Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik megvillantotta az...

A jobbik megvillantotta az értelmi szintet a Petőfi szobornál láttátok?

Figyelt kérdés
Én megmondtam hogy lesz balhé és már kezdik is...
2010. márc. 15. 13:49
 111/144 anonim ***** válasza:
Miért nem hülye? Ha azt kiabálták volna, hogy "éljen demszky" akkor senki nem szólna egy szót sem.
2010. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/144 anonim ***** válasza:
38%
az a baj, hogy a jobbikosok olyan sötétek többségében, mint az éjszaka. én például fórumokon mindne pártról szoktam értékelést írni, erre, mikor írtam a jobbikról, és megírtam, hogy talán nem kellene olyan dolgokat elhinniük, mint hogy a politikusokat mind be kell börtönözni, meg hogy izraelt le kell bombázni, akkor rögtön megfenyegettek, hogy kiírtják a családomat. most erre mit lehet mondani? ezek nem okos emberek, de még csak nem is buták. egyik-másik normális embernek nem nevezhető szörny.
2010. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/144 anonim ***** válasza:
0%
hát én meg posztot írtam blogra, mivel egyik jobbikos képviselő egy új koncentrációs tábor építéséről beszélt, erre én is kaptam az ívet, hogy meg leszek ölve :(
2010. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/144 anonim ***** válasza:
91%
34: link van?
2010. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/144 anonim ***** válasza:
100%

16:21


16:22


kicsit sem vagy gyanús drága "provokátor úr"...

2010. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/144 anonim ***** válasza:
0%
ugye? ezek nem normálisak többségében, nem lehet velük mit csinálni, csak ki kell röhögni őket. aztán talán nemokoznak bajt. bár tényleg hihetetlen paraziták. olvastam egy hírt, hogy megöltek valakit, erre a jobbik azt hitte, hogy cigány követte el (különben nem), és tüntetést szerveztek. erre az áldozat családja megkérte őket, hogy ne menjenek ki, mert csak tovább fokozzák a gyászukat, de azért le se szarták, kimentek csak azért is.
2010. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/144 anonim ***** válasza:
100%
16:26 te tényleg ilyen hülyének nézel minket?
2010. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/144 anonim ***** válasza:
36%

na, meg is találtam. mondjuk több hír szól erről, de itt a link, ennek a végén van a család közleménye, alatta meg a kommentekben van egy csomó kimoderált komment, mert hát a sok okos ember ugye nem bír normális módon beszélni. aztán volt egy olyan is, amikor az áldozat unokája bekommentelt, hogy hagyják ezt abba, mert rosszul esik neki, erre a jobbikosok lek***ták, lezsidózták, és elküldték a büdösbe. ennyit a jobbikról. egyik barátom az illető egyébként, az áldozatot pedig ismertem.


[link]

2010. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/144 anonim ***** válasza:
0%
ha megtalálom, az előbb említettet is belinkelem
2010. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/144 anonim ***** válasza:
100%

34% te nagy provokátor vagy


mindegy csináld csak magadnak a fesztivált :)

2010. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!