Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/159 bumbi02 ***** válasza:
24%

És jòl mondja a Jobbik aki most nem harcol az nem is magyar és nem is szabad az ilyen ebereket majd megvédeni nekünk kikell rekeszteni és oda dobni a cigányoknak.

Minden magyarnak a jövõjéröl van szò és egyes emberek a sajár jövõjüket akadályozzák.

Szerintem kénne egy Jobbikos regisztráció és ha nyernek akkor ne segítsék azokat az embereket akik ellenük voltak majd etnikai támadások miatt sem lenne szabad megvédeni õket!

Szebb Jövõt


Ha te mástól várod azt, hogy legyen jövőd, akkor eléggé lusta vagy. A jövőmhöz semmi köze nincs annak, hogy melyik párt van hatalmon, és melyik nincs. A karrieremet én építem, és nem a Jobbik. Ha tőlük várod el, hogy jólétben élj, akkor gratulálok. A mai rendszerben is lehet boldogulni, ha az ember tanul, dolgozik, és nem vesz fel hitelt. Persze, sokkal könnyebb a rendszerre fogni, azt hogy az ember nem boldogul, mint saját magára, hogy miért nem tanult rendesen, miért nem hajt rendesen.



És a mentalitáshoz is gratulálok.. ki kell rekeszteni aki nem harcol.. Mi ellen harcoljak? Nincsenek itt a törökök, osztrákok, vagy oroszok. Kérdezték hány éves lehetsz.. ez alapján a harcos kijelentés alapján 15-öt saccolok. És még ti szidjátok a kommunistákat, Sztálinékat, akiknél szintén megjelent a "Aki nincs velünk, az ellenünk" - felfogás...

2012. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/159 bumbi02 ***** válasza:
85%

Szerintem kénne egy Jobbikos regisztráció és ha nyernek akkor ne segítsék azokat az embereket akik ellenük voltak majd etnikai támadások miatt sem lenne szabad megvédeni õket!

Szebb Jövõt



Eddig azt hittem a Jobbik a magyarokért van, és a cigány probléma megoldásáért, nem pedig a Jobbikos szimpatizánsok megvédéséért..Mindennap tanulok valami újat.

2012. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/159 A kérdező kommentje:

Bunbi ez igy van, van még mit tanulnod!

Amúgy leírtam már vagy ötször hatszor melyik szót nem ismered???

NE ÍRJ!!!

2012. aug. 26. 18:01
 94/159 A kérdező kommentje:

Eddig azt hittem a Jobbik a magyarokért van, és a cigány probléma megoldásáért, nem pedig a Jobbikos szimpatizánsok megvédéséért..Mindennap tanulok valami újat.


Tudom te nem félsz neked jò cigány haverjaid vannak akiket talán le is szopsz de meg is fognak dugni de hát az ilyen köcsögök mint te azt szeretik.

2012. aug. 26. 18:12
 95/159 anonim ***** válasza:
29%

Te nevetséges vagy.

Pont ilyenek miatt ne szavazzatok a Jobbikra.

Ezért szavazatok az MSZP-re. Egyenlőséggel vagyunk.

Üdv:Egy MSZP-s.

2012. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/159 A kérdező kommentje:

Te nevetséges vagy.

Pont ilyenek miatt ne szavazzatok a Jobbikra.

Ezért szavazatok az MSZP-re. Egyenlőséggel vagyunk.

Üdv:Egy MSZP-s.


Mink meg nem!

És nem fogjuk hagyni hogy az ilyen köcsögök mint ti akik szopjátok a cigányok dákóját még eladják azt is Magyarországból ami megmaradt!

Szebb Jövõt

2012. aug. 26. 18:31
 97/159 anonim ***** válasza:
23%
A szocik az Anyjukat is eladnák jó pénzért...,má' elnézést:D
2012. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/159 anonim ***** válasza:
36%

Atyagatya!

Mennyi hülyeséget össze tudnak írni ezek a jobbikosok! :)

A legviccesebb az egészben, hogy maga a párt szimpatikusabb, mint azok, akik itt próbálják reklámozni... :)

Minden esetre Isten óvja a magyarokat és Európát a jobbiktól!

2012. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/159 anonim ***** válasza:
81%

Íme a gárdisták és a színvonaluk:


http://www.youtube.com/watch?v=_OxlK2JYhoo

2012. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/159 anonim ***** válasza:
67%
Még mindig jobbak, mint a cigányok.:)
2012. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!