Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha az ember kimegy...

Miért baj ha az ember kimegy külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Mindenki kezd rájönni, hogy az itteni fizetése, az árakkal ellentétben köszönőviszonyban sincsenek a nyugatiakkal.

Én 3 gyereket akarok majd, de Magyarországon még a 2.-on is gondolkodnék.


2010. dec. 28. 12:55
 21/91 anonim ***** válasza:
87%

Elég alul iskolázott lehetsz, ha nem látod a különbséget ( a rohadjon meg a büdös, tolvaj.. és a rosszkedvű, irigy, önző között.


Nagyon buta vagy :(

2010. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a Jancsi azt mondja a Julira, hogy irigy meg mindig rosszkedvű, nem hajlandó segíteni, akkor a Jancsi rasszista?


-.- butaságot mondott az 59%"



Csak éppen itt nem Jancsi mondja Julira, hanem a válaszoló egy egész népet megbélyegez vele. Ez azért nagy különbség. Csak valamiért a ti fejetekben a magyarral szemben nem lehet rasszistának lenni, csak a magyar lehet rassszista.


Éppen emiatt a mentalitás miatt tartunk itt, hogy a magyarok 80%-a lenézi a saját népét és előbb küzd meg mások jogáért, mint a sajátjáért. Én nem értem, hogy jutottunk el idáig, de főleg azt nem értem, hogy mások számára azon mit nem lehet megérteni, hogy a magyar számára az első mindig a magyar érdek és csak utána jön a többieké.


Ha így gondolkodna minden magyar, akkor sokkal jobban élnénk és gazdagabb lenne az országunk, mert nem a saját javainkat osztogatnánk ki másoknak, utána meg rinyálnánk, hogy nekünk miért nincs, hanem másokét tennénk a sajátunkéva (ugye, mert kapitalizmus és verseny van) és így minden magyarnak több jutna.

2010. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
40%

"Elég alul iskolázott lehetsz, ha nem látod a különbséget ( a rohadjon meg a büdös, tolvaj.. és a rosszkedvű, irigy, önző között."


Nem vagyok aluliskolázott, amint a helyesírásomból is ki tudod venni (nem úgy a tiédből).

Igényes ember vagyok, aki ügyel a környezete rendjére.

2010. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
49%

"Nur der Pass macht noch keinen zum Deutschen" Ez egy fontos elv, remélem tudsz németül.


Nem is vagyok magyar, csak mert ez áll a Pass-omon.

2010. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
33%
Kétnyelvű vagyok, sőt inkább hármat használok aktívan, bocs ha a magyar, a legkevésbé fontos marad el.
2010. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
33%
EU-s állampolgár vagyok, a magyar nekem csak egy pillanatnyi megjelölés.
2010. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 A kérdező kommentje:
Akkor rasszisták vagyunk, de ki kell jelenteni, hogy a magyar egy elég pesszimista és irigy nemzet.
2010. dec. 28. 14:16
 28/91 A kérdező kommentje:
Nem véletlen, hogy a magyarokra igaz, hogy ha nekem megdöglik a tehenem akkor dögöljön meg a szomszédé is.
2010. dec. 28. 14:17
 29/91 A kérdező kommentje:

"A legfrissebb Eurobarometer közvélemény-kutatás sajnos sok újdonsággal nem szolgál: a magyar állampolgárok változatlanul a legpesszimistább uniós polgárok közé tartoznak"


[link]

2010. dec. 28. 14:18
 30/91 anonim ***** válasza:
75%
Nem az a baj, hogy kimegy. Hanem hogy utána még visszaengedik.
2010. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!