Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne az a Tisza, ami más...

Ez lenne az a Tisza, ami más politikát akar, mint Orbánék?

Figyelt kérdés
[link]

#Magyarország #diktatúra #Orbán Péter #Magyar Viktor
ma 15:43
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem eldöntöttem, hogy nem kérek a Tisza pártból és Magyar Péterből.
ma 15:43
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha a krumpli bevált, kár váltani.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ugyanarra a politikára, tényleg kár váltani.

Akkor, már inkább dőljön be az ország Orbánnal.

ma 15:47
 4/24 A kérdező kommentje:
2, egyébként elolvastad a cikket? Látod, hogy ezek ugyanazok?!
ma 15:50
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
1: senkinek sem fogsz hiányozni, szavazz csak nyugodtan a DK-ra, akik be sem fognak kerülni remélhetőleg...
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Hallgasd majd meg azokat a csoportokat, mit mondanak, akik az ötvenhatosok terén tartanak holnap rendezvényt 18 órától! Egy egész jó összefogasnak tűnik. Köztük lesz több új, kisebb párt a civileken kívül.

Fontos a civil kontroll a politikában!

ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Továbbra is csak a Tiszapártra fogok szavazni. Az engem nem érdekel hogy az ukránok mit csinálnak, ők akartak nyugati Nátó rakétákat telepíteni az orosz határhoz és ők akarták hogy a nácik a kissebbségeket üldözzék és zalklassák, egyék meg amit főztek.
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
#7 Húha, van baj a toronyban. Nem tudtam hogy a tiszások is kreml hazugságokat esznek reggelire.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Más vagyonát lefoglalni és jövedelmeit másnak adni jogszerűtlen. Az ukrán háború elhúzódása pedig nem érdekünk. Mindezek függetlenek attól, ki kire szavaz.
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan a 7-eshez hasonló válaszolók miatt tartózkodtak. Taktikai lépés, nem befolyásol semmit. Ha megszavazzák, holnap már szét lenne plakátolva az ország a háborúpárti Magyarral.
ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!