Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolnak rosszra az...

Miért gondolnak rosszra az emberek a magyar gárda hallatán?

Figyelt kérdés
Szóljatok hozzá bajtársak!!!!
2009. nov. 27. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
64%

nem vagyok bajtárs, nem vagyok gárdatag, nem is akarok az lenni, de én is elítélem ahogy az emberek viselkednek ezzel a témával kapcs.


amúgy a kérdésedre a válasz: politika. Ha holnap azt mondja a fidesz vagy az mszp, hogy a piros pólósak a gonoszok, akkor hidd el őket (is) gyűlölnék, jah és persze joguk lenne betiltani a piros pólós embereket.

2009. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
45%
"Szóljatok hozzá BAJTÁRSAK" - például ezért. Egyértelműen szélsőséges militarista erőszakszervezet benyomását kelti. Gyakorlatilag a saját kérdésedre válaszoltál.
2009. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
68%

Mert ezt mondja a TV nekik.

Amúgy a többségnek úgy gondolom nincs rossz véleménye a gárdáról, lásd TV2 Naplós "felmérésnél" az emberek többsége azt mondta szimpatizál vele. Sajnos ezt a hatalmas média ferdítést csak a folyamatos tevékenységgel lehet kiküszöbölni.

Azt viszont nem adta le a televízió mikor árvíznél a cigány és a gárdista vállvetve hordta a homokzsákokat, vagy mikor cigány családnak nyújtottak segítséget költözésnél mert terrorizálták őket a többiek, esetleg mikor cigány rászoruló gyermekeknek osztottak ételt.

2009. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
50%

Az emberekben van egy ősidőkből eredő, zsigeri ellenérzés az egyenruhásokkal szemben. Az egyakaratú, parancsuralmi tömeg valóban félelmetes lehet.

Más kérdés, hogy attól is függ, honnan nézzük, szellemileg felülről vagy alulról. Arra gondolok, hogy ha akkora a kupleráj mint most, akkor a diktatórikus módszerek lehetnek pozitívak. Ha már minden rendben lesz/lenne akkor jöhet a demokrácia és a szabadelvű fanyalgás. De addig RENDET kell tenni!

2009. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
47%
Ez a legegyszerűbb válasz! Ha valaki nem ért egyet a szélsőséges biztonsági őrökből verbuvált csürhével, akkor az már rögtön a média agymosottja. Kikérem magamnak, ez a saját véleményem és veled ellentétben én max Dr. Hosue-t nézek a TV2, még Naplót sem. Nézz már rá a sok kéményseprőre, ahogy glédában állva masíroznak, és katonásat játszanak. Szánalmas csürhe tele kisebbségi komplexusos barommal, akik ebben élik ki magukat, mert a középszerű életük nem ad számukra sikerélményt.
2009. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:
de ha valaki csak a médián keresztül tájékozódik az egyértelműen csőlátású mert a média mindíg úgy állítja be a híreket ahogy a politikai helyzet megkíványja de ha a gárdisták az mszp oldalán vagy a fidesz oldalán állnának akkor nem útálna minket senki vagy ténedek??
2009. nov. 27. 13:07
 7/74 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az a véleményem hogy egy országban csak egy erőszakszervezet lehet amit az állam működtet.A Gárdára semmi9 szükség,ráadásul gyűlöletkeltő.
2009. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
39%
"megkíványja, útál..." Na ez a gárda színvonal. Elhiszem, hogy kívülről fújod az Árpádházi királyokat, de az anyanyelveden, amit olyan nagyra tartasz, nem tanultál meg helyesen írni. A 8 általános megvan egyáltalán? Ilyen szellemi képességű emberekre nincs miért felnézni. Nem rovás-írást kéne tanulni, hanem magyar helyesírást. Kurucinfon kívül olvasol egyáltalán valamit?
2009. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
78%

13:03 vagyok.

13:07 a gárda tudtommal semmilyen erőszakos cselekedetet nem hajtott végre, a bűnözőkkel ellentétben.


Nem mondtam, hogy agymosott vagy, de nyilván nem sok gárdistát ismersz. Mindt tisztességes ember, kétlem, hogy csürhének lehetne őket nevezni. Szakmájukat tekintve nem hiszem, hogy sok biztonsági őr lenne.

Az pedig végképp elkeserít, hogy ma aki segíteni próbál azt kisebbségi komplexusos csürhének hívod.

De biztosan az USA 464 300 főből álló Nemzeti Gárdája is kisebbségi komplexussal küzdő beteg ember, akik árvíz, katasztrófa idején mentik az embereket.

2009. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
70%

"Nekem az a véleményem hogy egy országban csak egy erőszakszervezet lehet amit az állam működtet.A Gárdára semmi9 szükség,ráadásul gyűlöletkeltő."



Jófej vagy,egy országban egy erőszakszervezet SEM lehet,mert az diktatúra.És a gárda mitől erőszakszervezet?miért gyűlöletkeltő?részemről sokkal visszataszítóbb a gárda elleni lejáratókampány amit a politikusok folytatnak.

2009. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!