Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy MSZP? Miért?...

Fidesz vagy MSZP? Miért? Indokold légyszíves!

Figyelt kérdés
Csak a Fideszesek és az MSZP-sek véleményét várom!
2010. jan. 22. 13:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 anonim ***** válasza:
5%

Ja és még annyit tennék hozzá, tudom h a Fidesz is csal. Melyik nem? Jobbik nem játszotta el a szavát.. Nem is volt rá alkalma.

És NEM azért szavazok rá, mert ő azt mondja kiáll a földművesekért (én nem is az vagyok, könyvelőnek tanulok), hanem azért mert amikor kormányon volt, bizonyított és TÉNYLEG támogatta a szüleimet. Lehet, h másban szarok. LEHET. De nekem nem mást kell néznem, hanem ezt. Nyugdíjasok meg az MSZP-re fognak szavazni, mert az MSZP "támogatja" őket a legjobban. Ez ennyire egyszerű.

Én láttam, h mi volt itthon akkor amikor a Fidesz volt kormányon és láttam mi volt most, h 8 évig az MSZP volt. Nem csak a hasamra ütök és beszélek baromságokat. Gondolom Te nem földműveléssel foglalkozol.. Akkor támogasd azt, ami legjobban illik az elképzeléseidhez. Vagy a JOBBIK-ot, akiben még nem csalodtál. Erre már nem tudok mit mondani. Nem tudom mért kell a másik embert lehülyézni. Én láttam, én tudom..

Van egy szárítónk, ott vagyok középvezető. Érdekes módon, amíg Fidesz volt kormányon egyik évben sem lettünk mínuszosak. Amióta MSZP van, azóta négyszer is.. :S És az bizony nem kevés pénz.. :S

Szóval tényleg nem a kisujjamból szoptam ki a dolgokat. Nekem ők a legjobbak, ha az MSZP bizonyított volna nekem az elmúlt 8 évben, akkor rájuk szavaznék.

ÉS NEM VAGYOK HÜLYE, SEM ÉN, SEM MÁS AKI KINYILVÁNÍTJA AZ AKARATÁT.

Nem is értem, h h gondoltad ezt a kommentet. Azthiszem én sem hülyéztelek te téged. Lehet, h jobb is ha nem mész el szavazni. Ilyen hozzáállással legalábbis ne menj szerintem sem.

2010. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/116 anonim ***** válasza:
5%
Ja és a kérdező direkt kiírta, h csak FIDESZESEK és MSZPSEK véleményét várja! Úgyhogy akkor lehetne vitatkozni h ki is a hülye.. Én nem írtam rossz helyre ;)
2010. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 anonim ***** válasza:
54%
És akkor mi van? Ha én megkérdezem, hogy melyik a kedvenc szined, a kék vagy a piros, akkor azok, akiknek a zöld tetszik kussoljanak?
2010. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/116 anonim ***** válasza:
41%
Ha még erre sem tudod a választ, akkor inkább haggyuk az egész vitát, mert értelmetlen :D :)
2010. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:
54%
Te nem érted a hasonlatot, de mindegy...
2010. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:
41%
de értem.. csak tudod, szerintem, ha vki feltesz egy kérdést, akkor arra vár választ. és ha te másra szeretnél válaszolni, akkor máshova válaszolj. ennyi a véleményem erről. nem kell offolni.. azthiszem, én megválaszoltam, h kire szavazok, meg is indokoltam, h miért. és ez volt a feladat. te meg csak pontozol le egyfolytában.. de nem nagyon érdekel, saját magad járatod le, azzal h máshova írsz, utána meg azt pontozod le aki normálisan válaszolt. és csak azért pontozod le, mert más a véleménye mint a tiéd. ez az amit soha nem fogok megérteni.
2010. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!