Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek beszélhetünk...

Szerintetek beszélhetünk palesztin-holokausztról?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amit a zsidók csinálnak ott Izraelben a palesztinokkal... az már minősülhetne holokausztnak?
2010. okt. 15. 19:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, és elfelejtettem a valaszt leirni a "küld" gomb lenyomasa elott:

Tehat h valaszoljak is. Nem nevezhető annak mmég hálistennek, mert holokausztnak azt nevezzuk, amikor kiirtanak egy népet. Mivel még léteznek palesztinok, ezért még nem beszélhetunk holokausztrol. Zsido holokausztrol beszélhetunk, mert ugye egy zsido sem létezik mar, mind kihaltak annak idejen. Csak a szellemuk teszi azt a vilaggal, amit tesz.

2011. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Szerintem igen, beszélhetünk palesztin holokausztról.

Nem érdekel hogy a holokauszt jelentése égő ember. Elég megnézni egy 30 évvel ez előtti Palesztin térképet és egy mostanit. Hová tűnt az ország 70%??? Ja igen a zsidók elfoglalták. Én nem emlékszem hogy benne lett volna a tévében..

Nem vagyok náci, szerintem volt zsidó holokauszt és nem azért mondom ezeket mert utálom a zsidókat. Azért mondom ezeket mert utálom a gyilkosokat, utálom a pénz szeretetét, a háborúkat az értelmetlen gyilkolást, a népírtást úgy ahogy van. A kabzsiságot, és nincsen se zsidó se palesztín, csak is ember van. És sajnos a legtöbb ember buta és nem lát át a felszínen, azzal hogy egymást írtjuk magunkat írtjuk ki, na viszlát agyharcosok, jó agonizálást.

2011. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

előző: a zsidók semmilyen országot nem foglaltak el, főleg nem egy Palesztina nevezetűt, mert olyan a világtörténelemben ezidáig még nem létezett. Mikor Izrael megalakult, akkor azon a területen nem volt semmilyen más állam, egy mandátumterület volt.


"És sajnos a legtöbb ember buta.."


Mint az olyanok például, akik úgy szólalnak meg adott témában, hogy közben az alapokkal nincsenek tisztában? Na ja, sajnos nagyon sokan buták...

2011. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ne a szatokat jarassatok, hanem menjetek oda Izraelbe, csavarogjatok az orszagban, arab es zsido lakta teruleteken egyarant, beszelgessetek az emberekkel!

Ennek az inszinualo kerdesnek mar a feltevese is vagy butasag, vagy - ami valoszinubb - szandekos hazugsag.

2014. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!