Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
 141/159 A kérdező kommentje:

Amugy meg a négereket szeretem, a zsidókat meg az indiánokat sajnálom.

Szebb Jövõt

2012. aug. 29. 20:01
 142/159 bumbi02 ***** válasza:
71%
Te pedig értsd meg, hogy nem ismersz minden cigányt, így nem döntheted el az összesről hogy ilyenek, vagy olyanok. Ha meg ezt teszed, akkor rasszista vagy. Nem kell túlragozni.
2012. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/159 anonim ***** válasza:
40%

Szóval nem szereti a cigókat és rasszista? Marha jó?

Költözz közéjük de cigány védő nagyiparos.

2012. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/159 bumbi02 ***** válasza:
74%

Szóval nem szereti a cigókat és rasszista? Marha jó?

Költözz közéjük de cigány védő nagyiparos.


Ha nem olvastad el az eddig beszélgetést, akkor vagy vedd a fáradtságot, hogy nem csak az utolsó mondatot olvasod el, vagy ha csak azt is olvasod el, akkor legalább értelmezd.


A kérdező rasszista. Aki ismeretlen emberekről eldönti hogy ők milyenek, csak azért mert cigányok, az rasszista. Főleg, ha bizonygatja, hogy az én ismerőseim, akiket már 6-8 éve ismerek, ők se különböznek a többi cigánytól,azért, mert cigányok ők is, és a vérük miatt ilyenek, akkor szerintem nyugodt szívvel mondhatom rá hogy rasszista.

2012. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/159 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki tudja a cigányokról,hogy milyenek,úgyhogy nemkell a duma.100 ból legfeljebb 1 ben lehet megbízni.És utólag rájössz,hogy abban sem.....Mind egyformák.
2012. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/159 A kérdező kommentje:

farikcsaaa


Erröl van szó, de láttod nem birják értelmezni az érveimet akkor minek érveljek.

bumbi02 nagyon sok mindent lírtam de ugy láttom szarsz te az egészre csak az ìrásaimbol ki keresed hogy mibe tudsz belle kötni, de az érveimre mért nem válaszol mért csak a annál ragadsz le arrol mért nem irsz amit tegnap is irtam meg az elött?

Szerintem te csak provokálnál és kész.

Szebb Jövõt

2012. aug. 30. 03:54
 147/159 bumbi02 ***** válasza:
61%

Milyen érvek? Az mellett nem tudsz érvelni, hogy az én ismerőseimet mi alapján ítéled el. Azért mert a te ismerőseid milyenek. Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.


Én se általánosítom a szélsőjobbosokat, hogy kompromisszumképtelen, kirekesztő, agresszív, primitív emberek,akik bűnbakot keresnek azért, mert ők nem tudnak érvényesülni az életben, csak azért, mert többnyire ilyenekkel találkozok (10ből 6-7). Elég ha ezeket a jelzőket azokra aggatom rá, akik ilyenek.


Észérvet nem tudsz amellett felhozni, hogy az én ismerőseimet - akiket én ismerek, és te nem - , mi alapján írod le. Szóval, ne fárassz légy oly kedves, és ne gyűlölködj, hanem készülj a sulira, hétfőn kezdődik.

2012. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/159 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/159 A kérdező kommentje:
A cigányokat tanulmányoztam nem könyvekböl hanem a valo világbol már vagy 15 éve és kérlek ebbe ne kös bele olyan hülyeségekkel hogy 3-án suli meg ilyenek, na szóval én a te ismeröseidet ezek a tapasztalatok álltal ( tudom nem helyes ) általánosítottam. És sok helyen dolgoztam volt nem egy meg nem kettö embernek vagyis cigánynak adtam lehetöséget arra hogy nem nekem bizonyitson, de azt igen hogy nem rasszista és ilyet nem találtam helyete sok undorító dolgot láttam hallotam, azt ha undorítot hallotam azt ugy kell érteni hogy ök mesélték hogy mit tetek magyarokkal, remélem bumbi02 észre vetted probálok érveli és nem veszekedni ha van kérdésed irj de ne prokálj!
2012. aug. 30. 14:22
 150/159 anonim ***** válasza:
54%

Miért mi közöd ,hogy a cigányok ilyenek?

Eltűröd, kész.

Ha kirabolnak szépen eltűröd. Mert nekik lehet és fogd már fel.

Légy Liberális.

2012. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!