Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közmunkásokat szidalmazók...

A közmunkásokat szidalmazók hol élnek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 18:34
 41/94 A kérdező kommentje:

"Tudom hogy egyszerűbb otthon ülni a 4 általánossal meg támasztani a gereblyét, aztán felmarkolni a közmunka bért és elinni a kocsmában, de tudod aki igazi állampolgának érzi magát az a lehető legrövidebb úton megpróbál melót találni és nem arra rendezkedik be hosszútávon hogy a saját népén fog élősködni nyugdíjig."


Nem csak én, többen is leírták már, hogy a közmunka egyáltalán nem az általad felvázolt helyzetet jelenti, arról pedig végképp nem a közmunkások tehetnek, hogy neked az általad emlegetett 4 osztályból az elsőt sem sikerült valami kiválóan elvégezned és ebből kifolyólag olvasási nehézségeid vannak. De kezdj el tanulni és akkor még akár te is felmarkolhatod a közmunkabért, ha már ennyire irigyled!

2012. okt. 28. 20:42
 42/94 Komplikato ***** válasza:
82%

"Előtted a lehetőség, tanulj, fejlődj és több lehetőség nyílik meg előtted."


És mehetsz is külföldre. Hungarian reality. Tele van két, három diplomás arcokkal a munkaerőpiac ...

2012. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 Komplikato ***** válasza:
75%
Ja, hogy a posztoló fő kérdésére válaszoljak, a kérdezettek Matolcsy elvtárs Tündérmeséjében élnek ...
2012. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
77%
Én is felmarkolom a közmunkásbért, megdolgoztam érte. De egyszer szeretném már azt látni, hogy ti is megdolgoztok a pénzetekért.
2012. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
19%

"Tehát szerinted vakarni a pecsed és rajzolgatni sokkal megerőltetőbb, mint 40 fokban az árokban "kapirgálni"?"


Hát ha szerinted a tervezés csak rajzolgatás, akkor biztosan igazad van. Bár én úgy tudom, rajzolgatni a gyermekek szoktak, egy mérnöki rajz mögött már műszaki tartalom és TUDÁS lakozik. Sokszor én is megemeltem a kalapom azelőtt a tervek előtt, amit a gépész kollégák készítettek. Ez az általad rajzolgatásnak nevezett mű külön nyelvezetet kíván. Bár szívesen eléd tennék egy gépalkatrész műszaki rajzát, hogy értelmezd, vagy hogy a kaptafámnál maradjak: szívesen eléd tennék egy grafikus menetrendábrát, vagy egy grafikus venylést, hisz ezek csak rajzolgatott krix-kraxok, nyilván azonnal átlátnád, és felelősségteljes döntést tudnál hozni.


"Komolyan meg ne szakadj már, mert még sajnálni kezdelek és létrehozom az egész nap nem pisilők szakszervezetét, melynek tiszteletbeli tagjává avatlak. "


Egy percig sem sajnáltatom magam, én ezt választottam, ezért tanultam, és örömmel végzem a munkám.

Ez nem mondható el rólad... Miközben "megszakadsz" a napi 10 m2 felelősségteljes összegereblyézésével...


"Beérik azzal is ha a kormány visszaadja nekik azt a 156 ezer forintot amit az idén ellopott tőlük. "


Rendben királyfi, szép álmokat. Sztrájkoljatok... Jól mondta valaki a másik kérdésnél: feltűnő lesz a sztrájk, mert tiltakozásképp végre dolgozni is fogtok, nem csak lapátot támasztani...


"Én, haver? Akkor rólad mit mondjunk? :) "


Haveer? Nem emlékszem mikor ittunk egy asztalnál pertut, de ha ilyen jó haverom lennél nem itt szájkaratéznál, és rajzolgatásoznád le a munkám. Vagy mégsem a haverom vagy?


"Kizárólag gyalázkodó kommentet jelentettem,"


Jah, igen így is hívhatjuk az igazságot.

2012. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
Nos kedves közmunkásokat szapulók én szívesen itt hagyom válaszaitokat, legalább így mindenki láthatja mennyire süt belőletek a kultúra és a műveltség. Belőletek, akik a tanulásra ösztönző kommenteket írjátok. :)
2012. okt. 28. 20:51
 47/94 anonim ***** válasza:
33%
Ja, pont Te beszélsz, aki idetrollkodik egy ilyen hülye kérdést, aztán regisztrál még egy felhasználóként, hogy alátámassza a hülyeségét.
2012. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
27%

"Most komolyan! Én már hová tanuljak? Attól, hogy még több bizonyítványt gyűjtögetek be,(...)"


Jó pap holtig tanul. Pont.

Megfelelő végzettséggel nem egy lennél a sok képzetlen munkanélküli közül. Megfelelő végzettségekkel kapkodnak a jó szakemberek után. 1-2-3 hónap alatt el lehet helyezkedni.

Jah persze ehhez tenni is kell, nem csak otthon ücsörögve szomorkodni, hogy a parkbéli semmittevésért miért nem osztják ki neked a 160 ezres fizetést...


És ha megbocsátasz, most megyek aludni, holnap reggel 6-kor vár a szolgálatom. És nem rajzolgatni vagy gereblyét támasztani megyek.

2012. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 A kérdező kommentje:

"Sokszor én is megemeltem a kalapom azelőtt a tervek előtt, amit a gépész kollégák készítettek. Ez az általad rajzolgatásnak nevezett mű külön nyelvezetet kíván. Bár szívesen eléd tennék egy gépalkatrész műszaki rajzát, hogy értelmezd, vagy hogy a kaptafámnál maradjak: szívesen eléd tennék egy grafikus menetrendábrát, vagy egy grafikus venylést, hisz ezek csak rajzolgatott krix-kraxok, nyilván azonnal átlátnád, és felelősségteljes döntést tudnál hozni."


Nem tudom, csak nekem tűnt fel, hogy elfelejtetted a végzettségemről kérdezni? Vagy most kezdjem én is bizonygatni neked, hogy márpedig te egy épület tervrajzát képtelen lennél értelmezni? Hát bizony jobban jártál volna, ha a kaptafádnál maradsz, mert kevésbé égsz be. Pont gépész vagyok, linkelheted a gépalkatrészrajzot. :D

2012. okt. 28. 20:57
 50/94 anonim ***** válasza:
23%

Kérlek nyugtass meg, hogy csak hazudtál.

Diplomás létedre nem lehetsz ennyire gyenge agyilag...


Mindemellett ha gépész létedre nem találsz munkát a munkaerőpiacon, akkor az téged minősít... (Persze tudod messziről jött ember azt mond amit akar :) )

2012. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!