Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a könnyű drogok...

Támogatnád a könnyű drogok legalizációját?

Figyelt kérdés
Könnyű drogok alatt legfőképp a marihuánát és a hasist értem.
2009. júl. 25. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
59%
Mmkay.
2009. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
47%

Engedélyezni kellene!

Nem az számít hogy mit iszol vagy szívsz hanem hogy milyen akcentussal teszed! Sem a a gyepes sem az alkesz nem gusztusos amikor a taknya nyála egybefolyik.

És ebben az aspektusban bár mi káros.

Annyi haszna lenne hogy nem kellene a dílerekhez menni annak aki használja ezáltal nem találkozna sokkal jellempusztítóbb anyagokkal.

Szerintem mindegy hogy az egész napos munka után valaki úgy lazít hogy megiszik 2 sört vagy elszív egy staudot.

Persze az is lehetne a kérdés hogy ha nem engedélyezzük különböző társadalmi és az egyén torzulási hajlamaira hivatkozva a kendezbó zöldet akkor miért nem tiltjuk be az alkoholt hiszen az sem jobb?

2009. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
47%
14.31-esnek! Én arra használtam volna /mármint fájdalomcsillapítóként/, ha hozzájutok. Olyan iszonyatos fejfájásaim voltak évtizedeken át, amit még az ellenségemnek se kívánnék. Több millió/!!!/ forint értékű szintetikuas fájdalomcsillapítót tömtek belém, hogy dolgozni tudjak valahogy. Az a pénz is az állam zsebébe vándorolt, engem pedig nonstop mérgeztek!
2009. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
75%
Éppen elég a sok részeg állatot elviselni, nem hiányzik még ezek közé egy rakás betépett marha. Nem támogatnám.
2009. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim válasza:
49%
Én legalizálnám. sokkal ártalmasabb ha valaki sok alkoholt fogyaszt vagy a dohányzás, szerintem aki nem akar az nem él vele aki pedig akar az meg hagy élhessen vele!
2009. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
65%
A nikotint is kitiltanám vízipipástul nemhogy még legalizálnám a füvet.
2009. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
85%

Nem támogatnám én sem...

És a túlzott alkoholfogyasztást is büntetni kéne.

A dohányzás más. Az csak simán undorító. És még nem hallottam olyat, hogy "A férj egy kiadós dohányzás után agyonverte feleségét és két kisgyermekét."

Piálás után pedig elképzelhető.

2009. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
62%

Most olvastam :)

Öt fiatal lett rosszul, feltehetően kábítószertől, szombatra virradó éjszaka Dunaújvárosban; a mentők kórházba szállították őket - közölte szombaton a rendőrség.


A fiatalok az egyik dunaújvárosi diszkóban lettek rosszul - mondta el a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

R. Szabó Ágnes tájékoztatása szerint annak felderítésére, hogy a fiatalok milyen kábítószert fogyasztottak, s ahhoz miként jutottak hozzá, a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság folytat nyomozást.

2009. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat tisztelt hölgyeim és uraim!


Ahogy leszűrtem a véleményekből.A többség elutasítja a könnyű drogok(marihuána,hasis)legalizációját.

Sőt van olyan is aki még a nikotin és alkoholfogyasztást is bírálja.

2009. júl. 25. 22:51
 30/76 anonim ***** válasza:
47%

utolsó... azok a fiatalok nem fűtől lettek rosszul azt elhiheted :)

valószínűleg a Ginának nevezett ocsmány méregtől.

"betépett marhák"- ezek a betépett marhák ahogy te nevezed, nem csinálnak semmit, amivel neked ártanának. nem kötnek beléd az utcán, nem szólnak be stb. nem értem miért fáj az ha valaki nem alkohollal akar más tudatállapotba kerülni.

2009. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!