Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha az ember kimegy...

Miért baj ha az ember kimegy külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Mindenki kezd rájönni, hogy az itteni fizetése, az árakkal ellentétben köszönőviszonyban sincsenek a nyugatiakkal.

Én 3 gyereket akarok majd, de Magyarországon még a 2.-on is gondolkodnék.


2010. dec. 28. 12:55
 41/91 anonim ***** válasza:
31%

"Nem fogsz. xD"


Már teszem, édesem, semmi tandíjat nem fizetek.


Ezt buktad.

2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
57%
Mért Helmet szerinted minden magyar halálra keresi magát? Úgy mondod ezt a 80ezret mintha ritkaság lenne és senki sem ennyiből élne.
2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
67%
Ezt te buktad hülyegyermek. xD
2010. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
35%

Akkor mondd el, hogy kinek a pénzén tanulok?


Mert én bizony az államén, az állam még családpótlékot is ad ha ha ha.


Én meg semmit nem fogok visszaadózni, mert Mo-n nem fogok dolgozni :)


Egyszóval amit az állam rám költ, azt soha nem látja viszont :)

2010. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
35%
Ha külföldön dolgozom, nem kell Mo-nak adóznom, egyszóval nem kap semmit a magyar állam tőlem :)
2010. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 A kérdező kommentje:
Az a másik, hogy az emberek kifizetik a tanulmányaikat. Amennyi adót elvesznek többször ki lehetne járni az adott szakot. Bátyám 1 hónap alatt kifizet egy féléves tanulmányát. Tehát a saját szüleik fizetik a tanulmányait.
2010. dec. 28. 14:46
 47/91 anonim ***** válasza:
35%
Így van, a 2 szülőm személyes és munkáltatói adóján felül, és a 25% áfán felül nem jár az államnak több!!
2010. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
82%

Én nem ezen morfondírozok, én nem a mások fizetéséhez mérem a saját fizetésemet, hanem a kenyér, és a benzin árához. Nem érdemes itt hazafiságból éhen halni. Mindenkinek egy élete van, menjen oda élni, ahol érdemes.

Részemről, ha egész nap gályázni kell, akkor nem mindegy, hogy a magyar minimálbérért, vagy az angolért, németért.

Az lesz a vége, hogy akinek szakmája van, nyelvet beszél, és munkaképes, az el fog menni.

Akkor itt maradnak a képzetlenek, a cigányok, és a nyugdíjasok, valamint azok, akiknek nincsen hová menni.

Akkor majd ezek fizetik ki az államadósságot, a többi nyugdíját, és azt a pénzt, amit fent ellopnak.

Gyereket vállalni pedig nem érdemes, hozzanak maguknak rabszolgát afrikából.

2010. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
69%
Aki tud, menjen el. Én is arra készülök...nem fogok itt 80-90 000 ért keccölni, akkorsem, ha a többség megteszi. Folytassák nyugodtan, én nem akarom megzavarni ebben senkit.
2010. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 A kérdező kommentje:

"Ha külföldön dolgozom, nem kell Mo-nak adóznom, egyszóval nem kap semmit a magyar állam tőlem "

Mint leírtam a szüleimnek az adójából fizetik ezt.

Ha én kimegyek, akkor a gyerekem nem fog majd az ország terhére lenni.

2010. dec. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!