Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád vagy elleneznéd...

Támogatnád vagy elleneznéd hogy a melegek házasodhassanak és örökbefogadhassanak gyereket?

Figyelt kérdés

Én nem akarok konkrétan állástfoglalni ebben a kérdésben.

De kíváncsi vagyok mi az emberek véleménye róla.

Mik a gondolataik a dologról.

És hogy támogatnák vagy elleneznék a dolgot.


Bár én úgy vélem hogy az emberek többségét nem érdekli a dolog,mivel nem érintettek a kérdésben.

Én is csak azért kérdezem mert egy ismerősöm érintett a dologban.És szeretné az úgymond "párjával" törvényesíteni a kapcsolatát és majd később örökbefogadni gyereket.


2009. júl. 23. 00:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
76%
nem tudom, a kedves liberálisok miért gondolják úgy, hogy erőszak,ivászat,veszekedés,verekedés csak hetero pároknál fordulhat elő...a melegek már nem is emberek? Fölöttünk állnak? Ők tökéletesek, akik sosem hibáznak? Na szép...lassan már az lesz, hogy ők az emberiség új, továbbfejlődött faja, akik szivárványos világbékét teremtenek
2009. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem különbek.Csak nem rosszabbak.Nem rosszabb emberek, és nem rosszabb szülők.

Itt téved mindenki.Az egyenlőség nem a másik lehúzása.

2009. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
76%

"Nem gondolom, hogy egy gyerek rosszabb körülmények között nőne fel egy meleg pár otthonában, mint pl. egy elhanyagoló anya és egy bántalmazó, esetenként alkoholista apa mellett."

Itt olvasgatva úgy látszik a heterók szadista állatok, a homoszexuálisak meg önzetlen mintaszülők. Fura, nem? Minden gci hetero?

És miért kell csúsztatni? Nem akarja senki elvenni a gyerekét, de ha két szülője van, azonos passzban, akkor a gyereknek jobb a heteroszexuális szülő mellett. Ha elváltak. Ha semmi más különbség nincs. Kérdezd meg a gyerekeket!

Nekem a kérdés feltevése fáj. Kit érdekel, hogy ki akar magának gyereket? Örökbe adásnál azt kell nézni, hogy mi a legjobb hely a gyereknek. Aki gyereket akar, csináljon, ha tud!

Akinek nem születhet, és alkalmas szülőnek, az majd örökbe fogad, ha elég jó lesz a gyereknek. Úgy beszélnek sokan, mintha a Saturnban lenne a gyerek, a polcon. Olcsón. Mintha árvagyerekek tömegei vergődnének az utcán. Ha a gyerekeken akar valaki segíteni, menjen Brazíliába, gyermekmentő házba. Ott van elég utcagyerek,Megjegyzem, anyja-apja annak is van.

Értettem a kérdést, de úgy beszéltek az örökbe fogadásról, mintha csak meg kéne rendelni a gyereket(aki jogot kap rá) és lehet is vinni. Kit akartok örökbe fogadni?

Látogatják ám, nem örökbe adható.

És ha igen, miért ne kaphatná meg a legjobbat, amit fel tudunk ajánlani? Kétféle(szülő) mindig jobb, mint egyféle.

nem szadista gyerekgyilkosoknak adnám, ezt miért gondolná bárki?

2009. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
55%

01:23

Igen

Egyedülálló szülőként fellélegeztem, mikor találtam olyan férfit magam mellé, akire a gyerekek nézhetnek. És a gyerekek is. hallottam, ahogy koppant a kő, mely leesett a fiam szívéről: lehet gyerek, nem ő a férfi a házban.(mert az apja gyerekké vált egy betegségben)

nem hülyéskedek, ez a személyes élményem, ne kérdőjelezd meg! És a seb ottmaradt, mert túl nagy volt a teher kisfiúként.

A lány meg nem szájal vissza.


A homoszexuálisok tényleg mindig magukra gondolnak először?

2009. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
65%

07:43 maradj már, ez nem az a kérdés!

ha a homokos apád nyír ki, az mennyivel jobb neked?

2009. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:

Az a legfőbb baj hogy itt úgy próbálják beállítani a normális hetero családot mint minden létező rossznak a forrását.Mely már elavult,barbár és működésképtelen.

Ahol az anya minden férfinek a k.rvája,ki nem törődik a gyermekeivel.Az apa pedig részeges,erőszakos és pedofil hajlamú ki állandóan fajtalankodik a gyerekeivel vagy prostik társaságát élvezi és veri a hűtlen feleségét.A gyermek testvérek pedig született ellenségek kik előbb utóbb egymásnak esnek.


A ferde hajlamú párokat meg úgy állítják be mint a mintaszülőket.Akik nem rendelkeznek hibával és egy új normálisabb családi alternatívát nyújtanak az ősi letűnő,elavult és alapjában véve rossz "normális"család helyett.

Vagy pedig a szingli szülők életmódját pártolják a liberálisok,ahol a gyerek mindenképp egy másik nemű szülő gondviselése nélkül nőjön fel.DE véletlenül se a rossz hagyományos családba.Mert az a legfőbb rossz.


Attól tartok hogy az emberek gondolkodásában kezdenek megváltozni az örök értékek.

Az abnormális kezd normálissá válni és a normális lesz a szélsőséges.

Csak az a baj hogyha ez így lesz akkor az emberi létnek a végórájában vagyunk.


Sajnos az abnormális "gondolatok" elterjesztésében nagyrészt a médiának van a legnagyobb szerepe.

Az pedig hogy ki uralja a médiát nyugaton...nem titok.

De most nem szeretném megnevezni a népcsoportot sem az általuk képviselt politikai gondolkodásmódot.

Csak azt nem tudom hogy mi a céljuk evvel.....

2009. júl. 24. 14:39
 77/79 anonim ***** válasza:
70%

Csak ne csúsztass kérlek!

Nem a heterok lehúzása és a homok égbe emelése történik akkor, amikor EGYENLŐ bánásmódot kérnek.

Nem jobbak, nem rosszabbak, csak mások.

Ez mitől válik bármilyen népcsoport bármilyen irányultságú propagandájává?


Amúgy szívesen elmennék az ELTE szociológia szakára, meg hallgatnék pszichos órákat is, de már megtettem mindezt, mint végzett szociológus, Pécsen...


Ha tényleg foglalkoztál volna szociológiával és pszichológiával, akkor tudnád, hogy nem használnak pozitív és negatív ítéletetket, mint pl. "normális" szexualitás, vagy "ferde" hajlam, mert ezek erkölcsi kategóriák, melyek tudománytalanok...

2009. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
100%

A házasságot támogatom. Akinek ez kell hát tegye (énis homi vagyok, de valahogy sosem vágytam ilyenre)

A templomi esküvő... hát érdekes lenne, mivel szerintem ott előre megírt szöveg van férj és feleséggel, de meg lehet oldani. De nem hiszem, hogy bármelyik egyház is bele menne ilyenbe. Utána lehet kajálni, piálni meg minden. És akkor ott vannak ketten együtt, hivatalos papírokkal, hogy házasok és fúdejómost így. Legfeljebb az anyakönyvvezetőnek ill papnak lesz pár rémálma.


Az örökbefogadás viszont más tészta. Ott egy gyerek életét tehetik tönkre. Az iskolában kissé gáz lenne, amikor a szülei felől érdeklődnek. Mindig lesznek akik elítélik a homikat és akkor ez szegény gyereken csattanna.

Akkor is ha a kedves szülők valóban jó szülők lennének.

És ahogy a melegeket ismerem nem túl nagy az esélye, hogy amikor a gyerek óvodába kerül még együtt lennének...

2009. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
51%

Nos, én állást foglalok :)

Egyszerű és határozott NEM! Az első emberpár sem Ádám és Ádám volt, ha vallásos téren vizsgáljuk. Ha ezt mellőzzük akkor is ott az erkölcsi része, hiszen milyen családképe lesz annak a gyereknek, aki apa1 és apa2, vagy anya1 és anya2-nek szólítja majd szüleit?

2009. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!