Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is vége a Magyarságn...

MagyarOroszlán kérdése:

Szerinted is vége a Magyarságnak ha nem a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Szerintem vége lesz akkor!

2012. aug. 25. 11:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/159 A kérdező kommentje:

Kedves bumbi02!

Te hol élsz mert nem magyarországon az is biztos!

Csak a törvények tartják vissza atól ôket hogy téged megne öljenek egy kanál vizben.

Sokszor azok se szabnak gátat semminek.

Egy példa:

Mikor agyon vertek egy 76 éves nöt, tizen valahány ezer forintért én akkor ezt hallotam hogy a cigányok ezt kiabálták "ezért nem kell egy kalap allá venni az egész cigányságot" ( ez még így rendben is lenne DE )

De ugyan ugy azt is hallotam mikor jellzem UGYAN EZEKEK AZ EMBEREK azt hiték hogy nem hallom ezt mondták: megérdemelte a büdös magyar!

bumbi02 menny kérlek vissza az álom világodba szép álmokat

2012. aug. 25. 12:29
 12/159 anonim ***** válasza:
69%

Akkor téged is megkérdezlek:


Mit kéne tenni a cigányokkal? Hogyan állapítod meg, hogy ki rendes, dolgozó ember, és ki bűnöző? A "fehér" bűnözőkkel is ugyanúgy foglalkoznál, mint a cigányokkal? Hogyan állapítod meg, hogy ki cigány és ki nem?


Csak indításképpen, ezeket mond meg, ha már ilyen rendkívül rossz a helyzet, akkor biztos van róla reális elképzelésed.

2012. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/159 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell megállapítani semmit, aki cigánynak vallotta magát az szedje a sátorfáját.
2012. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/159 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ez igaz,hogy nem minden cigányt kéne egy kalap alá venni,mert nekem is van 1-2 cigány ismerősöm és semmi baj nincs velük!Csak azért mert cigányok nem leszek előitéletes!
2012. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/159 anonim ***** válasza:
11%

Jah és nem kell parázni, nagyobb százalékkal fognak bekerülni, Fidesznek nem lesz 2/3, több mindenbe tudnak majd beleszólni es fognak is:)

Jó lesz ez, aztán ha nem tetszik egyeseknek akkor ők is elmehetnek:)

2012. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/159 bumbi02 ***** válasza:
72%

Kedves bumbi02!

Te hol élsz mert nem magyarországon az is biztos!

Csak a törvények tartják vissza atól ôket hogy téged megne öljenek egy kanál vizben.

Sokszor azok se szabnak gátat semminek.

Egy példa:

Mikor agyon vertek egy 76 éves nöt, tizen valahány ezer forintért én akkor ezt hallotam hogy a cigányok ezt kiabálták "ezért nem kell egy kalap allá venni az egész cigányságot" ( ez még így rendben is lenne DE )

De ugyan ugy azt is hallotam mikor jellzem UGYAN EZEKEK AZ EMBEREK azt hiték hogy nem hallom ezt mondták: megérdemelte a büdös magyar!

bumbi02 menny kérlek vissza az álom világodba szép álmokat


Ha ennyire félted a magyarságot, legalább a nyelvtan alapszabályait tartsd be. Nem szoktam minden mondatot nagybetűvel kezdeni, minden vesszőre figyelni, rövid és hosszú magánhangzókra se mindig, de ilyenektől hogy "allá", "jellzem", "hiték", "menny", "atól" falra tudok mászni, főleg ha közben a magyarságot félted. Nyelvében él a nemzet, elvileg. Ne öld meg légy oly kedves.



Mondjak példát arra, mikor magyar ölt meg magyart? Ja igaz, az téged nem érdekelne úgyse. Annyira visszatetsző, mikor sajnáljátok az áldozatokat, mert csak azokkal az esetekkel foglalkoztok mikor cigány az elkövető. Mikor 2 16 éves magyar srác, agyonvert egy harmadikat házilag készített fegyverekkel, majd bedobták a tóba, máig ismeretlen okból, azon persze nem akadsz fenn. Ugyanúgy ölnek a magyarok is mint a cigányok is, csak te azzal nem törődsz. Ugyanúgy van rasszizmus mindkét oldalon, ezt nem is tagadom. Azt se tagadom, hogy a cigányok nagyrésze megérdemelne 20 év szénbányát, ha nem többet. De érdekesmódon, én boldogan tudom élni az életemet, anélkül hogy otthon sarokban ülve rettegnék, és imádkoznék a turul madárhoz. Mert pl én a saját életemmel foglalkozok, és nem a gyűlölködéssel.

2012. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/159 anonim ***** válasza:
63%

"Törték már el neked a bordád,csak mert árpádsávos pólóban vagy? "


Árpádsávos póló xD. Ne csodáld, ha egy jó ízlésű ember neked megy az utcán, ha ilyen hülyeséget veszel fel :D.

2012. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/159 bumbi02 ***** válasza:
71%

bumbi02

Nem hallottál még a cigány bűnözésről?Fenyegettek már meg téged egyáltalán?Törték már el neked a bordád,csak mert árpádsávos pólóban vagy?

Tudom,magyarok között is van bűnöző,de a Jobbik ezt is ugyanúgy büntetné.Nem kérdés,a magyar fiatalságot gatyába kell rázni.A bűnözés eredetével,a cigányokkal meg le kell számolni.Ha nem hiszed el,gondolj vissza a történelmünkre,mikor volt nagy fegyelem,és hogyan jöttek be a cigók Magyarországra,és mi volt a "foglalkozásuk"...


Igen hallottam a cigánybűnözésről, ez egy kriminalisztikai kifejezés, jobb lenne ha utána néznél mit is jelent. Mert nem azt, hogy minden cigány bűnöző, ahogy azt sokan gondoljátok.


Igen, fenyegettek már meg, akartak már megkéselni a Nyugati előtt, de ettől nem fogok leköpni minden cigányt. Vannak cigány haverjaim, teljesen normálisak, nem tehetnek ők arról, hogy 100ból 90 cigány milyen...

2012. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/159 A kérdező kommentje:

Tiszteltt Sir Butcher!

A kérdésed jó és összintén mondom én nem is nagyon tudok rá válaszolni.

De azt tudom hogy egy cigány ha tiszteségesen és becsületesen is dolgozik akkor is rasszista.

És nem magamból indulok ki szerinted honnan vannak ilyen tapasztalataim szerinted egyik reggel felkeltem hasamra csapta na gyülöljük a cigányokat elhiheted hogy ez nem igy van közötük nöttem fel velük is dolgoztam magyarország sok más területén és azokon a helyeken is megismertem a cigányok gondolkozását és hidd el biztos több cigányt ismerek mint itt bárki az oldalon magyarország egész területeiröl.

És hidd el mikor azt mondom hogy minden cigány rasszista az tényleg igaz és erre nevelik gyerekeiket is remélem fogod amit mondok a te és családod jövöje érdekében.

2012. aug. 25. 12:52
 20/159 bumbi02 ***** válasza:
68%

És hidd el mikor azt mondom hogy minden cigány rasszista az tényleg igaz és erre nevelik gyerekeiket is remélem fogod amit mondok a te és családod jövöje érdekében.


Ez nem lehet igaz, hiszen ehhez az ÖSSZES cigányt kellene ismerned, az összeset. No és azért minket magyarokat se kell félteni, rasszizmusra nevelés terén.. Mikor a 12-14 éves gyerekek zsidóznak, cigányoznak, elgondolkozom hogy kitől tanulhatták? Mert biztos nem saját tapasztalat...

2012. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!