Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közmunkásokat szidalmazók...

A közmunkásokat szidalmazók hol élnek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 18:34
 21/94 A kérdező kommentje:

"Te vagy az aki szerint a mérnök ugyanazt a fizetést érdemli mint az árokparton kapirgáló közmunkás ugye?"


Nem, én az vagyok aki szerint jóval többet érdemelne a mérnöknél. hiszen jóval nehezebb munkát végez.

2012. okt. 28. 19:40
 22/94 anonim ***** válasza:
83%

Zavart érzek az erőben:

A közmunkás közalkalmazott, de nem minden közalkalmazott közmunkás. Akik a kórházban megműtenek, akik a rendőrségen dolgoznak stb. NEM közmunkások. Ha nem kevernétek ezeket, akkor még értelmes vita is kialakulhatna.

2012. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
30%

"Ráadásul épp a katasztrófavédelemnél vagyok. "


Na ez az igazi katasztrófa.

2012. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 A kérdező kommentje:

"Rajtunk élősködnek, akik becsületes munkát végzünk adót fizetünk stb."


Aham, és milyen becsületes munkát végzel személy szerint te és mivel becsületlenebbet a közmunkások? Adót pedig mindenki egyformán fizet hála a Fidesznek 16% -ot és az Áfát sem engedi el a teszkó, akkor sem ha szerződéssel igazolod, hogy közmunkás vagy, sőt nekem még a benzinkúton sem vonták le a jövedéki adót a végösszegből. De talán ha rád hivatkozom, legközelebb majd megteszik.

2012. okt. 28. 19:44
 25/94 A kérdező kommentje:

"Akik a kórházban megműtenek, akik a rendőrségen dolgoznak stb. NEM közmunkások."


Maradjunk annyiban, hogy még nem mindegyikük közmunkás! De rohamosan folyik a lecserélésük, mert a közmunkásoknak elég 47 ezret fizetni.

2012. okt. 28. 19:46
 26/94 anonim ***** válasza:
94%

Remélem Te is hamar ezek közé a semmikellő majmok közé kerülsz.

Azt se tudod miket regélsz ide,csak nyomod a süket dumát.

Majd ha jól kéne lakatnod 47 ezerből 2 gyereket,akkor nem lenne ekkora pofád.

Szégyled magad.

Komolyan nem veszed észre,hogy ezek az emberek meg vannak alázva????????

Általad is pl.

Az én apám is közmunkás!

És képzeld mégsem a fa..át veri egész nap,hanem kint az erdőn dolgozik.

Ha esik,ha fúj.

...és nem azért mert hu de jó 47-ért dolgozni,hanem azért mert más nincs.

Vagy azért nem veszik fel mert már "idős",vagy azért mert kell a fiatalabb.

Én látom,nem te mikor minden pénteken szinte sírva adja oda anyámnak azt a szaros 5000 ft.

Dolgozna és csinálna is mást is,de egyenlőre nincs más.

Mielött ilyen szavakkal dobálozol gondolkozz,már ha van mivel.

2012. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 Komplikato ***** válasza:
32%

"Hiába trollkodsz itt azzal, hogy a árokkaparók műtenek a kórházakban, meg ők kapálnak az állami krumpliföldeken(LOL) ez attól még csak egy gyenge kis kamu marad. A közmunkások alja semmirekellő majmok akik egésznap semmit nem csinálnak, mert az árokkaparás is meghaladja a képesséágüket. Rajtunk élősködnek, akik becsületes munkát végzünk adót fizetünk stb."


Milyen érzés egész nap hazudozni és nyilvánvaló hülyeségeket beszélni? Milyen érzés erkölcs, etika és empátia nélkül élni?

2012. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 A kérdező kommentje:

"Nekem is van egy olyan érzésem hogy egy 12 éves trollkodik itt akinek az árokkaparó apucija beadta neki hogy ő agysebészkedik a közmunka program kereteiben mert az úgy olcsóbb az államnak :D"


Nem hiszem, hogy túl sok mindenkit érdekelnek az érzéseid, de szíved joga ezt érezni. Viszont ennek ellenére is elmagyarázhatnád végre, miért jó neked a közmunkásokat szidalmazni?

2012. okt. 28. 19:50
 29/94 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjátok ez az anyaszomorító annyit sem ér,hogy reagáljak a válaszára.

Unatkozik,mert értelmes ember már szóba sem áll vele,és most itt játsza az eszét!!!

2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
62%

"Nekem is van egy olyan érzésem hogy egy 12 éves trollkodik itt akinek az árokkaparó apucija beadta neki hogy ő agysebészkedik a közmunka program kereteiben mert az úgy olcsóbb az államnak :D"


Nekem meg egy olyan érzésem van, hogy te egy semmirevaló ingyenélő ember vagy aki még soha életében egyetlen szalmaszálat arrébb nem tett, hiszen nekem is van legalább annyi rálátásom az elvégzett munkára, mint neked a közmunkásokéra. És az vagy aki egész álló nap azzal trollkodik, hogy a közmunkásokat gyalázza. Ezt pedig a többi válaszaid is alátámasztják.

2012. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!