Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
 121/159 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ezt a stílust nem engedheted meg magadnak, és nagyon szépen kérlek ne járasd le a Jobbikot ezzel a beszéddel mert, hogy a ti fajtátok miatt undorodnak a Jobbik szavazóktól az emberek többsége úgyhogy fejezd be!Én Jobbik szimpatizáns vagyok de az tény, hogy te eszetlenül vagdalkozol minden érvelés nélkül!!!

2012. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/159 bumbi02 ***** válasza:
81%

igen f@sz szopó nap mint nap rájuk támadsz de ha meg tudnám hol laksz biztos meg is köszöném neked!



Ó jajj.. Privátban elküldöd telefonszámod, megadom a lakcímet:) Hátha élőben jobb vitapartner vagy.



De te tényleg nem veszed észre, hogy csak égeted azt az eszmét amit elvileg képviselsz? :)

2012. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/159 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek!

Csak fel hoztam rengeteg érvet hogy milyen mocskosok a cigányok és ez a bumbi minden erejével védi öket többet nem fordul elõ nekem se célom lejáratni a jobbikot bocsánatot kérek minden jobbikostól de minden nap látom mi folyik és elég agasztó a magyarokra nézve!

És most ne kérdeze meg senki hogy mi az agasztó mert szerintem le irtam egy pár példát.

Szebb Jövõt!

2012. aug. 28. 17:57
 124/159 anonim ***** válasza:
74%

Na ezért szavazatok az MSZP-re.

A Jobbikosak ilyenek.

2012. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/159 A kérdező kommentje:

Szavazál MSZP-re remélem neked ettöl jobb lesz.

bumbi te meg jò lenne ha nem írnál köszönöm

de igaz kértem már ezt tölles de olyan mintha a falnak beszélnék

2012. aug. 28. 18:14
 126/159 anonim ***** válasza:
40%

"A Jobbik a világmegváltó párt..:D"


Csak a világot váltja meg? Így leszólod az Univerzum egyetlen igaz pártját, amelynek messzi galaxisokból járnak a csodájára? :)

2012. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/159 bumbi02 ***** válasza:
74%

Csak fel hoztam rengeteg érvet hogy milyen mocskosok a cigányok és ez a bumbi minden erejével védi öket



Azt érted érv alatt, hogy te eldöntötted önkényesen hogy az én ismerőseim milyenek? Én csak azokat a cigányokat védem, akik normálisak.

2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/159 anonim ***** válasza:
74%

B+,Bumbi itt a legjobb arc!!!És nem utolsó sorban nem ír hülyeségeket,sőőt!A kérdezővel egy baj van.hogy minden cigányt egy skatulyába akar rakni...,holott nekem van nem egy cigány haverom amelyik százszor jobb ember mint némelyik magyar...

Ne azt nézd,hogy milyen származású hanem hogy milyen ember... Ááááh,de a jobbikosoknak lehet dumálni...,falra hányt borsó!

2012. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/159 anonim ***** válasza:
65%

A Jobbik jót akar.

Igaz vannak szélsőségesek a pártban,de hol nincs.

2012. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/159 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező

Kérlek döntsd el, hogy nacionalista vagy soviniszta vagy.

Mert, a jobbik tudtommal nacionalista párt, ami azt jelenti, hogy saját nemzetét védi, anélkül, hogy kiirtana más népeket.

A sovinizmus(régi nyilaskeresztes párt), ami azt jelenti, hogy mások jogait sárba tiporják.

A jobbik meg állítólag bevesz cigány és zsidó tagokat is a pártban, szóval nem soviniszta.

2012. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!