Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A halálbüntetéssel kapcsolatba...

A halálbüntetéssel kapcsolatban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok érv szól mellette, nyilván ellene is. De hát azokban az országokban, ahol van, teljesen jól működik, és nincs vele problémája a lakosságnak.

2013. márc. 11. 18:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/120 A kérdező kommentje:

90

ÓÓ hidd el nekem, hogy a magyar társadalom többsége szeretné, már csak a közbiztonság helyzete miatt is. Itt 1-2 libsi szerint maga a sátán műve a halálbüntetés, de szerencsére nem csak ti döntenétek erről, hanem az egész társadalom :)

2013. márc. 11. 23:43
 92/120 anonim ***** válasza:

ma 23:41


A válaszom alatt ott van a javítás csillagozva amit kijavítottam hogy europa kúltúrált földrész ősemberkém.

2013. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/120 A kérdező kommentje:
Először tanulj meg helyesen fogalmazni, aztán írjál hülyeséget -.-
2013. márc. 11. 23:46
 94/120 anonim ***** válasza:
A közbiztonság helyzete mindent indokol csak a halálbüntetést nem. A többség biztos nem szeretné, de ha szeretné is mindegy, mert Európában vagy, és itt nem lesz. Ebbe bele kell nyugodnod.
2013. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/120 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg húzzál az anyádba aludni.Hány éves vagy amúgy hogy ilyen jeleket írogatsz?Szerintem 20 nál nem lehetsz több...nevetséges
2013. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/120 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az vesse rá az első követ aki 20 évesen nem beszélt hasonló marhaságokat. A legtöbbje rájön később mekkora ökör volt. (jó esetben)
2013. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/120 A kérdező kommentje:

"A közbiztonság helyzete mindent indokol csak a halálbüntetést nem. A többség biztos nem szeretné..."


Erről talán meg kéne kérdezned a többséget. Egyre nagyobb az igény, már a Cozma-gyilkosság után is ez volt, azóta meg sokkal rosszabb a helyzet. A liberálisok is kezdenek eltűnni szerencsére, kezdve az SZDSZ-el, most meg az LMP-vel. Csak kíváncsiságképpen, miért erősödik az a Jobbik, aki nyíltan visszavezetné a halálbüntetést? És miért támogatják ezt azok is sokan, akik nem foglalkoznak a politikával?

2013. márc. 11. 23:54
 98/120 A kérdező kommentje:

"Szerintem te meg húzzál az anyádba aludni.Hány éves vagy amúgy hogy ilyen jeleket írogatsz?Szerintem 20 nál nem lehetsz több...nevetséges"


Gondolom te vagy az, aki szerint Európa egy ország. Teljesen mindegy, hogy hány éves vagyok, de legalább tudok fogalmazni.

2013. márc. 11. 23:56
 99/120 anonim ***** válasza:

ma 23:54


Kérdező!Értsd meg a csökött agyaddal,hogy általában egy országban akkor erősödik a jobbikhoz hasonló pártok,ha éppen sz@r a helyzet.Ha mindenki élné a kis életét és 1000 euronak megfelelő forintot keresne a jobbikodat lehúzhatnád a wc-én és elmehtnének a jobbikosok kubikolni.Ennyi.Ahol sz@r a helyzet ott mindig felerősödnek ez ilyen pártok.De a legjobb az lesz,ha belenyugszol abba és hiába rugózól ezen,akkor sem lesze halálbüntetés.Szóval hergeld magad nyogodtan tovább én már csak röhögök rajta mekkora hülye vagy,de nem is kicsit.Kimeríted a hülye fogalmát.

2013. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/120 A kérdező kommentje:
Külön megtiszteltetés, ha egy libsi nevet rajtam. Akkor valamit jól csinálok :D Én a libsiken nevetek, mivel a liberalizmus tehet arról, ilyen gondolatok, mint a halálbüntetés, egyáltalán szóba kerülhetnek. Saját magatoknak intéztétek el, szóval viseljétek el. Nyilván, ha egy ország jól áll gazdaságilag, akkor kevesebb igény van a nacionalizmusra, de ezt meg köszönjétek meg a Fidesz-MSZP-SZDSZ (most már LMP) koalíciónak.
2013. márc. 12. 00:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!