Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a holokausztról?

Mit gondoltok a holokausztról?

Figyelt kérdés
Én inkább holokamunak nevezném.
2010. jan. 10. 11:50
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
38%
"Hogy lehet, hogy mindig őket baszogatják és nem fordítva.. " --> na itt kellett volna inkább bekussolnod (abbahagynod az írást). Pont azért mert egyszer a nép megelégeli a módszereiket, és robban a bomba. Főleg, ha még jön egy-két ember aki hasznot is tud húzni belőle illetve elősegíti a folyamatot (Hitler).
2010. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
mert lehet akármilyen f@sza szervezettségük, hadseregük, az irányítás a nép kezében van. Ezt ők is tudják, azért próbálnak hülyéket "kitermelni" az iskolában.
2010. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Gondolom azért jöttek csak hárman mert a többi meghalt a munkába.
2010. jan. 10. 16:04
 44/57 anonim ***** válasza:
68%

15.21:

Tudod mit csináltak a magyarok segítségével?

Az én családomból is halltak meg a háború alatt olyanok,akik fegyvert se láttak.Úgyhogy ne gyere a szánalmas dumáddal.Ilyenkor jut eszembe,hogy kár,hogy az a három visszajött,mert ekkora selejtet hoztak létre ,mint te.

Azt meg felejtsd el,hogy itt az iskolákban majd ezzel tömitek a gyermekeink fejét,mert azon a napon a gyerekek nem fognak iskolába menni.

2010. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
60%

primitív szarok! :D :D

Én jól élek.

Remélem ti nem.

puszi

2010. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
0%
a magyar egy ritka sz*r faj, de van köztük rendes is. ismerek 1-2-őt,akiben meg lehet bízni,a többi mind adócsaló, és sír a válság miatt, de fejenként 30-40.000-et költ kamukarácsonyra. Egy zsidó kisfiú születésnapjára. Észnél vagytok, barmok?
2010. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Én is jól élek.Sőt,jól is fogok.

Látod,azért csak kibukik mindenkiből,hogy mennyit ér.Csókoltatom a nagymamádat.

2010. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Hát én kb.200000-et költöttem karira,nem egy zsidó kisfiúnak,hanem a gyermekeimnek adtam.

Egyébként attól,hogy primitív vagy,még tudhatnád,hogy nem a születésnapját ünnepeljük karácsonykor.

Egyébként írhatnák elég röhejes szokásokat más vallásokból,amihez képest a szeretteink megajándékozása,sehol sincs.Úgyhogy ne vergődj.

2010. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a katolikus keresztények számára Jézus születésnapjának fénypontja a karácsonyi misén való részvétel (24-én éjfélkor vagy 25-én napközben). December 24-én hagyományosan a családok böjtölnek (karácsony böjtje), és csak este fogyasztják el a böjti vacsorát. " Ennyit a képességeidről, nagyokos.

Amúgy én BME GTK phd. képzésen vagyok. ;)

2010. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Na megjött az első magyargyűlölő talmudista. :)
2010. jan. 10. 18:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!