Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Holokausztról?

Mi a véleményed a Holokausztról?

Figyelt kérdés

Mivel nemsokára hatályba lép a holokauszt tagadását büntető Btk. módosítás ("Aki nagy nyilvánosság előtt a holokauszt áldozatának méltóságát azáltal sérti, hogy a holokauszt tényét tagadja, kétségbe vonja vagy jelentéktelen színben tünteti fel, bűntettet követ el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.") kíváncsi lennék ki, milyen véleménnyel van a holokausztról, mivel minden ezzel kapcsolatos állítást zsidók fogalmaztak meg.


Tehát a lehetőségek:

- elfogadod, volt holokauszt a tankönyvekben leírt módon

- nem vagy meggyőződve a számadatokról, felülvizsgáltatnád független szakértőkkel a kérdést

- tagadod a holokauszt úgynevezett tényét


2010. márc. 15. 12:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Elfogadom, hogy volt holokauszt a tankönyvekben leírt módon.

És NEM vagyok zsidó.

Baloldali sem.


Amúgy azt én is hülyeségnek tartom, hogy ha valaki úgy gondolja, hogy nem volt, és mindenáron ingere van kinyilvánítani, akkor megbüntetik... Ezt azért nem kéne!


Akinek ennyire habzik a szája, és ennyire hülye, nyugodtan szajkózza a hülyeségét, semmi gond... Ezért börtön? Ezzel az erővel csukjuk le azt is, aki azt mondja, hogy a föld lapos, vagy nem volt evolúció. Kb ugyanaz.xD

2010. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
81%

"A holokauszt


A ~ egy olyan zsidók által elkövetett világméretű csalássorozat, amelynek során - a 2. világháborúban a megbízhatatlanságuk okán összegyűjtött zsidókat és nem zsidókat munkatáborokban vagy internáló táborokban gyűjtötték össze, és a szövetséges terrorbombázások következményeiként fellépő járványok és éhínség során megközelítően egymillió ember halt meg - ezt a számot hazugságokon alapulva megemelve folyamatosan zsarolták az európai népeket, hogy újabb és újabb pénzeket szipolyozzanak ki tőlük."


MáriaOrszága.hu


Kedves NBH: Én csak bemásoltam megmutatni a válaszolóknak, hogy vannak olyan szélsőséges emberek akik így gondolják. Én természetesen egyátalán nem tagadom a holokausztot, elismerem hogy meghalt xy millió/milliárd zsidó...:)

2010. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nah már milliárd zsidó halt meg? Jó úton haladunk, csak így tovább! :D
2010. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!