Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/159 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ,akkor lesz vége ha a Jobbik nyer.

Hajrá MSZP! A Szocializmusban van a jövő, meg a liberalizmusban pl.: melegházasság, drogok stb.

2012. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/159 bumbi02 ***** válasza:
64%

A kérdező kommentje:


Nekem se számit de mivel én lehetek akár milyen ha a szemükben nem vagyok más csak egy büdös magyar akkor még jó hogy nem állok neki szeretni öket és elmondom még egyszer az idõ és a TE cigány haverjaid is engem igazolnak és kérlek sokadszorra is NE ÍRJ!



A te szemedben pedig az összes csak egy cigány. Ugyanott vagytok. Fogjatok akkor kezet!:) Pont a hasonló emberek miatt mint te, tartják sokan az összes jobbikost rasszistának, és primitívnek.

2012. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/159 A kérdező kommentje:

na még az kell ide mellegházaság meg még több drog hajrá Jobbik

Szebb Jövõt!

2012. aug. 25. 14:54
 44/159 anonim ***** válasza:
15%

Így van ahogy az utolsó leírta


Hajrá Demokratikus Koalíció!

2012. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/159 anonim ***** válasza:
42%
43-as sztem csak provokál!Bár egy szocitól bármi kitelik,még az is hogy komolyan gondolta..:D
2012. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/159 anonim ***** válasza:
42%
Csak akkor van esélye a magyarságnak ha a Jobbik 2/3-al nyer sajnos erre az álmagyarok miatt kevés az esély. Ha létrejönne egy Fidesz-Mszp koalíció akkor talán sok fideszes kilépne és átállna a Jobbikhoz és remélhetőleg a Fidesz választók is. Pontosan ezért nagyobb az esély egy Fidesz-Jobbik koalícióra kíváncsi lennék ez mit eredményezne.
2012. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/159 anonim ***** válasza:
32%

ma 14:55



Komolyan gondoltam, mi van benne ,hogy MSZP-s vagyok?

Csak fel vagyok világosítva,hogy a roma bűnözés, meg a többi csak Jobbikos találmány.

2012. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/159 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem akkor lesz vége a magyarságnak, ha a Jobbik nyer. Az értelmesebbje majd külföld felé veszi az irányt, kezdve a fiatalokkal és minden dolgozni akaróval. Aztán a befektetők is hanyatt-homlok fognak menekülni az országból. Maradnak majd a szemétdombon árpád sávos zászlólengető "nemzeti" elit meg a kisebbségiek.
2012. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/159 A kérdező kommentje:
bumbi 02 az hogy nekem mindegyik cigány ezért ők tettek nem is keveset meg nem is egy városból de te csak éldegélj a kis álom villágodban inkább négerek lennének itt a cigányok helyet ök még nem mondták rám hogy büdös magyar sőt velük jól elvagyok én tudom miröl beszélek az meg hogy te nem tudod mi folyik körülötted arról nem tehetsz tudom nem akarsz rosszat de neked még sokat kell tapasztalnod ezért ne is írj nem jutunk 1-röl a 2-re
2012. aug. 25. 15:04
 50/159 anonim ***** válasza:
56%

A Jobbik és a párt szimpatizánsai úgy csinálnak, mintha Magyarországnak csak egyetlen egy problémája lenne, mégpedig a cigánybűnözés. Ha a Jobbik hatalomra kerül, lehet, hogy megpróbálja megoldani ezt a problémát, de arról senki nem ír, hogy hány másikat fog generálni ezáltal. A cigányok aránylag sokan vannak (700-800 ezer ember) és összetartók. Senki ne gondolja azt, hogy egy ekkora csoportot terrorral kordában lehet tartani. AZ erőszak erőszakot szül majd és a cigányok meg fogják találni a módját, hogy hogyan és persze kin álljanak bosszút. Természetesen nem az 50-100 fős menetelő gárdába fognak belekötni, hanem majd az egyszerű, idős kiszolgáltatott emberekbe.

Mit gondoltok, hogyan fog az EU reagálni arra, ha a Mo-on hatalmon lévő párt üldözi a cigókat? Ott fognak betartani nekünk, ahol tudnak, meg fogják vonni a támogatásokat, állandóan a külföldi média kereszttűzében leszünk, baromi rossz képet fognak rajzolni rólunk (akár igaz, akár nem!) Hosszú távon ez azt eredményezi, hogy kevesebb befektető jön az országba, csökken a munkahelyek száma, romlik a gazdaság, stb, stb.

Már Orbánnál is láthattuk, hogyha ész nélkül megyünk neki valaminek (mégha nemes is a szándék) az nagyon visszaüt, lásd bankadó, lásd nemzeti önérzet.

Egy országot irányítani bonyolult, összetett feladat, és soha, de soha nem lehet úgy viselkedni, ahogyan a temperamentumod igényelné, mert abból csak rosszul jössz ki.

2012. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!