Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolnak rosszra az...

Miért gondolnak rosszra az emberek a magyar gárda hallatán?

Figyelt kérdés
Szóljatok hozzá bajtársak!!!!
2009. nov. 27. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%
ja primitív vagyok,hisz én is szimpatizálok a jobbikkal\az alacsony intelligenciát takar ugye?\ezért bocsáss meg nekem de nem bírom kihámozni miért is csürhe a gárda.
2009. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
32%
Ezt a kifejezési eszközt, csak hogy tudd, szarkazmusnak nevezzük. Szándékosan egy olyan dologhoz hasonlítom a kérdezőt, amiről nyilvánvaló , hogy éppen különbözni akar, mert a sztereotípiái szerint egy utálni való dolog. Érted, vagy magyarázzam még? De örülök megláttad a fényt és a kitérési lehetőséget az érdemi válaszadás elől.
2009. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy nem tudod kihámozni, nem a te hibád, a Horthy-korszak hagyományait követő oktatási rendszerünk áldozata vagy, azaz funkcionális analfabéta. Meglepődnél, hogy a liberális oktatási rendszer mennyivel eredményesebb. Bár ott nyilván nem lenne tananyag a rovás-írás.
2009. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem értem.de örülök,hogy új szót tanultam szarkazmus.majd a jelentésének is utánanézek bár nem könnyű ily csekély intelligenciával.bár még most sem értem miért csürhe! :)de ez már az én bajom,most fájdalom de a megyek mert kizsákmányol a romlott kapitalizmus\dolgozni kell\További szép napot!


\ui: nem vagyok jobbikos,sem gárdatag csak nem szeretem az általánosítást,és ezt a jelenlegi helyzetet sem,hogy mindenért a gárda a hibás\

2009. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer sem mondtam, hogy mindenért a gárda a hibás. Én azt mondtam, hogy a gárda nem megoldja, hanem mélyíti a problémákat. És éppen ők általánosítanak.
2009. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:

Na mi van? Megint a számítógép előtt ülsz és erőzöl? Győzködd magad , csak így tovább! Jól csinálod semmi gond. Látom a kishitűségedet még mindig nem sikerült legyőznöd. Talán ma összejön a szex, a képzeletbeli barátnőddel. De ha van is , tuti gondok vannak.


15.46-osnak pedig üzenem olvassa el Aronson: A társas lény c. könyvét ---- Pont élvezte is mi? Tuskó!!

2009. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
81%
Mert sulykolják beléjük, mint a ricsekendőnél.
2009. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
72%

Én erre gondolok:


[link]

[link]

[link]

2009. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
89%
Azert gondolnak rosszra mert nincs ki a negy kerekuk,elhitettek veluk hogy a Garda rossz,csunya...vad banda.Ez olyan mint a tehencsorda elmelet.Kitartas Garda en buszke vagyok ratok.
2009. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kepre buszkek lehetnetek!

[link]

2009. nov. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!