Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha az ember kimegy...

Miért baj ha az ember kimegy külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Mindenki kezd rájönni, hogy az itteni fizetése, az árakkal ellentétben köszönőviszonyban sincsenek a nyugatiakkal.

Én 3 gyereket akarok majd, de Magyarországon még a 2.-on is gondolkodnék.


2010. dec. 28. 12:55
 31/91 anonim ***** válasza:
89%

"rasszisták vagyunk"


Nehogy elhidd ennek, nem ez a rasszizmus definíciója! Nagyon nem ez a rasszizmus!


Nehogy már neki bedőlj, állj csak ki a helyes értékrend mellett

2010. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
67%

"Az csak a kisebbik, amikor kevés a fizetés. Van olyan is akinek a végzettségéhez nincs Magyarországon munka, mert hiányzik az ilyen meg olyan iparág."


Hozod a formád walter. Azon még nem tűnődtél miért tanul valaki olyasmit ami az országban még csak nem is létezik?

2010. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
100%

"És nem jövök vissza ezekhez a bunkókhoz, inkább az egész családomat szponzorálom hogy kijöjjenek ők is.


Nem kötődöm az országhoz, irigyek, bunkók, kötekedők, ingyenélők sokan; ne is lássam többé ezt a malacedényt!"



Látjátok? Valamire való antimagyar így gondolkodik. Róla vegyen példát a többi is. :)

2010. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 A kérdező kommentje:

"Azon még nem tűnődtél miért tanul valaki olyasmit ami az országban még csak nem is létezik?"

Jó a fizetés. Ha itt nem lehet találni munkát akkor majd keres vele máshol.

Én olyat tanulok amivel el lehet helyezkedni, de amit itt adnak érte az vicc európai és ameriaki szinten.

2010. dec. 28. 14:24
 35/91 anonim ***** válasza:
49%

"Miért tanul valaki olyasmit ami az országban még csak nem is létezik?"


Mert az USA-ban egy Phd-vel 90 000-100 000 között kapsz minimum egy évben!


Nem kell félteni a magyar államot, ha ő 25% ÁFÁ-val súlyt engem és a fizetésem felét leveszi, akkor én meg az ő pénzén tanulok ha ha ha.

2010. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
90%
Aki szerinte ez gond, az éljen meg, tartson fen lakást, családot 80-90 000 Forintból. Ennyi.
2010. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
43%

"Ha a Jancsi azt mondja a Julira, hogy irigy meg mindig rosszkedvű, nem hajlandó segíteni, akkor a Jancsi rasszista? "


Nem egy személyre mondta, hanem egy népre te nehézfelfogású.

2010. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
49%

Jó, ez a rasszizmus nem büntetendő sehol :)


És jogos is, senki nem mondja hogy nem igaz, csak azt hogy ezt ne mond júúj de goncsi vagy!!

2010. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:

[link]


Aki tud angolul olvassa el, szerintem sokunk érveit összefoglalja, és nem kell ide leírni manuálisan.

2010. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
67%

"Nem kell félteni a magyar államot, ha ő 25% ÁFÁ-val súlyt engem és a fizetésem felét leveszi, akkor én meg az ő pénzén tanulok ha ha ha."


Nem fogsz. xD

2010. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!