Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád vagy elleneznéd...

Támogatnád vagy elleneznéd hogy a melegek házasodhassanak és örökbefogadhassanak gyereket?

Figyelt kérdés

Én nem akarok konkrétan állástfoglalni ebben a kérdésben.

De kíváncsi vagyok mi az emberek véleménye róla.

Mik a gondolataik a dologról.

És hogy támogatnák vagy elleneznék a dolgot.


Bár én úgy vélem hogy az emberek többségét nem érdekli a dolog,mivel nem érintettek a kérdésben.

Én is csak azért kérdezem mert egy ismerősöm érintett a dologban.És szeretné az úgymond "párjával" törvényesíteni a kapcsolatát és majd később örökbefogadni gyereket.


2009. júl. 23. 00:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
67%
én ellenezném. Tény, hogy legtöbbjük jószívű, kedves, stb, de akkor sem természetes dolog. Ha gyereket akarnak vállalni, hozzanak érte "áldozatot", házasodni meg férfi és nő szokott.
2009. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
92%

9:28

Ilyenkor sz.r van. De a gyereknek ez jutott.

Örökbe adásnál törekedni kell az ideálisat keresni a gyereknek, hiszen úgyse lehet az , de ha arra törekszünk, talán kevesebbel marad el, mintha eleve egy láthatóan fals helyen kezdenénk. Akkor már innen indul lefele. Rossz modell, és még hozzá az örökbefogadásból adódó problémák..esetleg mégis megverik, vagy ridegek vagy elhanyagolják, vagy nincs pénz, vagy bármi, ugyan azok a problémák lehetnek, mint máshol, és eleve rosszabb helyről startol a gyerek. Én értem hogy szeretnének, de szüljenek/csináljanak maguknak. Más gyerekét ki kényszeríthetné ebbe bele? A gyereknek is van joga.

2009. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
55%

...attól hogy valaki homokos vagy leszb, még nem meddő.

Ha meddő is, meg még homoszexuális is egyszerre, akkor meg már hajtson fejet a sors előtt!

2009. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
69%

"láthatóan fals helyen" Mitől lenne fals, ha őszinte szeretettel gondozzák?

Nem attól lesz valaki jó szülő, hogy heteroszexuális.A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Fals, ha apunak szeretője van,

ha anyunak szeretője van,

ha nem szeretik és tisztelik egymást,

ha hazudoznak,

stb.

2009. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
56%

Fals, vagyis hamis. Nem igazi. Sok ilyen van. Például ha nem igaziak a szüleid. Ez eleve -. Mindenkinél van -. Az a baj pont. Hogy úgyis van valami. Ki vállalja, és hogy választ gyereket?

Más, ha mondjuk meghalna a húga és örökbe fogadja az unokaöccsét. Ez pl. o. k. De idegent oda adni a lelencből? Ki tudná ennek a felelősségét felvállalni?

2009. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
65%
Attól hogy homoszexuális, még ugyanúgy hazudni fog, szeretőt tartani, vadulni, mittudomén.. mint a többiek.- Attól még nincs több biztosíték hogy szerető család lesz,mint máshol, csak még egy felesleges rizikófaktor.
2009. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
67%
Valaki rendesen lepontozza azokat, akik nem támogatják a melegeket... Lassan már tényleg bűn lesz, ha valaki normális...
2009. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
50%

De ha van elég örökbefogadó házaspár, akkor miért ne inkább hozzájuk adnánk a gyereket? Ha nem rokon amott sem? Csak jobb, nem?

A gyerek nem tévé, hogy aki szeretne, vehet.

Csak a gyereket kéne nézni! És még mindig nem értem, hogy attól miért lesz meddő, hogy homokos? Húzzon addig vödröt az anyajelölt fejére, egyszer ki lehet bírni, ha annyira kell a gyerek! Én simán lefeküdnék egy nővel, ha ez kellene a gyerekem miatt valamiért.

Nő/44

2009. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
71%
Van, homoszexuális ismerősöm, sőt barátom,de mint a huzat, ellenezném. Ha ezeket a homikat ismered, rájössz magad, hogy nem alkalmasak gyereknevelésre. Aranyosak, kedvesek, bulizósak stb. De nem képesek áldozatokat hozni, kizárólag a szexualitásukért tesznek meg mindent. Ha gyereket akar, az felelősség.Ahogy elferdült a szexuális életük, úgy ferde a személyiségük is.
2009. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
56%
Mások mennyit szenvednek a gyerekért, teákat isznak, meg gyertyát állnak! Szenvedjen meg ő is, ne a készet vigye!
2009. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!