Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közmunkásokat szidalmazók...

A közmunkásokat szidalmazók hol élnek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 18:34
 71/94 A kérdező kommentje:
Értem én a logikád, hogy kevesebb munkavállalóval oldják majd meg öregkorodban az idősek otthonában a seggedről a szar levakarását. De azoknak viszont rendes és valóságos munkabért kell majd fizetni, és nem fogják huszad annyi alkalmazottal megoldani, mint ahogyan te azt elképzeled, mert akkor az összes közintézmény bezár és még az idősek otthonából is kibacnak majd mint a macskát szarni, hogy vénségedre menj vissza a putridba megdögleni ahonnan jöttél. Ezen az áron valóban nem fognak növekedni az adóterheid. :)
2012. okt. 28. 23:16
 72/94 anonim ***** válasza:
17%

# 72

Nagyapám nyuggerotthonban van és egy darab közmunkás sincs ott .Fizetett ápolók vannak akiknek erről végzettségük van mint minden ilyen helyen. Ilyen gereblye támaszték orkokat ilyen helyre be sem engednek hiába trollkodsz.

2012. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 A kérdező kommentje:

"Ha megszünik az árokkaparás, vagy ésszerű keretek közé terelik akkor te mész a putriba a többi orkkal. Azon én semmit nem szívok meg."


Ha minden orkot vissza küldesz a putrijába azt meg mégjobban megszívod mintha a termelői szférába mennek vissza, hiszen akkor még a segélyüket is fizetheted. :D


"Ti ott döglötök éhen, ameddig a dolgozó emberek dolgoznak azért hogy becsületesen megéljenek."


Akkor mért akarod a becsületes dolgozó emberek munkáját elvenni?


"Az adókból meg lehet költeni értelmes dolgokra nem az ilyen alja férgek kocsmázására."


Ha kocsmázásra költesz azzal rengeteg jövedéki adót tolsz be az államkasszába, tehát az állam ez esetben sem jár rosszul. :)

2012. okt. 28. 23:22
 74/94 anonim ***** válasza:
46%
Igen ha becsületes munkával megkeresett pénzed költöd el a kocsmában az így van, de ha a közmunkáért kapott kvázi segélyt tolod el ott azon az állam még úgy is bukik. Csak kicsivel kevesebbet mintha nájki cipőt vennél a fattyadnak.
2012. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:

"Nagyapám nyuggerotthonban van és egy darab közmunkás sincs ott ."


Én ezt természetesen csont nélkül elhiszem neked, hiszen minden ápolónak a homlokára van nyomtatva a szerződési jogviszonya és ha te bemész látogatni azonnal jól láthatod, hogy melyik alkalmazott a közfoglalkoztatott és melyik a szokványos alkalmazotti jogviszonyban tevékenykedő. :)

2012. okt. 28. 23:25
 76/94 A kérdező kommentje:
Sajnos az igazság éppen az, hogy ma már az ilyen állásokban sokkal nagyobb arányban vannak a közmunkások, mint a rendes munkaszerződéssel foglalkoztatottak. Tehát ha hirtelen megszűnne a közmunkaprogram a nagyfater pár napig hemperegne az ürülékében mire új munkaerőt találnak oda. :)
2012. okt. 28. 23:28
 77/94 A kérdező kommentje:

"Igen ha becsületes munkával megkeresett pénzed költöd el a kocsmában az így van,"


Veled ellentétben én mindig a becsületes munkával megkeresett pénzem költöm el a kocsmában, mert másmilyen pénzem nincsen. :)

2012. okt. 28. 23:30
 78/94 anonim ***** válasza:

#79

Mi akkor nem is vagy közmunkás? :)

2012. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 A kérdező kommentje:

"Én valóban nem láttam mindenki szerződését, de ha kiderülne a helyről, hogy ilyen alja férgeket foglalkoztatnak ott közmunka keretében gyorsan lehúzhatnák a rolót."


Akkor ha nagyon meg akarsz lepődni elég csak végignézni őket. :D

2012. okt. 28. 23:32
 80/94 A kérdező kommentje:

"Mi akkor nem is vagy közmunkás? :)"


Dehogynem vagyok közmunkás. Épp azért írtam, hogy nekem csak becsületesen megkeresett pénzem van. Míg a termelői szférában voltam addig viszont ezt nem tudtam elmondani magamról, mint ahogyan te sem tudod most.

2012. okt. 28. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!