Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/159 bumbi02 ***** válasza:
16%
Az a kérdésem továbbra is, hogy hogy miért próbálod velem megértetni, hogy az én ismerőseim gonoszak, és megfognak ölni, felnégyelnek? Nem ismered egyikőjüket se. Azért mert te olyanokkal találkoztál, azért nem kell azt mondani hogy mind ilyen. 100 cigányból tudom hogy 90 milyen.. Ezt én se vitatom. De a maradék 10-et minek ítéljem el? Eléggé szívják ők a fogukat a többi 90 miatt, nap mint nap. Nem kell még nekünk is beléjük rúgni...
2012. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/159 A kérdező kommentje:

bumbi02

az elöbb leírtam feltudtad fogni mit irtam és hogy ez nem az egyik naprol ment nálam hanem 15 év de lehet több kérlek olvasd el mégegyszer én már nem változtathatok ezek után.

A 150-es az normális???

Szebb Jövõt

2012. aug. 30. 16:47
 153/159 A kérdező kommentje:
Vagyis bumbi02 csak gondolkodjel rajta kicsitt többet nem kérek amugy a 150-es az szerinted normális???
2012. aug. 30. 16:58
 154/159 anonim ***** válasza:
55%
Ez hűen jellemzi azt a szellemi mélypontot amit a jobbik képvisel: [link]
2012. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/159 anonim ***** válasza:
0%

"A 150-es az normális??? "



Igen, normális vagyok csak liberális.

Őszintén mi baj van ,hogy a cigányok lopnak? Semmi őket így kell elfogadni. Lopnak ez van, tolerancia hiánya látszik.

2012. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/159 anonim válasza:
40%

Mit értesz azalatt, hogy vége a magyarságnak? Ha valaha el is tűnik a magyar, mint nép, az nem 2 év múlva fog megtörténni, egyik napról a másikra a gazdaság sem omlik össze olyan szinten, hogy egy egész ország megszűnjön létezni, és az általad oly sűrűn emlegetett cigányok sem fognak hirtelen terrorakcióban mindenkit legyilkolni. Vagy tényleg nem tudom, mire gondolsz...


Az tény, hogy bárki nyer, jó darabig sz*r lesz a helyzet, akármilyen irányban indulnak is el, nem lehet fél perc alatt megreformálni mindent.


Szerintem egyébként nem lesz vége a magyarságnak, és nehezen tudom elképzelni, hogy nyer a Jobbik. Én biztos nem fogok rájuk szavazni. A többi pártot utálom, de tőlük meg tartok. Változás kéne, nagyon nagy változás, de ettől még nem tudnék egy olyan pártot támogatni, ami bennem (talán akaratlanul, talán nem) félelmet kelt.


A még személyesebb véleményem meg az, hogy a hatalom közelében mindenki megőrül, tök mindegy, mit ígért, milyen elvei voltak, úgysem fogja ahhoz tartani magát.

2012. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/159 A kérdező kommentje:

Én az érveimet leírtam ( az elején talán magam is ) ha figyelembe veszi valaki amit irtam és ugy van kérdése szivesen válaszolok, de az én kérdésem továbbra is fent áll a 150-es az normális?

Szebb Jövõt

2012. aug. 31. 16:21
 158/159 anonim ***** válasza:
75%

"Igen, normális vagyok csak liberális.

Őszintén mi baj van ,hogy a cigányok lopnak? Semmi őket így kell elfogadni. Lopnak ez van, tolerancia hiánya látszik."


Ezt látva akkor semmi baj,hiszen a rasszizmus is tolerálható,ha meg esetleg meg is ölnek egy pár cigányt.Akkor mi van,ők már csak ilyenek.Nácik kinyírtak pár embert,nagy ügy.Hiszen csak a tolerancia hiánya miatt ítélik el a tetteiket a betokosodott hülyék.Úgy,hogy igazad van.Remélem a debreceni cigány irtókat egy toleráns liberális bíró fel is menti.

2012. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/159 A kérdező kommentje:

Ez normális????????????

Ez az MSZP ilyenek vagytok ti.

Szebb Jövõt

2012. szept. 1. 03:41
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!