Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne az a Tisza, ami más...

Ez lenne az a Tisza, ami más politikát akar, mint Orbánék?

Figyelt kérdés
[link]

#Magyarország #diktatúra #Orbán Péter #Magyar Viktor
ma 15:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
#30: Nem bízom vakon egyik politikusban sem, egyszerűen csak mérlegelem az erőviszonyokat és a propaganda hatására kialakult magyar társadalmi közhangulatot. A Tisza lehet, hogy nem tökéletes, de más alternatíva jelen helyzetben nem jöhet szóba, mert az emberek nem lennének rá nyitottak. Te, vagy én, vagy sokan mások persze igen, de ennek nem lenne többsége. A Fidesz pedig minél tovább marad hatalmon, annál inkább megmérgezik a közhangulatot.
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
63%

#29

"Nem mondott olyat, hogy semmit nem ér."

Jó, akkor csak erősen utalt rá :D

"A Fidesz ennek ellenére sem akar belépni, tehát ez mindenképp egy különbség."

Minek ellenére?

"Ez Vitya narratívája."

Meg az elmúlt évek tapasztalatai.

"Nem egy frászt. A Fidesz akkor is ellenkezne"

Vágyvezérelt gondolkodás. Éppen ma szavazott a TISZA és a FIDESZ Ukrajna támogatása ellen. Csókoltatom innen is az összes Tisza-fant! Elkezdett kihullani a csontváz a szekrényből.

"A Tisza oldaláról ilyet nem látunk."

Nekem heroltom van attól, amikor valaki azzal érvel X mellett, hogy nem olyan, mint Y. Ez nem minőségi különbség. Akkor lesz jobb az egyik, mint a másik, ha több jót tesz. Egyelőre ott tartunk, hogy rengeteg közös van a Fidesz és a Tisza között, csakhogy nem a pozitívumokban. Mindkettő demagóg, populista, hazudozó és ráadásul oroszbarát.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

29 - az ügynökök profin manipulálják a közvéleményt. Amíg a nép megváltókra vár és nekik hisz, addig nem lesz változás, ez jelenti az ország végét.

Kizárólag akkor lenne változás, ha az emberek a sarkukra állnának és új politikai elit alakulna civil szakemberekből.

A parlamenti pártok egyike sem dolgozott soha az emberekért, ez ugyanaz a banda, Orbánostól, Gyurcsányostól, Magyar Péterestől, csak könnyebb hinni valakinek, aztán mutogatni rá, hogy átvert...

Ezért vagyok kíváncsi, miről esik majd szó holnap az Ötvenhatos téren.

ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Bocs, 30- kérdezőnek szántam, 33 voltam.
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Minek ellenére?"

Annak ellenére, hogy nem csodaszer.


"Meg az elmúlt évek tapasztalatai."

Én nem ezt tapasztaltam, illetve nem is hiszem, hogy Orbán lenne a figyelme középpontjában, de elfogadom, ha te így látod.


"Vágyvezérelt gondolkodás. Éppen ma szavazott a TISZA és a FIDESZ Ukrajna támogatása ellen."

Pontosabban tartózkodott.


"Nekem heroltom van attól, amikor valaki azzal érvel X mellett, hogy nem olyan, mint Y. Ez nem minőségi különbség. Akkor lesz jobb az egyik, mint a másik, ha több jót tesz. Egyelőre ott tartunk, hogy rengeteg közös van a Fidesz és a Tisza között, csakhogy nem a pozitívumokban. Mindkettő demagóg, populista, hazudozó és ráadásul oroszbarát."

Lehet, hogy számodra nem minőségi különbség, a gyakorlatban viszont nagyon is számít ezeknek a társadalmi csoportoknak, hogy egy potenciális kormányzó erő felhasználja és támadja őket, vagy békén hagyja és nem uszít. Ami az oroszbarátságot illeti, pedig visszautasítom. Nem lesz attól senki oroszbarát, hogy tartózkodik egy salátatörvény kapcsán, aminek van olyan pontja, amellyel a valóban oroszbarát Fidesz szerezne politikai előnyt és támogatottságot. Te oroszellenesnek tartod magad? Helyes, akkor ne a Fidesz malmára hajtsd a vizet. Amit elvársz a Tiszától, az valójában a Fidesznek kedvezne és nem Ukrajnának segítene.

ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
54%
szerintem magyar péterre szavazni olyan mint ha belekakálnál a gatyádba és felvennéd fordítva. jéé hátul nem szaros és ez jó, kb így látom a tiszások álláspontját.
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Annak ellenére, hogy nem csodaszer."

Tehát Orbánnak azért kellene belépnie, mert nem csodaszer?

"Én nem ezt tapasztaltam, illetve nem is hiszem, hogy Orbán lenne a figyelme középpontjában"

Ilyet senki nem mondott.

"Pontosabban tartózkodott."

Akadályozta Ukrajna megsegítését. Gyáva volt ahhoz, hogy felvállalja a véleményét, ezért inkább egy befosi nemet mondatott a többiekkel, mert még arra sem volt hajlandó, hogy megnyomjon egy gombot.

"a gyakorlatban viszont nagyon is számít ezeknek a társadalmi csoportoknak, hogy egy potenciális kormányzó erő felhasználja és támadja őket, vagy békén hagyja és nem uszít"

Jó, akkor köszönjük meg dr. Magyar Péternek, hogy nem puccsolta meg a saját párttársát, nem kamuzta be az EU-nak a költségvetési számokat, nem kergette lovas rendőrökkel a tüntetőket, nem hagyta lezülleni az iskolákat és a kórházakat, nem tömte ki a haverja és a családja zsebeit közpénzzel, nem köt politikai vonatkozású üzletet a kínaiaikkal, és így tovább. Tekintsünk el attól a jelentéktelen ténytől, hogy sosem volt pozícióban, DE NEM CSINÁLT IJENEKET !!!4!444!44!4!

"Ami az oroszbarátságot illeti, pedig visszautasítom. Nem lesz attól senki oroszbarát, hogy tartózkodik egy salátatörvény kapcsán"

Miért lenne salátatörvény? Mert segíteni akar egy lassan 3 éve szenvedő országon? Agyamat eldobom...

"Amit elvársz a Tiszától, az valójában a Fidesznek kedvezne és nem Ukrajnának segítene."

Akkor inkább kérdezek, hátha így megvilágosodsz végre: Miért tartod a Fideszt oroszpártinak?

ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!