Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek beszélhetünk...

Szerintetek beszélhetünk palesztin-holokausztról?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amit a zsidók csinálnak ott Izraelben a palesztinokkal... az már minősülhetne holokausztnak?
2010. okt. 15. 19:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Össze se lehet hasonlítani a kettőt. Vagy aki azt mondja, hogy igen, attól megkérdezném, hány millió palesztint végeztek ki eddig.
2010. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Én meg tőled, hogy hány millió zsidót?
2010. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
39%
Nevezz meg egy izraeli haláltábort, vagy palesztin tömegsírt, légy szíves!
2010. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
7%
20.21: Hát sok milliót. Én ezt tanultam, és miért ne hinném el?
2010. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
33%
Az alatt a 40 eva alatt, amiota a palaesztinok kihirdettek magukat, sokkal tobb palesztin esett aldozatul ARAB keznek, mint izraelinek. Csak egyetlen pelda a sok kozul: a Hamasz (azaz nem "csak " arabok, hanem palesztinok is egyben) Gazaban kiirtotta a (palesztin) keresztenyeket valamint a Fatach (muzulman) palesztinjeit is az utolso szalig.
2010. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
51%

Amit a palesztinokkal csinalnak az egy borzalom.Török-irani-libanoni-sziriai negyes lesz az akik helyre fogjak ott tenni a dolgokat!Szegyen a vilagra nezve,hogy 2010-ben egy orszagot börtönbe zarnak,kinoznak es meg a legalapvetöbb emberi szüksegleteiket sem kapjak meg!DE:

FORDUL MEG A KOCKA!!!!!!!

2010. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
61%

"Nevezz meg egy izraeli haláltábort"


GÁZAI ÖVEZET

http://www.youtube.com/watch?v=J_I4eY7XyQM

2010. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
45%

A fo problema az ilyen iszlamistakkal mint a 00:01-es, hogy a szuk latokor hazaarulokka valtoztatja oket.

Engem nem erdekelnek sem a palesztinok, sem a zsidok, ami engem erdekel az az, hogy MAGYARORSZAG A MAGYAR NEP NEMZETI OTTHONA, KERESZTENY ALLAM, es azt akarom, hogy az is maradjon. Ezek a vak iszlamistak meg azt hiszik, hogy Iran meg a szovetsegesei a palesztinokat akarja felszabaditani. Hat kozlom veled, hogy le se sz@arjak oket, egyszeruen propaganda es arab-osszefogasi celbol FELHASZNALJAK. Es amit az iszlamistak nem akarnak latni, az az, hogy Iran Izraelre is futyul. Neki elobb a Kozel-Kelet kell, hogy aztan lenyelhesse Europat is, benne Magyarorszagot. Mar pedig en tovabbra is kereszteny MO-n akarok elni, es nem olyan foldon, ahol az ajatollach parancsol.

2010. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel Izrael és Palesztína. De az viszont kifejezetten érdekel, hogy miért izgat ez egyeseket jobban, mint más népek elnyomása. Akik ennyire kiállnak az izraeli elnyomás ellen, azok miért nem siránkoznak a tibeti népért is? Vagy a kurdokért? A katalánokért? Stb... Nekem egy kicsit úgy tűnik, hogy az emberek nagy ívben sza_nak a palesztín függetlenségre, őket csak az érdekli, hogy Izreal minnél előbb pusztuljon. Szerintem ez gyomorforgató és álságos.
2010. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%

Utolsók! Én a népek, NEMZETEK békés egymás élésének híve vagyok. Elítélem azt is , amit Tibettel művel a kínai vezetés. Amit viszont a patkány emberalatti izraeliek művelnek, az vérlázító.


A világon nincs még egy olyan ország, akik folyamatosan áldozati szerepben tetszeleg, folyamatosan ajvékolnak, siránkoznak, állandóan békéről, toleranciáról papolnak, miközben ők maguk azok, akiknél kirekesztőbb, rasszistább, gyűlölködőbb nép nem létezik.


Tud valaki egy olyan népet, vallást mondani, akiknek több háborút, ellenségeskedést köszönhet a világ az elmúlt 300 évben, mint a zsidó?

2010. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!