Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy MSZP? Miért?...

Fidesz vagy MSZP? Miért? Indokold légyszíves!

Figyelt kérdés
Csak a Fideszesek és az MSZP-sek véleményét várom!
2010. jan. 22. 13:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 A kérdező kommentje:
És a vállalkozókra nem is gondolsz?Az mind a mi pénzünk.
2010. jan. 22. 13:52
 12/116 anonim ***** válasza:
15%
Ha nyugdíjas lennél te is az mszp-re szavaznál.
2010. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 A kérdező kommentje:
Igen,de ha látnám,hogy a fiamnak milyen sza*ul megy akkor nembiztos,mert lehet,hogy a nyugdíjasok jól járnak de más nem.
2010. jan. 22. 13:55
 14/116 anonim ***** válasza:
3%
Nézd én felneveltem 3 gyereket,mindegyiket kitanultattam.Megtettem ami a kötelességem volt,dolgoztam 41 évig.Nekem már nincs időm kivárni hogy majd valamikor jobb lesz,én arra szavazok aki most ad többet.Nem hiszem hogy önző lennék.
2010. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 anonim ***** válasza:
65%

Az én aposóm nyugdíjas és nem az mszp-re szavaz.Mert ugyan észrevette,hogy duplájára nőtt a nyugdíja,de azt is,hogy az árak megtriplázódtak,a rezsije a négyszeresére nőtt.

A kilencvenes évek elején még 70-80 ft volt egy kg kenyér ára,most 260.Akkor most miről is beszélünk?

2010. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 A kérdező kommentje:
Így van!
2010. jan. 22. 14:18
 17/116 anonim ***** válasza:
83%
Egyik sem! Már mindkettő kapott esélyt arra, hogy tegyen valamit ÉRTÜNK, és valahogy mégis csak MAGUKÉRT dolgoztak. Köszönöm, én nem kérek belőlük még egyszer.
2010. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 anonim ***** válasza:
85%

Még annyit kedves nyugdíjas,nagyot tévedsz!

Nem az mszp-től számíthatsz nyugdíjra,hanem a dolgozó emberek által befizetett járulékokból.És ha ez a dolgozó réteg csökken,akkor a nyugdíjt se lesz miből kifizetni.

Én messze vagyok a nyugdíjtól,de már most úgy alakítom a dolgaimat,hogy nem a nyugdíjból fogok élni öregkoromban.

Az nonszensz,hogy mindenki az államtól várja az ingyenpénzt,ha te 12 hónapot dolgoztál egy évben,mire fel akarsz 13.havi nyugdíjat?

Egyáltalán,ha neked az utolsó fizetésed pl 30000 ft volt,miért akarsz ennél több nyugdíjat?Hiszen azt a pénzt nem fizetted be soha sehova.

Nagyon hibás szemlélet,hogy az "mszp-től számítasz majd többre".Azt saját magadnak kellett volna megteremtened.

2010. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:
77%

Most biztosan nem leszek kedvelt, de leírom a véleményem:

A nyugdíjasoktól elveném a szavazati jogot.

Hogy miért? Azért, mert ők már ledolgozták, amit le kellett, foglalkozzanak az unokákkal és ne a politikával.

Pont egy olyan réteg dönti el mindig a szavazást, akik INAKTÍVAK.

Őket a legkönnyebb befolyásolni, és erre játszik mindig minden párt. Csak a nyugdíjjal foglalkoznak. És ezt használja ki az MSZP, most is abban bíznak, hogy sikerül őket beparáztatni. És az a legnagyobb baj, hogy ebben teljen mértékben bízhatnak is. Nem akartam senkit megbántani, de én így gondolom.

És tele a hócipőm ezzel a riogatással. Az MSZP-nek csak ez a fegyvere. Emlékezzünk még a 20 millió románra. Ott is ez volt.

Jah, és ha kell választani a 2 közül, akkor inkább Fidesz. Hogy miért? Tönkretette az MSZP az országot, a Fidesz idejében sokkal jobb volt.

De ez csak az én szerény véleményem. Egyébként most a Jobbikra szavazok.:)

2010. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 anonim ***** válasza:
14%
A 90 es évek elején az átlagnyugdíj 8 ezer forint körül volt,most meg 84 ezer,most sokkal több kenyeret lehet belőle venni.
2010. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!