Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolnak rosszra az...

Miért gondolnak rosszra az emberek a magyar gárda hallatán?

Figyelt kérdés
Szóljatok hozzá bajtársak!!!!
2009. nov. 27. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
65%
Csak, hogy tudd az USA-ban a Nemzeti Gárda nem illegális,ahogy a polgárőrség sem az Magyarországon. Viszont ott is vannak önjelölt félkatonai szervezetek ,akiket ugyanúgy üldöznek, mint az arab terroristákat. Az, amit a gárda csinál nem segítség, hanem a probléma fokozása. Nem véletlen az a fenygető hangnem amit a mögötte lévő Jobbik egyfolytában használ, hogy nem kell félnie annak, aki a törvényeinket batartja. Csak azt nem értem milyen törvényekre gondolt Vona úr, a Magyar Köztársaság törvényeire, vagy a sajátjára. Mert tudtommal a Magyar Köztársaság Bírósága feloszlatta a gárdát, de erről nem vesznek tudomást, így nyilvánvaló, hogy az ország törvényiet ők sem tartják be, akkor viszont csak a saját törvényeire gondolhatott, ez viszont egyértelmű fenyegetés a másképp gondolkozók számára. Szóval van miért utálni ezt a törvénytelen diktatórikus, csürhét. Egyébként érdekes, hogy a válaszolók között volt aki szimpatzált a gárdával és ő is szélsőségesnek, diktatórikusnak nevezte. El kéne gondolkodni talán, mert ez az egész nem a homokzsákok pakolásáról szól.
2009. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
59%

"Kurucinfon kívül olvasol egyáltalán valamit?"


Bírom hogy a bal(fasz)liberálisoknak állandóan a vesszőparipája ez a "kurucinfó":D:D:D


Ha alulmaradnak egy vitában és már kifogytak az amúgy is gyenge és kevés érveikből akkor azonnal ráfogják a vitapartnerükre hogy ők a kurucinfót olvassák.

Ha a vitapartner visszakérdez hogy ez miért baj,ez a válasz jön:"kirekesztően berekesztő,hiteltelen,csúnya,gonosz nácifasizsta".

És miért lenne az?(jön megint a kérdés)

Mert a 20 éve félrebeszélő-hazudozó jólétben meghízott vezető politikusurak és nekik és a pártjaiknak kiskutyaként hűséges fősodratú média azt találta mondani.


Gratulálok!

2009. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
71%
Minden országban a legdemokratikusabbakban is van erőszak szervezet, ami az állam kezében van, enélkül nem tudná kikényszeríteni az állam a jogszabályokat. De csak az államnak és csak a törvények biztosította keretek között szabad erőszakszervezetet működtetnie. Olvass alkotmányjogot, többet tanulsz belőle , mint a Kurucinfóról.
2009. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
91%

Fárasztó ez az "ott segítettek a gáton" duma. Én is ott voltam önkéntesként, nem kellett hozzá semmilyen egyenruha.

Nálunk a faluban is van egy szélsőséges szervezet, akik gyorsan a megalqapulásukkor elmentek szemetet szedni és azóta is arra verik a nyálukat, hogy milyen közösségiek, mert járnak szemetet szedni de azt leszámítva sok éve csak szítják a széthúzást a faluban és hozzák be a nagypolitikát...

2009. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

ez így van! az a másik része hogy ha ezt magyar állampolgár mondja hogy kurucinfo .....

avval magát is minősíti mert az egy dolog h neki is kuruc vér folyik az ereiben

a másik pediig h evvel visszavágni csak a lúzerek szoktak

2009. nov. 27. 13:46
 16/74 anonim ***** válasza:
73%

Somogy megyei vagyok.

Nemrégiben fényes nappal a főtéren agyonvertek egy srácot meg a barátnőjét a "többségiek." Egy másik ismerősömet szintén a főutcán nyilvánosan aláztak meg. A pláza és a corso alatti hídátjáró alatt rendszeresen verik meg barátaimat, arról nem is beszélek hogy a minap milyen eset történt. A bevásárlóközpontból kijövő lányt egy csapat "többségi" molesztálni kezdte, lába közé nyúlkált és disznóságokat műveltek vele. Mi a barátnőmmel mikor ezt megláttuk befutottunk hogy szóljunk a biztonságiőrnek, ő erre annyit válaszolt NEM FOG SEGÍTENI MERT NEM AZ Ő HATÁS KÖRE. A környéken somogy megyében rengeteg a cigány, és nem egy esetet hallottam amikor te hívhatsz ismerős gűrda tagokat és segítenek. Miért ne segíthetne nekem a saját társam, amikor "a többségiek" ellepik az országot és azt hiszik nekik mindent szabad?! Miért nem segítenek egymásnak az emberek, mikor a szemük láttára nappal bántalmazzák a másikat és közönyösen elhaladnak mellette? Ezek mellett szerintem eltörpül az hogy hogyan öltözik fel, milyen jelszavai vannak, ez csak egy identitástudat kivetülése a külsőre. Szerintem aki nem látja be, hogy igenis nemes cselekedet a másiknak segíteni, mikor már minden kötél szakad, az nem olyan helyen él ahol ezzel minden nap szembesül. Sajnálom a kiveszett humánusságot. Akik nem a kényelmes burkukban ülnek, hanem rossz helyen laknak ők nem fognak hidd el egy rossz szót se szólni a segítő kezekre!

2009. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:
engem nem is olyan régen fényes nappal 6 cigány megerőszakolt és a polgárőr azt mondta h őneki fontos dolga van most nem tud segíteni ez után az eset után léptem be a gárdába. azóta ha bármi bajom van szólok és akár éjjel nappol vigyáznak rám (mert mi vigyázunk egymásra)
2009. nov. 27. 14:05
 18/74 anonim válasza:
71%

Ez a tipikus mentalitás: egy alapján megítélni a többit. Én egyik oldalra sem állok, de nem gondoljátok, hogy

-nem minden ember ugyanolyan

-nem minden cigány ugyanolyan

-vannak olyan emberek is, akiknek saját kialakult véleményük van, és nem a média hatására

-vannak biztos jó gárdisták is, akik nem a gyűlöletet keltik


Bár egyetértek az egyik válaszolóval, a segítségnyújtáshoz szerintem sem kell nevetséges egyenruha.

2009. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
77%
Csak tudod az a baj, hogy ha ez a sok egyenruhás majom elhiszi, hogy joguk van rendet tenni, akkor egy idő után nem állnak meg az ilyen helyzeteknél, amit te is leírtál és ami valóban nagy baj. Feljogosítva érzik majd magukat arra is, hogy más életviszonyba is beavatkozzanak, mert az nekik nem tetsző és bármikor egy pillanat alatt te is azon az oldalon találod magad, ahol segítségkérőből ellenség leszel, mert meleg vagy, vagy ateista, esetleg fogyatékos, vagy mert abortuszra mentél... Minden elnyomó rezsim csak "segítéssel" kezdte. Tanulni kéne történelemből. Persze attól, aki helyesen sem tud írni ne várjuk, hogy több lesz, mint egy Lenin-fiú, ő csak úgy táncol, ahogy a főnök, Vona Gábor fütyül. Arra senki nem válaszolt ezen a fórumon, hogy Vona Gábor milyen törvényeket akar betartatni velünk...
2009. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok bajtárs, csupán egyszerű polgár, aki tiszteli az Alkotmányt, amely a következőt mondja:


63. § (2) Politikai célt szolgáló fegyveres szervezet az egyesülési jog alapján nem hozható létre.


Békés jövőt!

2009. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!