Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/159 anonim ***** válasza:
62%
Egy baj van a Jobbikkal,hogy kirekesztő!Aki nem Jobbikos az már nem is magyar...,mondják Ők.Egy ilyen párttal,hogy lehet egy országot elvezetni?
2012. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/159 anonim ***** válasza:
37%

"Arra lennék kíváncsi, hogy a Jobbik ellenesek honnan veszik, hogy nem léphetnénk a fejlődés útjába, ja a Jobbik kerülne hatalomra?"


Közgazdász szemmel nézve a programjuk egy populista hülyeséghalmaz, demokratikus szemmel nézve pedig az egész párt egy Európába nem való csődtömeg.


"Azt hiszem, hogy mindenkinek jár egy esély."


Ezt az esélyt a szellemi elődeik 68 éve eljátszották. Többet nem is kérünk sem belőlük, sem a hozzájuk hasonlókból.


"Ha az MSZP 8 évét túl éltük, a többi már csak farsangi buli."


Miért is?

2012. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/159 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező azért nem meri megmondani a korát mert egy tizenéves "netjobbikos" ,akinek csak itt nagy a szája.

Amúgy nem lesz vége a magyarságnak, ha nem a Jobbik jut hatalomra.

2012. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/159 bumbi02 ***** válasza:
70%

Valaki feltette a jó kérdést: hogy lehet így országot vezetni, hogy aki nem Jobbikos, azmár nem is magyar? Összefogásról beszélnek, aztán kategórikusan kijelentik ki lehet magyar, és ki nem? (mondjuk ez nagyrészt a szavazóikra igaz)... Ha más a véleményed, máris nem kívánatos személy vagy.


A Jobbik egy árpádsávos üzlet. Rájöttek hogy a "politikai-piacon" van egy üres folt: a nemzeti oldal. Senki nem vette őket fel, hát ők gyorsan összeszedték. Aztán a Szegedi Csanádos ügyekből látszik, hogy ők is ugyanúgy pénzért csinálják, az árpádsáv csak festék.

2012. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/159 anonim ***** válasza:
40%

"Közgazdász szemmel nézve a programjuk egy populista hülyeséghalmaz, demokratikus szemmel nézve pedig az egész párt egy Európába nem való csődtömeg"


Ne nézz közgazdász szemmel,ha nem vagy közgazdász.Európát meg ne nézd demokrata szemmel,mert maga Európa egy csődtömeg.Nem Európának nem kell Magyarország,hanem Magyarországnak nem kell Európa.


"Ezt az esélyt a szellemi elődeik 68 éve eljátszották. Többet nem is kérünk sem belőlük, sem a hozzájuk hasonlókból"


Az Mszmp az "uralkodása" alatt több bajt csinált az országnak mint bármely előtte lévő hatalom.Ennek az utódjaként létrejövő Mszp még is kapott esélyt,hogy tovább vigye elődei szellemiségét a kapitalista értékrendre átszabva.



"Miért is?"


Talán mert az utolsó nyolc éve alatt szinte lenullázta az országot.A Fidesztől csodákat várunk,de üres államkasszával,felszorzott államadóssággal,eladott állami tulajdonokkal,enyhén szólva is hátrányból indult.Ha valaki egyáltalán még lehetőségként tekint az Mszp-re annak komoly gondjai vannak fejben.

2012. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/159 anonim ***** válasza:
43%
85-sel abszolút egyetértek mindenben!!
2012. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/159 anonim ***** válasza:
63%

"Ne nézz közgazdász szemmel,ha nem vagy közgazdász."


A második diplomám közgazdász ;) Persze te ezt biztosan jobban tudod...


"Európát meg ne nézd demokrata szemmel."


Kénytelen vagyok demokrata szemmel nézni, mert demokratikus érzelmű, nyugatias felfogású értelmiségi vagyok.


"Az Mszmp az "uralkodása" alatt több bajt csinált az országnak mint bármely előtte lévő hatalom."


Horthynak meg a nyilasoknak egy szétrombolt országot, és egymillió halottat köszönhetünk. Ezt utána 40 év alatt nemhogy meghaladni, még megközelíteni sem tudta a rezsim.


"Talán mert az utolsó nyolc éve alatt szinte lenullázta az országot.A Fidesztől csodákat várunk,de üres államkasszával,felszorzott államadóssággal,eladott állami tulajdonokkal,enyhén szólva is hátrányból indult.Ha valaki egyáltalán még lehetőségként tekint az Mszp-re annak komoly gondjai vannak fejben."


Persze azért Orbánék gyorsan meg is szavazták az egykulcsos adót a gazdagoknak. A nagy "lenullázott kasszából" csak a miniszterelnök havi félmillióval többet visz haza.


Téged komám igen átvágtak a jobboldalon, de jobban jársz, ha felébredsz...

2012. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/159 A kérdező kommentje:

Én csak azt tudom hogy minden cigány rasszista!

Ha valahogy hatalomra kerülnének rosszabak lennének a Jobbiknál.

Ezen felül az MSZP és FIDESZ vezette az országot és még a saját szavazóinak sem tetszenek mankálataik.

Akkor mért ne adhatnánk egy esélyt a Jobbiknak???

Legfeljebb benük is csalòdunk, de szerintem többet tennének Magyarországért mint eddig bárki!

Szebb Jövõt!

2012. aug. 26. 13:12
 89/159 anonim ***** válasza:
75%

"Téged komám igen átvágtak a jobboldalon, de jobban jársz, ha felébredsz..."


Talán abban egyetérthetünk,hogy a diploma semmit nem jelent.

Engem nem vágtak át a jobboldalon,pusztán azért sem mert tojok a politikára.Vállalakozó vagyok 28-éves korom óta.Ezalatt a tíz év alatt elértem,hogy nincs hitelem sem a magán vagyonomon sem a cégesen.Még két évet akarok dolgozni aztán eladok mindent,és élvezni szeretném a megérdemelt pihenést.Természetesen én nyugdíjra sem tartok igényt,holott le sem merném írni mennyit fizethettem a közösbe a 24-alkalmazott meg a húsz kamion után.De nem azért élünk,hogy panaszkodjunk,hiszen mindig magán az egyénen múlik annak sorsa.Negyven évesen nem szeretnék dolgozni,pusztán lábat lógatni.Az sem különösképp érdekel,hogy ki fog győzni,hiszen kevesebb sem lesz tőle és több sem.De mondjuk az azért röhej,hogy egy olyan céggel többet kerestem Szlovákiába amin csak átforgattam a fuvarfeladatokat és semmilyen vagyonnal nem rendelkezik,mint azzal amelyik 300-milliós vagyonnal ténylegesen dolgozik.Ha ez a Szlovák cégem nincs akkor ez a kedves kis hazám 60-70-millióval többet húzott volna ki a zsebemből.Ebben viszont a híres vagy inkább hírhedt Mszp-nek is komoly szerepe volt.De kérdezem én tőled,milyen világ az ahol előtörlesztem hat kamionom hitelét,s rögtön vagyonosodási vizsgálatot kapok??Sajnos itt nálunk a fejekben van a hiba.Sokszor előfordult,hogy a saját alkalmazottaim morogtak ha szerintünk értékesebb dolgot mertem venni magamnak.Aztán egy évértékelő alkalmával tudatosítottam velük,hogy baj akkor lesz,ha én nem tudom a személyautóm évente lecserélni.A jobbikba meg pusztán azért látok többet mint a többi pártban,mert ki meri mondani azt amiről mindenki csak hallgat.Nem örülök annak,hogy az általam befizetett adók jelen pillanatban kikhez jutnak.Én nem szeretnék hozzájárulni senki tanitatásához,étkeztetéséhez,életben tartásához.Nem akarok a befizetett pénzeimen senkit felzárkóztatni,mindenki csinálja önállóan.Én nem kaptam segítséget ezért nem is tartom jó ötletnek mások pénzzel való támogatását.Jelen pillanatban minden szerencsétlen értelmiségi akar lenni,de hol vannak az értékes szakemberek??Senkinek nincs szüksége 6-8 évig továbbtanuló madarakra,főleg nem közös pénzen.Ha teljes mértékben tudja finanszírozni a szülő hát rajta,de ne az enyémből és a többi adófizetőjéből tegyük.Radikálisan meg kell változtatni szinte mindent ahhoz,hogy itt valaha jobb élet legyen.

2012. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/159 anonim ***** válasza:
100%

"A Jobbikkal meg a Fidesszel semmiképpen sem."


Nah,sejtettem,kösz a választ!

2012. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!