Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/159 anonim ***** válasza:
18%
Zsidózik is a Jobbik,azt ott van a pártjukban illetve volt a zsidó..:D
2012. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/159 bumbi02 ***** válasza:
64%

Bumbiban meg azt bírom, h játsza itt a pártatlant, csak nagyon szarul.

Mikor a cigányokat kell védeni ő az első, de mikor rettegésben tartott magyarokról van szó akkor valahogy hirtelen eltűnik az igazság bajnoka.

Szánalmas.


Pártatlan ember nincs, ahogy én se vagyok az. De lehet sokkal objektívebben nézni témákat, mint ahogy ti teszitek. Én nem védem a cigányokat, hanem a véleményemet írom le. Tudatában vagyok én is annak, hogy 100 cigányból 90 olyan amilyen, és bocsánat hogy a maradék 10-et nem ítélem el. Én is akasztófán látnám az olaszliszkai lincselőket, vagy Sztojkáékat, de ugyanúgy visszahoznám a halálbüntetést azokra, akik a sorozatgyilkosságot követték el cigányok ellen. Ez nem azt jelenti hogy "játszom a pártatlant", hanem azt, hogy engem maga a gyilkosság zavar, nem pedig a gyilkos hovatartozása.

2012. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/159 A kérdező kommentje:

bumbi02

100 cigányból mind a 100 ilyen!

az hogy neked 100-ból 10 megjátsza magát és te bedülsz ennek és neked így van egy gondolkozás módod ezt így már meg is értem, de majd rá jössz hogy a maradék 10 milyen.

2012. aug. 25. 14:03
 34/159 bumbi02 ***** válasza:
60%

bumbi02

100 cigányból mind a 100 ilyen!

az hogy neked 100-ból 10 megjátsza magát és te bedülsz ennek és neked így van egy gondolkozás módod ezt így már meg is értem, de majd rá jössz hogy a maradék 10 milyen.



A paranoia ha jól tudom kezelhető betegség. Honnan tudnád eldönteni te, hogy az én cigány ismerőseim milyen emberek? Talán ismered őket? Nem. Én ismerem őket? igen. AKkor had tudjam én jobban hogy milyen emberek. Köszi.

2012. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/159 A kérdező kommentje:

bumbi02

én nem ismerem öket de jobban ismerem öket mint te.

amugy meg felölem lepipanthatod mind az idõ és a TE cigány haverjaid is majd engem igazolnak.

2012. aug. 25. 14:14
 36/159 bumbi02 ***** válasza:
38%

Színvonal azért rezgeti a lécet..:) Ha nálad a haverság azt jelenti hogy lepippantod másikat, akkor remélem nem ismerjük egymást, és nem akarunk haverok lenni.


De azért gratulálok neked, hogy az ország másik feléből jobban ismered az ismerőseimet mint én. Valószínüleg azért járnak egyetemre, azért ösztöndíjasok, mert késelésből , és rablásból akarnak megélni a későbbiekben.

2012. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/159 A kérdező kommentje:

bumbi02

ha lepipantanál akkor haverkodhatsz de az ilyen nem érdekel.

csak úgy meg sugom nem 1 meg nem 2 cigányt ismerek akiknek diplomájuk van!

De ez mit sem változtat azon hogy rasszisták nekik csak a börszín számít de olyan mintha a falnak beszélnék.

És még egyszer kérem talán ötödjére ne írj kérlek köszönöm

2012. aug. 25. 14:31
 38/159 bumbi02 ***** válasza:
31%
Érdekes hogy te írsz ilyet - hibaként felhozva - hogy csak a bőrszín számít nekik.. Mert neked mi számít? Most írtad hogy mindegyik cigány ilyen. Neked is csak az számít. Cigány ismerőseimnek pedig nem számít a bőrszín. Kár a benzinért.
2012. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/159 anonim ***** válasza:
66%
Én se szeretem a cigányokat, de Isten mentsen meg minket attól hogy itt valahogy a Jobbik nyerjen...
2012. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/159 A kérdező kommentje:
Nekem se számit de mivel én lehetek akár milyen ha a szemükben nem vagyok más csak egy büdös magyar akkor még jó hogy nem állok neki szeretni öket és elmondom még egyszer az idõ és a TE cigány haverjaid is engem igazolnak és kérlek sokadszorra is NE ÍRJ!
2012. aug. 25. 14:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!