Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a holokausztról?

Mit gondoltok a holokausztról?

Figyelt kérdés
Én inkább holokamunak nevezném.
2010. jan. 10. 11:50
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
36%
Én meg egy barom állatnak neveznélek téged. Az idióták, félműveltek, rosszindulatúak és gonoszok csodás keverékének.
2010. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
43%
A kérdezővel értek egyet =) Holokamu, Kamukazst, Holodogma.
2010. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
59%

Minden agresszió nélkül:

Voltaképpen miért nem hiszitek el, hogy volt holokauszt?

2010. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
49%
Hazugság. Kamu. Ennyi. Pontozzatok le mocskos cionista f.szfejek.
2010. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
51%

embert ölni bűn.. ha egyetlen embert is megöltek, bűnösök.. és aki egy sír előtt nem tud fejethajtani, azzal nincs miről beszélni...


aki igy beszél emberek haláláról, az miért várja el, hogy mások meg ne szarják le hogy magyarokat is megöltek? most komolyan..


szal ha holokamu, akkor nem böntönöztek be 56 után annyi embert, és magyarország sem vesztetett annyi embert a háborúk folyamán... az is kamu h megerőszakoltak többezer nőt az itt felszabadító katonák... na ez tetszik?

2010. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
64%

én nem tagadom, hogy volt, ahogy pár hónapja egy ugyanilyen topicba is írtam, hogy a történelmet a győztesek írják. van benne pár csúsztatás ez biztos, de ez sosem fog kiderülni, hogy micsoda és mekkora mértékű.


Engem igazából inkább az zavar, hogy az egész holokauszt-ból komoly üzlet lett.

2010. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
72%

[link]


KLIKK!

2010. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
43%
Biztosan fiatal vagy, de alapból nem tagadod ugye az egész törénelmet. El kell menni Auswitzba, és meg kell nézni a táborokat. Gondolj bele abba, hogy mennyire lenne kellemes emlék, ha lefogynál 30 kilóra, mert nem kapsz enni, ha rongyokba járnál a hóban, esőben, ha elvennék tőled a szüleid, testvéreid, ha egyáltalán kiragadnának a saját családi, megszokott környezetből, nagyon rövid időt kapnál arra, hogy a legszükségesebb holmidat rakd össze, a többi értéked pedig elveszik. Soha többé nem találkoznál a hozzátartozóiddal. Ez neked nem lenne elég? Vagy úgy gondolod, hogy a táborban kiállított képeken statiszták vannak?
2010. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
41%
Ez a belinkelt szöveg iszonyú nagy baromságokat tartalmaz.
2010. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
69%
12:18-as miről beszélsz? A csak Erdélyben eltünt (legyilkolt) 800ezer magyarról ki a franc emlékezik meg? A magyarországi munkatáborokban is 30 kilósan haltak az emberek. Esetleg azzal is kéne már valakinek foglalkozni, nem csak a zsidókkal.
2010. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!