Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy MSZP? Miért?...

Fidesz vagy MSZP? Miért? Indokold légyszíves!

Figyelt kérdés
Csak a Fideszesek és az MSZP-sek véleményét várom!
2010. jan. 22. 13:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
84%
már tudom narancsos vagy nem kell túráztatni magad
2010. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
66%

amúgy többségében ezért is Jobbikos mindenki


http://www.youtube.com/watch?v=Z5diuGEXeuA


és ti mit tudtok felmutatni? az elmúlt 20 éven kívül


nyugi nem valami skinhead videó -.-

2010. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
11%

Bravó fiam, ügyes vagy! Egyedül is rájöttél! :)


Gondolom, innentől kezdve bekattannak a fejedben a vezéred által tanított sztereotípiák (segítek: "zsidóbérenc", "Orbán s*ggnyalója", stb.), és a továbbiakban már jobban ismersz, mint én saját magamat! :)


Mivel akárhogyan próbálkozom, de nem sikerül értelmes mondatokat kihúznom belőled, így azt hiszem, ezt a társalgást be is fejezhetjük!


A feladatodat teljesítetted, sikerült elriasztanod az összes vitára alkalmas hozzászólót! Ügyes vagy, írd be a piros pontot az ellenőrződbe! Ha továbbra is ilyen aktív maradsz, talán még Nagy-Magyarországos matricát is kaphatsz apád kocsijára! (Megjegyzem, az én kocsimon is van de te biztosan tudod, csak azért van, hogy álcázzam magam... :D)

2010. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem pedig ezért van ilyen sok Jobbikos:


http://www.youtube.com/watch?v=yAnQG3r3-5Y



Meg ezért:


http://www.youtube.com/watch?v=GLjN1DTA5UA


A fiatalok számára a Jobbik azt jelenti, hogy tartozhatnak valakihez, aki őket képviseli, és akitől választ kaphatnak az ország, és az ő életük nagy problémáira.


Hidd el, engem felesleges győzködnöd! Végigjártam én is a lázadás útját, mielőtt megtaláltam a politikai identitásomat.

Vannak dolgok, amik miatt én sosem fogok a Jobbik táborához tartozni. Nem azért, amit a média mutat róluk. Nem azért, mert nem szeretem a hazámat. Nem azért, mert nem tisztelem a magyarság jelképeit, kultúráját. Hanem azért, amit és ahogyan a képviselőitek mondanak. Azért, amit és ahogyan a honlapjaitokon hirdettek.


Mint már írtam, 15 évesen a Miéppel szimpatizáltam. De használtam az eszemet, és bele mertem nézni a tükörbe. Nem hittem tévedhetetlennek magam.


Nem mások győztek meg arról, hogy rossz úton járok, hanem a saját értékrendembe nem fértek bele bizonyos dolgok. Ez ennyire egyszerű.

2010. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 anonim ***** válasza:
91%

miép miép saját magukat vágták tönkre esélyük nagyon kevés volt arra hogy bekerüljenek a parlamentbe


legyél narancs azt majd meglátjuk mi lesz


írtad (vagy valamelyikőtök írta) most elkezdem mondani hogy szemét fideszes zsidó bérenc stb


mondjuk eddig se mondtam ezt


annyit mondtam hogy fidesz mszp és csatlóspártok kéz a kézbe építették le az országot

közbe egymást is szidták

jobbról anyád balról tied


ti meg úgy féltek a jobbiktól mint a tűztől

vajon mér?

lehet mer kibillenne az élet a megszokottból?


de nem baj mondom legyél narancs vagy szegfű

azért nem mondom hogy vörös mer a vörös a Magyar Kommunista munkáspártra illene Gyuszi bácsival az élen

de őket nem akarom megbántani hogy az mszp hez hasonlítom őket :)


mi meg leszünk és maradunk is Jobbikosok

és nem kell szégyenkeznünk nem képviselünk semmi olyat ami miatt szégyenli kéne magunkat


és ti?

2010. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 anonim ***** válasza:
18%
Fideszre. Miért? Aki erre nem tud választ, hogy miért fos az MSZP az nem is érdemli meg, hogy elmagyarázzuk neki.
2010. jan. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
91%
02:49 - Egyik se jobb a másiknál, aki ezt nem látja, mert vak, az meg se érdemli, hogy elmagyarázzuk neki. (nem vagyok jobbikos)
2010. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
16%
inkább az vak aki azt látja amit az előző.
2010. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim ***** válasza:
68%
én meg Jobbikos vagyok és aki nem az az vak és meg se érdemli hogy elmagyarázzuk milyen jó dolog Jobbikosnak lenni
2010. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 A kérdező kommentje:
Ez az...Ti csak jó dolognak nevezitek....
2010. jan. 23. 15:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!