Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat sokan?

Miért utálják a zsidókat sokan?

Figyelt kérdés

Azt szoktam hallani, hogy a Talmud gyüleöletel van tele, hogy Ávo-sok a zsidók voltak, hogy mind ocsmány gazdagok, lenézika gojokat. Én ezt nem értem, mert:


1. magyar nyelven nem jelent meg Talmud, csak ocsmány hamisítvány

2. Az Ávo és Ávh tudtommal azután volt, hogy keresztények egy csoportja lemészárolt 6.000.000 zsidót.

3. aki egyetlen zsidó irodalmi művet is a kezébe vett, amit nem a MIÉP-Jobbik banda köre adott ki, semmi olyat nem talál, ami mások lenézéséről szól.

12 éve tanuom a Tórát és a Talmud egyes passzusait. "Szeresd felebarátodat, mint önmagadat." "Tartsd meg I-ten parancsolatait teljes szívvel és lélekkel!" Ilyenek állnak leginkább a Tórában. "Diná málkut mediná."-Talmud ALAPELVE: Annak a társadalomnak a törvényei szerint élj, amelyben élsz! Ez olyan alap, a zsidó hagyományban, mint a keresztények számára tudni a Mi atyánkot.

Ne ölj! Ne lopj! Ne tégy hamis tanúságot! Ne kívánd meg felebarátod tulajdonát! stb. én ilyesmiket olvastam a Tórában. A Tóra és a Talmud pedig egy húron pendülnek. Én nem vagyok sem különösen gazdag, sem befolyásos. Egyetemista vagyok, teljesen átlagos srác. Ember meg nem mondaná rólam, hogy zsidó vagyok, pedig tiszteletben tartom a hagyományaimat. Jól esik, mikor egy nem zsidó ismerősöm boldog hanukát kíván, és én viszot kívánok neki kellemes karácsonyt. És a zsidók 97%-a ilyen. 3%-nyi szar meg minden népben van.

Jobbik arra épít mindent, hogy az emberek nem ismernek személyesen zsidókat, így bármit elhisznek. Ha valaki kiskorától kezdve hallgatja otthonról ezeket a szemét szamárságokat,akkor úgy nő fel, hogy természetes neki, hogy a zsidók ilyenek, meg olyanok. Hát, kérem szépen, ez nem így van!

Apropó a goj szót zsidókra is használja a Biblia, nem cspán nem zsidókra.


2010. jan. 17. 23:53
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/231 A kérdező kommentje:

vagy legalább kicsit érezzenek abból, amit okoznak másoknak!

szarrágó fasiszták

2010. jan. 19. 15:47
 162/231 A kérdező kommentje:

Amúgy én épp BME fizikus Msc és BME nemzetközi gazdálkodás ba képzést csinálom mindkettőt 3,5 feletti kumulált átlaggal.

ha már lehülyézel ;)

2010. jan. 19. 15:49
 163/231 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem szidlak 16 oldalon keresztül mert nemrég tévedtem ide, de a minősíthetetlen viselkedésedre nem mentség az h mások milyenek voltak, és hogy a legjobb egyetemeken is iylen az erkölcsi színvonal mint a tied az felettébb megrázó.


Látom nálad nagyon megy a youtube-os linkelgetés, akkor tessék:

http://www.youtube.com/watch?v=JX_fjDCQ448

http://www.youtube.com/watch?v=e3GynS3jf74&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ohyXj0LiJig&feature=related


Akkor aki ezután utálja a magyarokat, az dögöljön meg mi?


Ja és még vmi a látóköröd szélesítésére, ha nem uralkodott még el rajtad a szélsőséges gyűlölet (ez 7 részes, nem linkelem be mindet de aki iylen szuper zseni csak megtalálja a többit):

http://www.youtube.com/watch?v=Uwg2FwN9SNo&feature=related

2010. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/231 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagyunk a rasszisták meg zsidógyűlölők, közben meg a kedves kérdező arról bizonygat mindenkit, hogy de szeretné magyar emberek hulláit látni halmokba rakva...


Meg hogy a BME-re jársz? És akkor meg mi van? Biztos oda is úgy kerültél be, hogy kóhn fater bement a dékánhoz és elhintett 1-2 holokamusztos dumát.

2010. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/231 anonim ***** válasza:
100%
Leo, nem akarsz te is elhúzni a hülye kérdező haveroddal és a szadeszes tezsvírekkel együtt izraelbe?
2010. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/231 anonim ***** válasza:
100%

@16:04

Na pontosan ez az. A magyarokat is irtották a környező országok "barátságos" lakói. Itt ezzel mégsem él vissza senki. Úgy tűnik, ez egy zsidó virtus.

2010. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/231 bumbi02 ***** válasza:
0%

a magyarokat is irtották? mondj már vmi holokauszt nagyságu célzott magyarirtást.. és h azér ölték meg az illetőt mer magyar volt...

a zsidó utálat az egy emberekbe belebeszélt dolog.. azt se tudják h miér utálják.. van 5 érvjük amit a neten olvasnak és annyi..

2010. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/231 anonim ***** válasza:
100%

@18:38

1944-ben románia árulása után bosszúhadjárat indult az erdélyi magyarok ellen. Román csoportok járták a vidéket kifejezetten azzal a céllal, hogy a magyarokon bosszút álljanak. Ez bizonyított tény. A holokauszt viszont nem az!

2010. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/231 anonim ***** válasza:
0%

1. A holokauszt nem bizonyított, mert egy kommentelő azt mondja és kész.

2. Soha nem voltam zsidó, de ellenben Ti nem vagytok keresztyének, a viselkedésetek alapján.

3. Ha személyeskedtek, nem lesz jobb.


4. A LEGUTÁLATOSABB: "Nem tudom mi ment 16 oldalon keresztül, de most idetolom a képemet és jártatom a számat. Nem érdekel, hogy a kérdezőt mennyien ócsárolták, szidták, anyázták, nem mindez nem érdekel. Az sem érdekel, hogy a szemem előtt ócsárolják tovább, egyszerűen nem látom, csak azt látom, hogy ő ejj de neveletlen."


Erről az jut eszembe, hogy megy egy x színű ember az utcán, és akkor 12 izmos y színű ember elkezdi verni. Az x színű ember védekezik, itt-ott visszaüt már a földről, és akkor a közeli padon ülő néhány "értelmiséginek tartott" y színű ember megszólal kifinomullt orrhangon:

"nahát, ezek az x színűek de undorítóak... én nem különböztetem meg őket, de ez az x színű bunkó is milyen agresszíven ütlegeli szegény y bőrszínűeket...."


Igen, vedd magadra, Félművelt Szűklátókörű Kesztyűs Kézzel Odamondogatni Akaró, Akiből 12 Pontosan Egy Tucat.


Persze az itt folyó ócsárolás, nyilvános anyázás, nem, az nem civilizálatlan. Aham oké.


Nem, én születésemtől ogva magyar protestáns vagyok, de tudjátok, mit akkor SHALOM!

2010. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/231 anonim ***** válasza:
0%
Leo.
2010. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!