Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A halálbüntetéssel kapcsolatba...

A halálbüntetéssel kapcsolatban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok érv szól mellette, nyilván ellene is. De hát azokban az országokban, ahol van, teljesen jól működik, és nincs vele problémája a lakosságnak.

2013. márc. 11. 18:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 A kérdező kommentje:
Ja, pont a nyugaton, ahol a sajtószabadság nagyon erős, ott eltusolnak több száz ártatlanul kivégzett embert? Jó..:)
2013. márc. 11. 20:20
 32/120 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

"Ne már, pár embert kivégezte ártatlanul a nem tudom hány százezerből eddig? Ez ám a nyomós érv"


Igen, ez ám a nyomós érv!

EGYETLEN EMBERT SEM SZABAD ÁRTATLANUL KIVÉGEZNI!

2013. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/120 A kérdező kommentje:
És egy gyilkos gyilkolhat ártatlan embereket? És megérdemli, hogy életben maradjon ezután? NEM! És nagyon sokan vannak, akik így gondolják ezt!
2013. márc. 11. 20:24
 34/120 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"És egy gyilkos gyilkolhat ártatlan embereket?"

Nem, de az állam NEM KÖVETHET EL bűnt, lehetőleg tévedést sem.

Az egyik bűn nem teszi "nem bűnné" a másikat.

2013. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/120 anonim ***** válasza:
100%

Ja, pont a nyugaton, ahol a sajtószabadság nagyon erős, ott eltusolnak több száz ártatlanul kivégzett embert? Jó..:)



Szived joga azt gondolni amit akarsz.Csak akkor egyet nem értek.Ha te ennyire halálbüntetés párt vagy,akkor mi a büdös francnak kérdezed a véleményünk?Ha csak fújod magad hülyeségét és csak is az a jó?Így mi értelme kérdésnek?T

2013. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/120 anonim ***** válasza:
100%

Ja, pont a nyugaton, ahol a sajtószabadság nagyon erős, ott eltusolnak több száz ártatlanul kivégzett embert? Jó..:)



Szived joga azt gondolni amit akarsz.Csak akkor egyet nem értek.Ha te ennyire halálbüntetés párt vagy,akkor mi a büdös francnak kérdezed a véleményünk?Ha csak fújod magad hülyeségét és csak is az a jó?Így mi értelme kérdésnek?Te szeretnéd és pont.Innentől kezdve ne érdekeljen más véleménye...

2013. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 tetro ***** válasza:
Kérdező, mit szólnál ha valamelyik családtagodat végeznék ki ártatlanul? Nem egy gyilkos, akit utána el lehet ítélni... Az állam végezné ki, mert joga van hozzá, így senki sem bűnhődhetne meg érte. Az is rendben van?
2013. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 A kérdező kommentje:
Az van rendben, hogy aki gyilkolt, bűnhődjön, halálbüntetés által. Folyamatosan arra reflektáltok, hogy "valakit ártatlanul végeznek ki". Arra egyikőtök sem, hogy ez a kivégzések legminimálisabb száma. A kivégzettek 99%-a gyilkos. Nagyon kevés eset van, hogy ártatlant végeznek ki. Azt is írtam, hogy nem egy és nem kettő ember nőtt úgy fel, hogy nem volt börtönben, nem keveredett gyilkosságba. Az én családomban senki sem ült. Nem tartok attól, hogy valakit véletlen holnap letartóztat a rendőrség gyilkosság miatt. A halálbüntetés szükséges. Ez az oldal adott esetben vitaoldal is lehet, éppen ezért ha valaki feltesz egy kérdést, természetesen nem mindenki lesz ugyanazon az állásponton. És ilyenkor mindenki elmondhatja a véleményét, ez a demokrácia, nemde?
2013. márc. 11. 20:37
 39/120 tetro ***** válasza:
Miért szükséges a halálbüntetés? Mi az érved mellette? Mert visszatartó ereje nincs. Akkor mi az értelme?
2013. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/120 anonim ***** válasza:
100%

A halálbüntetés szükséges.



Szerinted és pont.Nem fog itt senki veled vitázni ha arra hajtassz.Demokrácia ide vagy oda,vitázzál csak,csak a kérdésedet ne hogy töröljék hamarosan,ugyan is ha sokat vitázik valaki akkor ezen az oldalon pont törölni szokták a kérdést.Részemről téma lezárva.Én nem preferálom a halálbüntetést és nem is kell meggyőznös és én sem szeretnélek téged.Én így gondolom és ennyi.Véleményre voltál kíváncsi,megkaptad.

2013. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!