Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/159 A kérdező kommentje:

hmmm MSZP eddig nem volt vele különösebben bajom, de most már van

ezek szerint emberek az MSZP ezt várj töllünk:


Ha meglopnak azt eltűröd szépen, mert kisebbség . Legyen bennetek emberi megértés. Nekik is meg kell élni valamiből.


Jò hogy tudom hogy gondolkoznak!

2012. aug. 25. 16:26
 62/159 anonim ***** válasza:
28%

Rakjunk pontot a végére:

A szocik eljátszották az esélyeiket,adtunk nekik lehetőséget.8 évig...

Nézzük a fideszt:

2 éve "ült a trónra" Viktor király,de valamiért elvesztette a szavazói felét mostanra.

A szociknál is,és a fidesznél is már elvesztettem a munkahelyem.Az mszp első évétől kezdve mostanáig a 4. munkahelyemen vagyok,és én a szerencsések között tudhatom magam.

Azt ajánlom hogy 2014-ben gondolkodjon el mindenki azon,hogy kire fog szavazni,mert a gyerekeink életével játszunk.A Jobbik nem csak a munkahelyeket védené meg,hanem a magyarságot!

2012. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/159 A kérdező kommentje:
62-es ezt szépen leìrtad és igazad van.
2012. aug. 25. 17:00
 64/159 anonim ***** válasza:
42%

"A szociknál is,és a fidesznél is már elvesztettem a munkahelyem.Az mszp első évétől kezdve mostanáig a 4. munkahelyemen vagyok,és én a szerencsések között tudhatom magam."


Arra még nem gondoltál, hogy ha pár év alatt ennyi helyről kirúgtak, akkor benned is lehet némi hiba? Bocs, de úgy veszem észre, hogy a Jobbik tipikusan a lúzerek pártja, akik mindenért a nyugatot, a gazdagokat, a zsidókat és másokat okolnak, ahelyett, hogy magukba néznének, dolgoznának, és tanulnának.


"A Jobbik nem csak a munkahelyeket védené meg,hanem a magyarságot!"


Demagóg duma. Mitől mentené meg a Jobbik a magyarságot? Európától? A demokráciától? A befektetőktől? Szerintem a magyarságot kellene megvédeni a Jobbiktól és a sötét, populista szövegeiktől.

2012. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/159 anonim ***** válasza:
67%
Arra azért kíváncsi lennék hogyan védené meg a Jobbik a munkahelyemet, ha a munkaadóm kivonulna az országból a bizonytalan politikai és gazdasági környezet miatt?
2012. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/159 anonim ***** válasza:
89%

"Arra még nem gondoltál, hogy ha pár év alatt ennyi helyről kirúgtak, akkor benned is lehet némi hiba? Bocs, de úgy veszem észre, hogy a Jobbik tipikusan a lúzerek pártja, akik mindenért a nyugatot, a gazdagokat, a zsidókat és másokat okolnak, ahelyett, hogy magukba néznének, dolgoznának, és tanulnának. "


Ha bezárják a gyárat,az én hibám?Képzeld,nem mindenkinek jut szép jövő pláne anyagilag...

2012. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/159 anonim ***** válasza:
21%

"Demagóg duma. Mitől mentené meg a Jobbik a magyarságot? Európától? A demokráciától? A befektetőktől? Szerintem a magyarságot kellene megvédeni a Jobbiktól és a sötét, populista szövegeiktől."


A cigányoktól,a politikus bűnözőktől,akik az adódból kirándulnak.A munkahelyek leépítésétől....

2012. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/159 anonim ***** válasza:
41%
Hajrá jobbik!!!!
2012. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/159 anonim ***** válasza:
37%

"A cigányoktól,a politikus bűnözőktől,akik az adódból kirándulnak.A munkahelyek leépítésétől...."


Hogyan védene meg bárkit a cigányoktól? Engem nem a cigányoktól kell megvédeni, hanem a bűnözőktől. Tök mindegy, hogy az illető cigány, vagy nem cigány.


Hogyan védene meg a politikus bűnözőktől? Úgy, mint ahogy Morvai, Szegedi és a Parlamentben ülő jobbikosok azzal, hogy az adómból kirándulnak, felmarkolják a pénzt és nem tesznek semmit?


Hogyan védene meg a munkahelyek leépítésétől? Úgy, hogy elüldözné az összes multit és befektetőt, aztán újabb egymillió ember mehetne munkanélküli segélyért?


Lózungok helyett próbálj értelmes érveket írni.

2012. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/159 anonim ***** válasza:
37%
Döbbenetes mennyre látszik a hozzászólásokban az intelligenciaszintbeli különbség.Persze nem a jobbik támogatók javára.A saját hülyeségeikbe futnak bele,szerencsére túloldalról kapásból ütik le a labdákat.Nagy gratula a kommentelőknek!
2012. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!