Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/159 anonim ***** válasza:
40%
Igen, szerintem is.
2012. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/159 anonim ***** válasza:
64%

Na a szokásos kannásboros szöveg, mert aki utálja a cigányokat az csak kannásbort ihat meg stb.

Meg jó, h értelmiségről beszéltek, közben meg azzal vagytok, h még szép, h a jóérzésű ember megver egy olyat, akin xy póló van.

Ahh nem is koszos cigányokkal beszélek:D

2012. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/159 A kérdező kommentje:

bumbi02

mig te ismersz kb 50-et én ismerek 1000-et és mind az 1000 ilyen sajna.

és nem is a helyes írásrol van szó de te ezzel provokálod az embereket.

és üzeném annak akinek van cigány ismeröse és azt hiszi hogy rendes és nem rasszista az nagyon téved mert a magyaroknak kb 30%-a rasszista, a cigányoknál ez az arány 100%

bumbi02 kérlek ne is írj tudom hogy valamibe ugy is belekötsz nem kell ez ide

2012. aug. 25. 13:05
 24/159 anonim ***** válasza:
88%
Több, mint 1000 esztendőt kibekkeltünk itt a Kárpát-medencében, ha nem haragszol kiforditott választ adok, valószínűleg azt is túlélnénk, ha a Jobbik nyerne.
2012. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/159 bumbi02 ***** válasza:
62%

bumbi02

mig te ismersz kb 50-et én ismerek 1000-et és mind az 1000 ilyen sajna.

és nem is a helyes írásrol van szó de te ezzel provokálod az embereket.

és üzeném annak akinek van cigány ismeröse és azt hiszi hogy rendes és nem rasszista az nagyon téved mert a magyaroknak kb 30%-a rasszista, a cigányoknál ez az arány 100%

bumbi02 kérlek ne is írj tudom hogy valamibe ugy is belekötsz nem kell ez ide



Persze, nem a helyesírásról van szó, hisz a magyarság úgy néz ki csak gyűlölködésből áll, véletlen se kultúrából.


És te honnan tudod hogy az én cigány ismerőseim rasszisták? Ne nevettess... 1000 embert ismersz személyesen? Fontos ember lehetsz, hallod-e:)

2012. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/159 bumbi02 ***** válasza:
63%
Tehát akkor felteszel egy kérdést, majd eldöntöd hogy kik válaszoljanak rá? Akkor oda írhattad volna igazán, hogy csak az írjon választ, aki egyet ért veled. Kívánatos személy vagyok-e vagy sem, a hülyeség mellett nehéz elmennem szó nélkül:)
2012. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/159 A kérdező kommentje:

bumbi02

pedig menj el nem tudod hogy mi folyik körülötted és nem többet nem vagyok kiváncsi rád!

Remélem fogod!

2012. aug. 25. 13:23
 28/159 anonim ***** válasza:
70%

Bumbiban meg azt bírom, h játsza itt a pártatlant, csak nagyon szarul.

Mikor a cigányokat kell védeni ő az első, de mikor rettegésben tartott magyarokról van szó akkor valahogy hirtelen eltűnik az igazság bajnoka.

Szánalmas.

Magyarországnak semmi szüksége nincs a romákra, ugyan úgy ahogy Kanadának meg a többi országnak se.

Vagy ok is kannásbort isznak?:)

2012. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/159 anonim válasza:
66%

Szanalmas es felelmetes, hogy 2012-ben ilyen partok egyaltalan letezhetnek. Nyiltan, vagy nem nyiltan de mindenki tudja, hogy egy antiszemita, diktatorikus csurhe az egesz. Mintha mar lett volna ilyen a tortenelemben... Es teret engednek nekik, sot, szavazoi bazissal rendelkeznek!

Nos, a magyarsagot mint olyat mar osszemostak azzal, amit a Jobbik kepvisel. A nacionalizmust szot szinten. Arpadsavos, turulmadaras, fekete kabatos kopasz emberek jutnak eszembe mar, ha meghallom a szot. Ahelyett, hogy pl. a magyar tudosok vagy sportolok iranti buszkeseg toltene el. Nyer, vagy nem nyer a fent emlitett part, ha a jelenlegi tendencia folytatodik az mszp-fidesz-jobbik trio es idiota szavazobazisai a csodbe viszik az orszagot. Szerencsere mar oda megy nyugatra az ember ahova csak szeretne, egy kepzett, tanult embert orommel fogadnak. Addig, amig ilyen allapotok uralkodnak Magyarorszagon, addig szamomra ez a legesszerubb dontes. Kivancsi vagyok a "masik oldal" velemenyere is, az ellenerveitekre. Udv

2012. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/159 anonim ***** válasza:
63%

Csak tudod lehet h nem sokan szeretik a romákat, de azt bárkinek, még a rasszistáknak is észre kellene venni, hogy a jobbik ezzel manipulálja az embereket, ezzel éri el, hogy rájuk szavazzanak. Aztán ha meg is szavaznák, nem tennének semmit, sőt a hzzá nem értő jobbikosok még nagyobb feszültséget, gazdasági, és életszínvnali csökkenést okoznának.

Abból profitálnak h cigányoznak, pedig nem ezzel kellene élre kerülniük.

2012. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!