Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolnak rosszra az...

Miért gondolnak rosszra az emberek a magyar gárda hallatán?

Figyelt kérdés
Szóljatok hozzá bajtársak!!!!
2009. nov. 27. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
32%
Na ez jó demagógra sikerült! Tele érvekkel. És azt hiszed majd egy ilyen törvénysértő csürhe megoldást kínál? Nem tudom ki a naív.
2009. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
81%
[link] ha találsz benne tv székház rombolást kérlek világosíts fel mert én nem láttam.köszönöm,a segítséged.
2009. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%
akkor írd le a te véleményed mitől csürhe én is leírtam a saját véleményem.
2009. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
42%
Könyörgöm ezt írom 2 órája, olvass! De csak egy példa: a kérdező iq szintje és helyesírás ismerete egy nyolc éves cigánygyerekével vetekszik. Ez a legprimitívebb vitastílus amit most készülsz alkalmazni, azért a kérdezőnél értelmesebbnek tűntél.
2009. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
61%

Ennél csak egy jobb érvet hallottam eddig:

- mitől "náci" vagy "fasiszta" a gárda

- hát mert olyan egyenruhát viselnek és úgy beszélnek.

Szóval minden militáris szervezet náci, hiszen tilos betűrt gatyával a bakancsba, alakzatban állni. lol.

2009. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
89%

15:36 parancsolj:

http://www.youtube.com/watch?v=gjyLd6zPqSY#t=4m30s

5:35 körül van a rombolósdi.


De ha azt hiszed, hogy csak a szituáció hevében mondott ilyet akkor itt egy nyugodt körülmények között tett nyilatkozat:

http://www.youtube.com/watch?v=shbLfjEowjA

1:10-től van a rombolósdi.

2009. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok, igen tanulságos, hogy vastapsot kap arra, hogy épületeket akar lerombolni...
2009. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek a 15.27-tel,és azzal is ,aki szerint a Gárda nem tartja be a törvényeket,mert nem veszi figyelembe a Bíróság ítéletét.Az országban nagyon sokan vettek részt az árvízvédelemben,szemétgyüjtésben stb.de ők nem dicsekszenek vele,minta gárda azzal az 1-2 alkalommal,ahol ezek a bohócok is ott voltak.Egyetlen céljuk a nevetséges vonulásukkal,hogy félelmet keltsenek.Erre volt már példa az országban.

Nincs szükség ilyen katonásdit játszókra.

Ami az Árpád-sávos zászlót illeti.Éppen azért választották ezt a zászlót,mert Szálasi zászlaja volt,és remekül illik a zsidó-ellenes Jobbikos eszmékhez.Ha nem tetszik a hivatalos nemzeti lobogónk,akkor miért nem más történelmi zászlót választottatok. Pl 48-as,vagy a Rákóczi-szabadságharc zászlaját.Azok is történelmi zászlók,és nem tapad hozzájuk szenny.

Abban pedig,engedd meg,hogy kételkedjem: Világos nappal 6-an erőszakoltak meg.Egy lakott településen ez nem hihető,legfeljebb kinn a pusztában.Vagy akkor,ha te is élvezted,és nem kiabáltál segítségért.

2009. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
54%
De akkor most mégis elismerted, hogy militarista szervezet???? És azt is tudod, hogy olyat alapítani tilos, akkor azt is tudod, hogy törvénysértő az egész!!! Nem érzed a logikai ellentmondásokat?
2009. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
62%
15.41-es Mi van a 8 éves cigánygyerekkel? Oppá-oppá!
2009. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!