Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A halálbüntetéssel kapcsolatba...

A halálbüntetéssel kapcsolatban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok érv szól mellette, nyilván ellene is. De hát azokban az országokban, ahol van, teljesen jól működik, és nincs vele problémája a lakosságnak.

2013. márc. 11. 18:43
 71/120 anonim ***** válasza:

a halálbüntetés nem jó dolog, a halálbüntetés Amerika lehető legsötétebb 'vívmánya'. egyszer meg fogod érteni, csak szerintem arra vágysz, hogy a gyilkos cigányokat betegyék a villamosszékbe.

javaslom, tekintsd meg a Ments meg, Uram című zseniális filmet erről a témáról, és meg fogod érteni, hogy mi is a baj ezzel az egész borzalommal.

2013. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 anonim ***** válasza:
50%

"1, Aki erőszakkal elveszi más életét, veszítse el a sajátját."


a szemet szemért elve, Ószövetség. gratula, ez egy sacc/kábé négyezer éves, törzsi zsidó módszer.

2013. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 A kérdező kommentje:
Ha már felhoztad a cigányokat, akkor te meg remélem egyszer megérted a borsodiakat, meg azokat a megyéket, településeket, ahol tombol a cigánybűnözéés, és az emberek nem mernek este elaludni. Gondolom téged ez nem érdekel, csak gondoltam leírom.
2013. márc. 11. 23:13
 74/120 A kérdező kommentje:
A szemet szemért elv már megvolt az ősembereknél is, és mindenhol, ahol embert élt a Földön.
2013. márc. 11. 23:14
 75/120 tetro ***** válasza:
Igen, kb az ősember szintjén gondolkodsz... :)
2013. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/120 A kérdező kommentje:
Mondom én :D Ha elfogynak az érvek, jön a személyeskedés. Hiába, ez már csak így szokott lenni. :D
2013. márc. 11. 23:17
 77/120 anonim ***** válasza:

Nagyjából leírták már előttem az érveket, én sem támogatom a halálbüntetést. És nem azért, mert liberális jogvédő vagyok ó, közel sem), hanem mert a keresztény értékrenddel nem összeegyeztethető.

Viszont szigorítanám a börtönbüntetést, az életfogytig tényleg életfogytig lenne, és nem plazmatévés cellában. Plusz kiküldeném őket dolgozni valahova.

2013. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/120 anonim ***** válasza:

A szemet szemért elv már megvolt az ősembereknél is, és mindenhol, ahol embert élt a Földön.



Csak hogy nem ősemberek vagyunk hanem civilizált társadalom...bár te lehet azon a szinten leragadtál.

2013. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 A kérdező kommentje:
Civilizált USA. Ők is ősember szint?
2013. márc. 11. 23:20
 80/120 anonim ***** válasza:
52%

"remélem egyszer megérted a borsodiakat, meg azokat a megyéket, településeket, ahol tombol a cigánybűnözéés" meg, de ez most hogy jön ide?


igen, az USA sok helyen őskorszaki szinten van. globálisan tekintve is egyébként az Amerikai Egyesült Államok egy faisztoid, sötét államszervezet, kb. olyan rendszer, amilyet ti akartok itt.

hogy miért fasiszta az USA? mert tőke és fasizmus jegyesek, ilyen egyszerű.

2013. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!