Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat sokan?

Miért utálják a zsidókat sokan?

Figyelt kérdés

Azt szoktam hallani, hogy a Talmud gyüleöletel van tele, hogy Ávo-sok a zsidók voltak, hogy mind ocsmány gazdagok, lenézika gojokat. Én ezt nem értem, mert:


1. magyar nyelven nem jelent meg Talmud, csak ocsmány hamisítvány

2. Az Ávo és Ávh tudtommal azután volt, hogy keresztények egy csoportja lemészárolt 6.000.000 zsidót.

3. aki egyetlen zsidó irodalmi művet is a kezébe vett, amit nem a MIÉP-Jobbik banda köre adott ki, semmi olyat nem talál, ami mások lenézéséről szól.

12 éve tanuom a Tórát és a Talmud egyes passzusait. "Szeresd felebarátodat, mint önmagadat." "Tartsd meg I-ten parancsolatait teljes szívvel és lélekkel!" Ilyenek állnak leginkább a Tórában. "Diná málkut mediná."-Talmud ALAPELVE: Annak a társadalomnak a törvényei szerint élj, amelyben élsz! Ez olyan alap, a zsidó hagyományban, mint a keresztények számára tudni a Mi atyánkot.

Ne ölj! Ne lopj! Ne tégy hamis tanúságot! Ne kívánd meg felebarátod tulajdonát! stb. én ilyesmiket olvastam a Tórában. A Tóra és a Talmud pedig egy húron pendülnek. Én nem vagyok sem különösen gazdag, sem befolyásos. Egyetemista vagyok, teljesen átlagos srác. Ember meg nem mondaná rólam, hogy zsidó vagyok, pedig tiszteletben tartom a hagyományaimat. Jól esik, mikor egy nem zsidó ismerősöm boldog hanukát kíván, és én viszot kívánok neki kellemes karácsonyt. És a zsidók 97%-a ilyen. 3%-nyi szar meg minden népben van.

Jobbik arra épít mindent, hogy az emberek nem ismernek személyesen zsidókat, így bármit elhisznek. Ha valaki kiskorától kezdve hallgatja otthonról ezeket a szemét szamárságokat,akkor úgy nő fel, hogy természetes neki, hogy a zsidók ilyenek, meg olyanok. Hát, kérem szépen, ez nem így van!

Apropó a goj szót zsidókra is használja a Biblia, nem cspán nem zsidókra.


2010. jan. 17. 23:53
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/231 anonim ***** válasza:
100%
De szar lehet neked Leo. Egy okos ember ennyi sotet kozott!
2010. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/231 anonim ***** válasza:
0%
Köszi :-)
2010. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/231 anonim ***** válasza:
80%

Leo mikor vallod már be h zsidó vagy?

Unalmas h játszod itt az agyad, mint vmi független megmondóember

2010. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/231 anonim ***** válasza:
0%
Aki utálja őket, nem tud elfogadható magyarázatoot adni rá.
2010. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/231 A kérdező kommentje:
a magyar a szent faj, ez már biztos;)
2010. jan. 19. 15:10
 156/231 A kérdező kommentje:

mind kitaláció: http://www.youtube.com/watch?v=yQXlMNMcPqo

bár így látnálak titeket halomban feküdni: http://www.youtube.com/watch?v=Evnx4oWle20&feature=related

Nézzétek csak meg szaragyúak, azt fogjátok a pofátokat!

2010. jan. 19. 15:31
 157/231 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok zsidó, protestáns vagyok, sorry.


Leo

2010. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/231 A kérdező kommentje:

nagyapám itt szabadult fel: http://www.youtube.com/watch?v=b0QhA2ne0VM&feature=related

3:10-től. Nem volt mi????

Minden este imádkozni fogok, hogy akik ezek után is gyűlölik a zsidókat, így lássam feküdni!

2010. jan. 19. 15:34
 159/231 anonim ***** válasza:
84%

Ejjnye zsidó, magyarozol, meg a halálunkért imádkozol, nem szégyelled magad? És hülye kérdéseket teszel fel, mikor itt vagy rá az élő példa h miért utálnak? Ejj én meg azért imádkozom h a többi zsidó ne iylen ostoba legyen mint te.


Leo: attól még h kikeresztelkedtél, zsidó maradsz

2010. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/231 A kérdező kommentje:

16 oldalon keresztül ócsárolsz. úh. pofa be!

nem magyarozok, én is magyar vagyok, de a vallásom zsidó!

Az ilyen hazug állatok meg igenis, felőlem így fekhetnének!

2010. jan. 19. 15:46
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!