Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
 131/159 A kérdező kommentje:

Ha még valaki nem tudta felfogni akkor ujra:


Bumbi!!!

Helyedre!!!


Viccet félretéve, miért nem azon gondolkozik el a sok rémüldöző, csodálkozó h talán tényleg gond van a cigányokkal, ha ilyen méreteket ölt a szélsőség.

De ehhez ész kell....

2012. aug. 29. 03:42
 132/159 anonim ***** válasza:
40%

Tehát logikád alapján hatalmas baj volt az indiánokkal is (őket is gyűlölték régen rengetegen), hatalmas baj volt a néger rabszolgákkal (őket is gyűlölték rengetegen régen), hatalmas baj volt a zsidókkal (őket is gyűlölik a mai napig), és hatalmas baj van a keresztényekkel (őket is gyűlölik rengetegen a mai napig).


Csodás logika, mi?

2012. aug. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/159 anonim ***** válasza:
74%
Agyatlan Jobbikosok!!Aki nem magyar azt nem veszik emberszámba ez a logikájuk....,nagy:D
2012. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/159 A kérdező kommentje:

Sir Butcher


Hogy a te logikád ilyen rendben, de az hogy ezt a sok marhaságot amit itt öszehordtál egy részben igaz, de hogy ezt te rám akarod vetíteni az már nincs rendben!

Azért mert gyülölöm a cigányokat nem tartom magam rasszistának, de szerintem meg is indokoltam hogy mért vannak nekem is még a mai napig cigány ismeröseim akikre azt mondom hogy jó gerekek, de komolyan, de van itt egy olyan is vagyis azt is tudom ha egy idegen cigány bellém kötne talán meg is verne akkor ezzek a jó gyerekek vagy idösebb ( emberek ) mind ellenem támadnának akkor is ha én nem tehetnék semmiröl.....

2012. aug. 29. 19:42
 135/159 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy egyeltalán ilyen példákat kell irjak de írok mert nektek ezzek érvek és ti ezzek nélkül sajnos engem rasszistának állítatok be és rám agatok minden féle hülyeséget.

De van egy friss példám:

2012. aug. 29. 19:46
 136/159 A kérdező kommentje:
Van 8 intézetes gyerek családi házban vigyáznak rájuk és ki engedik öket pár òra az utcára.
2012. aug. 29. 19:49
 137/159 A kérdező kommentje:
Ebböl a nyolcból egy magyar
2012. aug. 29. 19:53
 138/159 A kérdező kommentje:
És ö sirva panaszolta nekem hogy az egyik helybeli cigány gyerek megeröszakolta és
2012. aug. 29. 19:55
 139/159 A kérdező kommentje:
közben ilyeneket mondott neki te büdös magyar
2012. aug. 29. 19:57
 140/159 A kérdező kommentje:
Értsétek meg gond van lehet olyan környezetben laktok hogy nem érintkeztek ugy cigányokal és nem hallatok ugy a dolgaikrol, de aki köztük van azok tudják mit jelent a roma rasszizmus.
2012. aug. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!