"Más országban az ilyen utolsó söpredéket ott a helyszínen karóba húzták volna,"

Mutatsz nekem egy Eu-s országot vagy valamilyen demokratikusat Iránon kívül? (tudom hogy Iránt is annak tekintetitek csak azért mondom, mert ugye onnan akar Vona megfigyelőket hívni)

2010. márc. 15. 15:59
 99/144 A kérdező kommentje:
Ahol megtörtén ez
2010. márc. 15. 15:59
 100/144 anonim ***** válasza:
80%

Vajon miert lett kitorolve az a kerdes hogy "szerintetekk kinyilik a Jobbik-elleneseknek a szemuk valasztas utan"vagy valami ilyesmi.


Vajon ki kattintott a Baj van ezzel a kerdessel "gombra?


Nem tudod kis 36 %-os mszp-s baratom?

2010. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!