Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy MSZP? Miért?...

Fidesz vagy MSZP? Miért? Indokold légyszíves!

Figyelt kérdés
Csak a Fideszesek és az MSZP-sek véleményét várom!
2010. jan. 22. 13:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
25%

"Muszáj nektek MINDEN EGYES politikai kérdést telefirkálni, tele-szebbjövőt-özni?"


amíg vannak mszp sek libisek fideszeseg addig muszáj

ugyanis ők lopták szét az országot tudod?:$


szebb jövőt!

2010. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 A kérdező kommentje:
Semmi bajom veletek...De attól még nem kérdeztünk titeket.OKÉ SZERINTETEK MINDENKI ELBASZOTT MINDENT OKÉ OKÉ sok helyre le írtátok értjük....
2010. jan. 22. 20:40
 53/116 X. Maté ***** válasza:
12%

Ezt én se tudtam volna szebben megfogalmazni... Egyébként meg ha szétlopkodták az országot szerinted, akkor szeretném megkérdezni, hogy te rendesen adózol? Mindent befizetsz? Egyáltalán dolgozol?


Mert ha nem, akkor te is ugyanúgy ellopod más elől...

2010. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 X. Maté ***** válasza:
0%

20.25

Hát sajnálni se tudlak, mert a hülyéket nem fogom... :)


A Magyar Gárda egyébként ott van minden jobbikos gyűlésen, stb. Kicsit nem olyan, mintha a pártnak a saját testőrsége lenne?

2010. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 anonim ***** válasza:
33%

"amíg vannak mszp sek libisek fideszeseg addig muszáj

ugyanis ők lopták szét az országot tudod?:$"


Biztosan így van, ha már a Vona azt mondta...


És különben is, a Kárpátia jó zenét csinál, a Nagy-Magyarországos felső meg baromi divatos...


Tudod, 15-16 éves koromban Miépes voltam. Akkor még nem volt ez "divat", és ráadásul olyan elit suliba jártam, ami egy zsidó-sulinak volt a testvériskolája... Már akkor ismertem, és kívülről fújtam a Székely Himnuszt, amikor te még az óvodában tologattad a csattogós lepkédet. Már akkor szerettem a hazámat, tiszteltem a jelképeit, amikor ezért legfeljebb csak megvetést, beszólogatást, ellenségeskedést kaphattam "jutalmul".


Jártam naggyűlésekre, büszkén hordtam a Magyar Címert és a trikolort a kabátom ujján.


Ma sem szeretem kevésbé a hazámat. De tudod, felnőttem... Már nem hiszek az üres frázisokban, és abban sem vagyok biztos, hogy a világ jobbá válk attól, ha "Mocskos zsidók"-at, vagy "Vesszen Trianon!"-t kiáltozok. Ismerem, és szeretem a hazámat, megtanultam helyesen írni, olvastam és tanultam a történelmét, ismerem és szeretem hazánk íróit, költőit... De közben megtanultam az életben néhány dolgot, és már nem vágyom radikalizmusra. Nem hiszek benne, hogy csak radikálisok és hazaárulók léteznek ebben az országban, és tudom, hogy nem csak fekete vagy fehér a világ.


Felnőttem, és felnőttek velem az elveim is. Talán egyszer majd veletek is megtörténik. Addig meg úgyis hiába minden, mert hajt titeket az ifjúkori lelkesedés.


Nem mentek vele sokra, hiszen a legtöbbetek érvelni képtelen (korából adódóan), ellenben legalább megmutatjátok egymásnak, hogy léteztek.


De könyörgöm! Máshol tegyétek, ne itt!

2010. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 A kérdező kommentje:
Komédia...:D
2010. jan. 22. 21:16
 57/116 anonim ***** válasza:
21%
És tessék! Megint sikerült a Jobbikosoknak elérni, hogy az ő pártjuk legyen a téma. Én is beleugrottam. Idióta vagyok...
2010. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen eltértünk a témától...
2010. jan. 22. 21:34
 59/116 anonim ***** válasza:
18%

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!

éljen a jobbik!

éljen a párt!


:)

2010. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 A kérdező kommentje:
Így "rémítitek" el a szavazókat...
2010. jan. 22. 21:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!