Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Holokausztról?

Mi a véleményed a Holokausztról?

Figyelt kérdés

Mivel nemsokára hatályba lép a holokauszt tagadását büntető Btk. módosítás ("Aki nagy nyilvánosság előtt a holokauszt áldozatának méltóságát azáltal sérti, hogy a holokauszt tényét tagadja, kétségbe vonja vagy jelentéktelen színben tünteti fel, bűntettet követ el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.") kíváncsi lennék ki, milyen véleménnyel van a holokausztról, mivel minden ezzel kapcsolatos állítást zsidók fogalmaztak meg.


Tehát a lehetőségek:

- elfogadod, volt holokauszt a tankönyvekben leírt módon

- nem vagy meggyőződve a számadatokról, felülvizsgáltatnád független szakértőkkel a kérdést

- tagadod a holokauszt úgynevezett tényét


2010. márc. 15. 12:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%
Újra egy idióta kérdés.
2010. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Újra egy idióta válaszoló, aki olyan kérdésre ír kommentet, ami egyáltalán nem érdekli.
2010. márc. 15. 12:56
 3/33 anonim ***** válasza:
41%

hát a holokauszt vagy volt vagy nemvolt


mint a mesébe Hol volt... Hol nemvolt...

2010. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%

Drága barátom, hagyjál már békét nekünk ezzel a Holokausztal, MÁRCIUS 15.-én legalább. Tudod nekünk Magyaroknak ez egy nemzeti ünnepünk!

De figy, a legközelebbi gép márc 16. 04:50 kor indul Ferihegy 2 terminálról, és go home!

Jó utat!

2010. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen felülvizsgáltatnám és a Nürnbergi pereket újra tárgyalnám. És kártérítésre kötelezném Israelt az ott lemészárolt német vezetők hazzátartozói részére. Igen szomorú, hogy 60év után még ezzel kell foglalkozni, de amíg nem teszik meg úgysem lesz béke az ügyben. Törvénnyel meg pláne nem lehet ezt megoldani.
2010. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
42%

Független szakértőkkel való felülvizsgáltatás - ez marhaság. Ha elindítanának egy szakértői csoportot, hogy tanulmányozzák, támogatnák is őket, majd azok jönnének az eredményükkel, hogy hát ez bizony kamu, akkor rögtön holokauszttagadó faszistáknak lennének kikiáltva, ki lennének átkozva a világból, tán még le is csuknák őket. Ezért az a "független" szakértői csoport úgyis azt mondaná, hogy igen, megtörtént a holokauszt, igen, valóban 6 millió embert öltek meg, ennek nagy része zsidó, nagy része gázkamrákban lett megfojtva, majd a krematóriumban elégették őket, és a többi folyton szajkózott dogma mind-mind igaz. Annak ellenére, hogy a túlélők nyilatkozatai egymásnak is ellentmondanak, mert a holokamuból profitálók überelni akarják egymást, egymás szenvedéseit.

"tagadod a holokauszt úgynevezett tényét" - az "úgynevezett" szó itt nyilván arra utal, hogy szerinted sem tény. Ekkor viszont egy kis stilisztika: ami igaz, azt tagadni, ami nem igaz, azt cáfolni szokás.

Ajánlom figyelmedbe, és mindenki más figyelmébe is Perge Ottó és Karsai László vitáját a holokausztról a kuruc.infón. Csak semmi objektivitás - egy holokauszt-revizionista történész vitázik egy olyan történésszel, aki elfogadja a holokauszt megtörténtét. Kiváncsi leszek, mi sülend ki belőle.

2010. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
48%

Milyen holokauszt???

Milyen 6 millio???

Pfej :S

2010. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
42%
A történelem legcsodálatosabb döntése ! Kár, hogy nem tudták befejezni teljesen a küldetést...
2010. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
27%

tettem fel egy kérdést, hogy mikor indul aláírásgyűjtés a tv. eltörléséért


hát nem tolongtak a támogatók...

2010. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
Én leszarom a holokausztot. Így jártak a zsidók. Meghalt 6 millió vagy nem halt meg 6 millió, nem érdekel. Így jártak. Kárpótlást se adtam volna nekik ennyit, főleg nem segítettem volna nekik saját államot alapítani! Nem sok ilyen pofátlan néppel lehet találkozni mint a zsidók(persze nem az egész népet értem ez alatt, hanem a cionistákat).
2010. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!