Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád vagy elleneznéd...

Támogatnád vagy elleneznéd hogy a melegek házasodhassanak és örökbefogadhassanak gyereket?

Figyelt kérdés

Én nem akarok konkrétan állástfoglalni ebben a kérdésben.

De kíváncsi vagyok mi az emberek véleménye róla.

Mik a gondolataik a dologról.

És hogy támogatnák vagy elleneznék a dolgot.


Bár én úgy vélem hogy az emberek többségét nem érdekli a dolog,mivel nem érintettek a kérdésben.

Én is csak azért kérdezem mert egy ismerősöm érintett a dologban.És szeretné az úgymond "párjával" törvényesíteni a kapcsolatát és majd később örökbefogadni gyereket.


2009. júl. 23. 00:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
50%

Akkor vigyék a kis barnábbakat, azok úgyis ott szoktak maradni.

"Sérült cigánygyerek vagyok, két bizu nevelt fel" Jó kis kezdés lesz! Úgy önéletrajzilag.

2009. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
43%
Cirmi, attól, hogy utálod a homárokat, nem leszel automatikusan normális, sőt.
2009. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
66%

A gyerekek toleránsak és alapból szeretnek minket felnőtteket, a félelmek és előítéletek felnőtt dolgok. A gyerekeket egy olyan dologtól féltjük, ami értelmetlen, mert ők még nem szexuális lények, tehát lesz@rják, hogy a nevelőik, akik szeretik őket, mit kezdenek a nemi szervükkel a tőlük független magánéletükben...

És két értelmes ember által jó anyagi és érzelmi és kulturális körülmények között nevelt gyerekkel mi lehet a baj? Hiszen egy hetero pár sem a szexualitásra neveli, illetve nem csak a szexuális viselkedés példáját mutatja meg a gyerekének! Felnevelik. Példát mutatnak a gyerekeiknek mindenben. Vitakultúra, tisztesség, tisztaság, becsületesség, kulturális élet, stb.

Ezekkel egy értelmes meleg pár nem rendelkezhet?

Amúgy milyen férfi és női példa átadásról beszélhetünk egy elvált, az exférjétől külön városban élő nő által társ nélkül nevelt gyereknél? Ugyanannyiról, mint egy homoszexuális pár esetében.

Hiszen a két örökbefogadó embernek is vannak szüleik, ellenkező nemű barátaik és rokonaik, ugyanúgy vannak férfi pár esetében tanítónőik, illetve női pár esetében is tanáraik, edzőik stb. A gyerek nem csak a csak a két nevelőjétől, hanem az egész világtól vesz át példákat! Nem vak és nem is szemellenzős, tehát látni fogja, hogy a szülei azonos neműek, míg a szülei szülei nem, tehát máris kizárt, hogy csak a szülői példa legyen előtte...


Egyszer George Michael - mint egy igen ismert homoszexuális - mondta, hogy "az a baj, hogy az emberek a hétköznapi életükben a b.uzik legalját látják és az alapján ítélnek".

Szerintem ez nagyon igaz és sajnos olyan ítéleteket szül, amik kb. annyira reálisak, mint ha látnánk az utcán egy részeg, az arra sétáló nőknek a farkát kínálgató koszos hetero hajléktalant és ez alapján kijelentenénk, hogy a heteroszexuálisok ne neveljenek gyereket!


A házasság meg ugyebár egy polgári szerződés, miért ne köthetne két ember egymással szerződést? Az egyházit meg bízzuk az egyházakra.

Lesz, amelyik bevállalja és lesz amelyik nem és ha a melegek nagyon ragaszkodnának az egyházihoz is, akkor biztos találnak olyan vallást, amelyiknek ez belefér a hittételeibe, mert szerintem ők se akarják, hogy holnaptól katolikus templomban házasodhassanak.

2009. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
84%
Az örökbefogadás még azoknak is nehéz és hosszadalmas procedúra, akik férfi-nő pár, és meddőség miatt fogadnának örökbe. Sokan állnak sorba várólistán gyerekekért. Nem csökkentené az árvaházi gyerekek létszámát, ha a meleg párok is fogadhatnának örökbe. Az nem úgy megy, hogy bemegyek és kihozok egyet. Több évbe is telhet.
2009. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
57%
Ellenezném. Nem véletlenül az a természet rendje, hogy csak ellenkező nemű párnak születhet gyermeke. És a természet nálunk jobban tudja, mi a helyes. Mellesleg a kisujjunkat nyújtjuk és az egész karunk kell? Örüljenek neki, h így is már szertartásosan bejegyeztethetik magukat.
2009. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
42%
ha engem melegek neveltek volna, asszem 14-15 évesen szétvertem volna a fejüket egy lapáttal...inkább mentemvolna a fiatalkorúak börtönébe, minthogy ezzel a szégyennel éljek...nem mellesleg az egész életem elcseszett lenne, az egész gyerekkorom...én normális,szerető családban nőttem fel, és nem tudom elképzelni, hogy apa vagy anya ne legyen...ők így teljesek, mint a jin és a jang....és én is csak így lehettem teljes és nagyon hálás vagyok a nevelésükért. De ha valamelyikükről kiderülne utólag, hogy homo lett, akkor megszakítanám vele minden kapcsolatomat és eltitkolnám minden ismerősöm elől és biztos vagyok benne, hogyha megszületne a gyerekem, nem hagynám neki, h lássa,sőt, sosem találkozhatna vele, max egy fényképet küldenék, és a gyereknek azt mondanám, h már meghalt a nagyi.
2009. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
74%

NEM!!!

Igaz persze, hogy a homoszexualitás "nem a szülőktől tanult viselkedés", de egy gyereknek akkor is normális családmodellre va szüksége.

2009. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
76%

Mi a normális?

Ami szokás? Vagy amiről én úgy gondolom? Vagy amiről olyan emberek, akikre hallgatok, azt mondják?

Elvált szülők normális családmodell? Minden rokontól távol élő idegen városba költözött mikro család egy panelban normális? Együtt élő több generáció normális? Délies nyitott házat vezető, nyílt és a problémákat az utcára vivő család normális? Bezárkózó germán modellben élő család normális? Ha az anya egy k.urva az normális? Ha a szülők bigottan vallásosak az normális? Ha liberálisan azt tehet a gyerek retorziók nélkül amit lehet az normális? Ha tekintélyelvűen keményen nevelik a gyereket az normális? Ha a szülők elhidegültek de még együtt vannak bármilyen okból és ezt a gyerek látja és érzi az normális?

És mi van a biszexuálisokkal? És az aszexuálisokkal? És a transzszexuálisokkal? És a nimfománokkal? És a kikötözős szex kedvelőivel? És ha már itt tartunk, mindenkivel aki más mint én?

2009. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsó egy zseni.Bárha disznók elé gyöngyöt.
2009. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
43%

Össze-vissza dobálóztok itt a szóval, hogy "természetes". Nevetnem kell.


Most akkor elmondom, hogy mi a természetes. Üljetek le, nehogy rohamot kapjon a pici agyatok ettől az információtömegtől.


A természetes az lenne, ha egy tüdőgyulladástól meghalnátok, ha egy fertőzött seb miatt elvesztenétek a lábatokat és megdöglenétek, ha a csekély, szennyezett ivóviz felett dúlnának a háborúk, meg a kevés élelem mellett, amit a fákon találtok. A természetes az lenne, ha mindenkit szabadon erőszakolhatna és ölhetne és fosztogathatna az erősebb, hogy a legtöbb ember megdöglene 20-25 éves korára, esetleg megélné a matuzsálemi 30 évet, ha ő a csúcsragadozó a közösségében.


EZ a természetes. Fogjátok fel, hogy kib-szott emberek vagyunk és egy általunk formált, teljesen átalakított világban élünk, ha a természetességet advokáljátok húzzatok ki egy évre Maláriába, elnézést, nincs is ilyen ország, ez egy betegség, amibe valószínűleg belehalnál a természetben. Nem baj, egy bigottal kevesebb..


Tudtátok-e például, hogy minden tizedik gyerek közül egyet-kettőt molesztálnak a családtagjaik szexuálisan az akaratuk ellenére? Nem, biztos nem. Na ez TERMÉSZETES.

Vagy hogy becslések szerint kishazánkban minden harmadik-negyedik nőt ért már erőszakos támadás, aminek célja a beleegyezés nélküli szex lett volna?

EZ KURVÁRA TERMÉSZETES, NE NÉZZETEK FÉLRE.


És sosem hallotatok még olyanról, hogy a (hetero) szülők megölik a gyerekeiket? Csak mert mindennapos a dolog.


Az árvaházakban óriási tömeg van, a világ túlnépesedik és ti támogatjátok ezeknek az árvaházi kölyköknek a szenvedését és a világ túlnépesedést. Köszi, annak a többszáz gyereknek a nevében is, akik itthon egy valóban "normális" közegbe, családba kerülhetnének, ha az emberiség intelligenciaszintje és tájékozottsága kicsit magasabb lenne.

2009. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!