Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez hogy tetszik azoknak akik...

Ez hogy tetszik azoknak akik nem akarnak tudni csak a holokausztról, mint ha más nem lenne bűn? Ez nem az?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 9. 21:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%

én nem a kurucból tájékozódom, érdekes módon mégis hallottam róla, hogy a szovjet katonák miket műveltek.


Nem kuruc különlegesség, hogy a szovjetek rémtetteiről is ír, ezzel minden normális ember tisztában van, és senki sem tagadja.

Megjegyzem, pontosan ugyanannyi emléknapja van a kommunizmus áldozatainak, mint a Holokauszt áldozatainak - évente egy.


A különbség csak annyi, hogy a szovjeteknél nincs meg az a kretén réteg, akik az év minden napján mániákusan újra és újra felvetik a témát, arról nem is beszélve, akik próbálják letagadni, így erről nincs társadalmi vita, ez nem forog emiatt a köznyelvben.


Ellenben a Holokausztot hetente dobják fel kényszeresen hozzád hasonló kretének, akik egyszerűen nem bírják ki, hogy ne erről beszéljünk az év 365napján, így persze, hogy több szó esik róla.

2010. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Akkor megtennétek hogy linkeltek, hasonló esetekről pld az indexről?
2010. jan. 9. 22:19
 13/34 anonim ***** válasza:
88%
Ja, és a Retusált történelem sem mostanában jelent meg. Nekem kb 30 könyvem van a sztálini idők kegyetlenségeiről, börtönviszonyairól, etc. Egyik sem ritkaság, boltban vettem őket. A Mozgó Világban is volt pár hónapja egy jó sorozat. Talán nem csak a netről kéne tájékozódni.
2010. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Miért nem vagytok egyszerűen, a sok felesleges és a számotokra is nyilvánvaló erőlködés helyet, hogy a ballíb oldal szabadulna ezektől tényektől, a rasszista kártya meg mindig kéznél van!
2010. jan. 9. 22:23
 15/34 A kérdező kommentje:

a, és a Retusált történelem sem mostanában jelent meg. Nekem kb 30 könyvem van a sztálini idők kegyetlenségeiről, börtönviszonyairól, etc. Egyik sem ritkaság, boltban vettem őket. A Mozgó Világban is volt pár hónapja egy jó sorozat. Talán nem csak a netről kéne tájékozódni.


BALLIB médiáról beszéltünk, és nem a könyvesboltok polcairól!

2010. jan. 9. 22:24
 16/34 anonim ***** válasza:
50%

"Ki nem fossa nyakon "Dolfi bácsit"! Te láttál már hasonló felvételt amiben a németek ölték a magyarokat?

Ezért nem is kedvelem de nem is utálom a németeket. "


Kedves kérdező, az én nagyapám harcolt az orosz fronton. A magyarok sem voltak szentek. A németeket nem utálom, magam is részben német vagyok, és sokáig éltem is közöttük. Nem ők tehetnek a háborúról, hanem egy hatalomra került elmebeteg és a politikája. Mélységesen elítélem a holokausztot, és természetesen a háborús bűnöket is.


Annak jobban örülnék, ha a kuruc (és olvasói) az ilyen videók láttán inkább azon gondolkodnának, hogy jó dolog-e uszítani más népek ellen, és az ellenük majdan indított "dicső" háborúkon ábrándozni.

2010. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
50%

"Akkor megtennétek hogy linkeltek, hasonló esetekről pld az indexről?"


sőt, a színházi közlönyben és a barkácslapban sincsen erről általában szó.

Az index egy hírújság, ami az aktuális híreket adja közre. A szovjet csapatok meg nem manapság dúltak errefelé.

2010. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Kedves kérdező, az én nagyapám harcolt az orosz fronton. A magyarok sem voltak szentek. A németeket nem utálom, magam is részben német vagyok, és sokáig éltem is közöttük.


Ez viszont már a passzolgatós demagógia esete.


A ballíb médiáról beszéltünk, és eljutottunk a háborúig!


A magyarok egy jelentős része 60 évig hülyítve volt, és ma amikor tisztán lehet beszélni mindenről, akkor a holokauszt felett összeesve sír a ballíb média, és nem győzi hangsúlyozni hogy mekkora bűn! Természetesen az nem lázít és semmi, fezültséget nem okoz.

És természetesen nem is okoz, de abban a pillanatban amikor a magyarok sérelméről van szó MAGYARORSZÁGON, már is háborúzni akarnak a fasiszták?


Milyen eltorzult kettős mérce felfogásod van neked?


Igen, szerintem ideje lenne a történelmünkkel foglalkozni, és tisztába tenni a mulunkat, azzal az alázattal ami megilleti és azzal fájdalommal amit eddig mások iránt szinte kötelező volt éreznünk. Nem csak azt a néhány csatát, kiemelni amiben vesztesek voltunk, hogy legyen nemzet tudata a társadalomnak amit már 70 éve igyekeznek irtani.

Válaszokat kapni, hogy milyen számlákat fizettünk eddig ki a rendszerváltás óta!

Megnyitva egy diskurzust, amiben nincsenek tabuk még ha a nagy nemzetközi politikáig is érnek a szálak!

2010. jan. 9. 22:44
 19/34 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


stb... 1 perc kereses utan

2010. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
51%
Kurucinfo olvasás helyet, keresd fel a terror házát. Ott az europai tömegmészárlásokról megemlékeznek. Jobb mint ülni a sötét szobában a gép elött.
2010. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!