Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy MSZP? Miért?...

Fidesz vagy MSZP? Miért? Indokold légyszíves!

Figyelt kérdés
Csak a Fideszesek és az MSZP-sek véleményét várom!
2010. jan. 22. 13:17
 81/116 anonim ***** válasza:
18%

amúgy honnan van az a nagy tévhit,hogy a fidesz és az mszp egykutya? ki mondta ezt a baromságot? a szomszéd mari néni??

98 és 02 között szar volt mindenkinek? HÁT NEM.

02 és 10 között? hmm? hát még szar lesz pár hónapig.

a jobbik meg nem fog nyerni,nem tudom hol élnek a szavazóik,lehet hogy tiszta droidok lettek a pártjuktól.

paff,még hogy a jobbik nyerni fog.. hol éltek? a holdon talán?


FIDESZ VS MSZP&JOBBIK

FIDESZ WINS!

2010. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
19%

A 15:31-es hozzászólást írtam. Bár szerintem azon kevesek közé tartozom, akik a feltett kérdésre válaszoltak, méghozzá tisztességgel, indoklással, mégis én lettem lepontozva a trollok részéről. 29%-on állok, de persze az értelmes vitára, válaszra, érvekre és indoklásra már egyik lepontozótól sem futja.


Szánalmas, hogy ilyen emberek kapnak szavazójogot, és valószínűleg élnek is vele.


Jobbikosok! A magyar kultúrának A HELYESÍRÁS IS RÉSZE! Mielőtt nekiálltok játszani a nemzetmentőt, és lehazaárulózzátok az ország háromnegyedét, javaslom, tanuljatok meg írni, és fogalmazni, ügyelni a nagybetűkre, mert így csak saját magatok görbe tükre vagytok!

2010. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:
72%
utolsó te kire szavazol hmmm?
2010. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:
12%

22:03:


A mondatot nagybetűvel kezdjük.


Olyan magyar szó, hogy "mér" abban az értelemben, ahogy te akartad használni, nem létezik. Létezik "miért", vagy népiesen/parasztosan "miér'".


A "mér" szó egy ige. Lisztet, cukrot, felvágottat szoktak mérni a boltban.


Vesszőket nem használsz a mondataidban, gyanítom, azt sem tudod, mire valók.


Olyan szó sem létezik, hogy "azt", legalábbis abban az értelemben nem, ahogy te használtad. Létezik "aztán", vagy népiesen "osztán", és esetleg "oszt'".


Többet kellene szépirodalmat olvasni, akkor talán ragadna rád valami...


Én maximum 16 évesnek hittelek, semmiképpen nem 20-nak.

2010. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:
13%

"utolsó te kire szavazol hmmm?"


Erőltesd már meg magad, és olvass vissza!!! Ott van az említett 15:31-es hozzászólásomban!


Talán nem ártana visszaolvasni, mielőtt idejössz, és a hülyeslégeiddel szétdúlod a kérdést!

2010. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 A kérdező kommentje:
Annyi is...
2010. jan. 22. 22:23
 87/116 anonim ***** válasza:
0%

*hülyeségeiddel



(Elgépelés, nem pedig helyesírási hiba.)

2010. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:
72%

""utolsó te kire szavazol hmmm?"


Erőltesd már meg magad, és olvass vissza!!! Ott van az említett 15:31-es hozzászólásomban!


Talán nem ártana visszaolvasni, mielőtt idejössz, és a hülyeslégeiddel szétdúlod a kérdést!"



írni neked se ártana tudni

"hülyeslégeiddel"


és mit gondolsz honnan a ...... találjam ki melyik választ írtad te

szerencsétlen -.-


írd le nyíltan kire szavazol nehéz?

vagy nem mered?

2010. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:
13%

22:33:


Ne haragudj, de veled nincs miről beszélni, mivel nem tudsz olvasni, és értelmezni egy magyar mondatot...


Az elgépelés (értsd: valamelyik ujjad beleakad egy billentyűbe, vagy kihagysz egy betűt, mert nem nyomtad le rendesen a klaviatúrán), az NEM helyesírási, csak GÉPELÉSI hiba! Tiszta?


Ha viszont igénytelenül használod a nyelvet, szlenget használsz, nem tartod be a helyesírás szabályait, stb. az műveletlenség!


A személyeskedés nem érv, tehát attól még, hogy szidod az anyámat, nem lesz igazad. Ha pedig problémát jelent neked egy hosszabb szöveg elolvasása, az a tanító nénid hibája az általánosból, és nem az enyém.


Próbálj már meg egyetlen értelmes, nyelvtanilag helyes mondatot kiizzadni magadból, hátha képes vagy rá! Tudod, olyasmiket, hogy: "Jobbik-szimpatizáns vagyok. 20 éves. Azért szavazok rájuk, mert ...."


Menni fog?

2010. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
12%

A 15:31-es hozzászólást írtam. Bár szerintem azon kevesek közé tartozom, akik a feltett kérdésre válaszoltak, méghozzá tisztességgel, indoklással, mégis én lettem lepontozva a trollok részéről. 29%-on állok, de persze az értelmes vitára, válaszra, érvekre és indoklásra már egyik lepontozótól sem futja.


Szánalmas, hogy ilyen emberek kapnak szavazójogot, és valószínűleg élnek is vele.


Jobbikosok! A magyar kultúrának A HELYESÍRÁS IS RÉSZE! Mielőtt nekiálltok játszani a nemzetmentőt, és lehazaárulózzátok az ország háromnegyedét, javaslom, tanuljatok meg írni, és fogalmazni, ügyelni a nagybetűkre, mert így csak saját magatok görbe tükre vagytok!


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:09

Privát e-mail a válasz írójának



utolsó te kire szavazol hmmm?


------------------------------------------------>


Azok után, hogy azzal kezdtem a mondatot, hogy melyik hozzászólást írtam, hogy kérdezheted meg mégegyszer?


Jártál egyáltalán iskolába?

2010. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!