Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy MSZP? Miért?...

Fidesz vagy MSZP? Miért? Indokold légyszíves!

Figyelt kérdés
Csak a Fideszesek és az MSZP-sek véleményét várom!
2010. jan. 22. 13:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 X. Maté ***** válasza:
82%

Nagy valószínűséggel a FIDESZ fog nyerni... Kíváncsi leszek, hogyan fogják ők megoldani az ország helyzetét, vagy csak 4 évig behúzzák fülük farkuk és el tengnek-lengnek...


Nem csodálkoznék, ha a most következő 4 éves FIDESZ-es kormány után mégsz*rabb lesz a helyet.


És szánalmas a pártoktól, hogy a nyugdíjasokra ennyi figyelmet szentelnek, miközben a vállalkozók haldokolnak. Az óriási multik viszont annál jobb helyzetbe kerűlnek. :S

2010. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 X. Maté ***** válasza:
4%
Előző is én voltam! Nem bírjátok még mindig felfogni degenerált jobbikosok, hogy a kérdést nem arról tette fel, hogy melyik a legjobb párt, hanem a két párt közül melyik a jobb! Ennyi elmebeteg állattal se találkozol egy helyen! Már bocs, de a 20. ,,CSAK A JOBBIK" üzenet már felidegesített!
2010. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 anonim ***** válasza:
85%
A Fidesz weboldalával az a probléma, hogy az oldal jó részén az MSZP pocskondiázását lehet olvasni (valószínűleg ez a másik párt oldalán is hasonlóképp van), így nehéz kihámozni azt, ami érdekelne.
2010. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettő szélhámos, hajrá JOBBIK!!!!!!!
2010. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:
75%

"Már bocs, de a 20. ,,CSAK A JOBBIK" üzenet már felidegesített!"


tessék itt a 21 edik


CSAK A JOBBIK!

CSAK A JOBBIK!

CSAK A JOBBIK!

CSAK A JOBBIK!

ÉLJEN A JOBBIK!

ÉLJEN A PÁRT!

ÉLJEN A JOBBIK!

ÉLJEN A PÁRT!

ÉLJEN A JOBBIK!

ÉLJEN A PÁRT!


TESSÉK :)

2010. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 X. Maté ***** válasza:
21%
21. :) vicces vagy és leírod vagy ötször... Szánalmas, na de mindegy remélem az életben találsz valami boldogságot azon kívül, hogy agymosott bábú legyél :)
2010. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:
83%

Egyikre se.Eddig semmi jót nem tettek ennek az országnak, sőt totál lezüllesztették.Lesz*arták a vidéket ahol nemhogy megszűnt szinte a gazdaság, a munkahelyek de elszaporodott a bűnözés, idegen nemzetek vásárolják fel alólunk a saját földjeinket,kiirtották a liberálisok is a nemzettudatot,a hazaszeretetet,és még azt mondja a drága jó ex-miniszterelnökünk arra ösztönöz hogy hagyjuk el nyugodtan ezt az országot... és még nemhogy ez ellen tenni akarnának de most a nyugdíjasokat és a romákat pátyolgassák hogy szavazzanak rájuk.Hát nem gusztustalanok?Én arra a pártra szavazok amelyik nemcsak kimondja az igazságot de tenni is akar valamit hogy megmentse végre ezt az országot.

Szebb jövőt.

2010. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 anonim ***** válasza:
81%

Éljen a JOBBIK! Akit idegesít az elmebeteg ;) vagy idegbeteg, esetleg elmeháborodott.. hogy idegesíthet ez valakit? :D


Szebb Jövőt!

2010. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
34%

Drága Jobbikosok!


Tudtok olvasni egyáltalán? Nehéz felfogni, hogy létezik olyan kérdés politikai témakörben, ami NEM nektek szól, és ahol senki nem kíváncsi arra, mennyire csodálatosan nagyszerű, emberbarát, hazafias és nemzetmentő párt a pártotok? Muszáj nektek MINDEN EGYES politikai kérdést telefirkálni, tele-szebbjövőt-özni? Fogjátok már fel, hogy ettől nem lesztek sem népszerűbbek, sem komolyan vehetőek! Nem mindig annak van igaza, aki a leghangosabban kiabál...


Én momentán nem szoktam piszkálni a Jobbikosokat, de amit a Gyakorikérdéseken előadtok, az már tényleg szánalmas! Nyugodtan fessétek tele a házatok falát "Szebb jövőt" meg "Hajrá Jobbik!" feliratokkal, matricázzátok tele az autóitokat, tetováltassatok magatokra Vona-arcképet, a kutyát nem érdekli! De ezt az erőszakos, értelmetlen, izzadtságszagú nyomulást fejezzétek már be, könyörgöm!

2010. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 anonim ***** válasza:
66%

" 21. :) vicces vagy és leírod vagy ötször... Szánalmas, na de mindegy remélem az életben találsz valami boldogságot azon kívül, hogy agymosott bábú legyél :)"


pontosan találtam valami boldogságot


Jobbikos lettem :)


ennyi

2010. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!