Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tisza pártosok miért gondolj...

A tisza pártosok miért gondolják, hogyha egy MP-nél sokkal értelmesebb Vona Gábor és talán még MZP is, nem tudta meggyőzni a bizonytalanokat és a fideszeseket, h rájuk szavazzanak, akkor majd MP megfogja?

Figyelt kérdés
Őszintén..Mit akartok ezzel a barommal? Hülyébb , mint a másik 2 együttvéve. Angoltudása Arató Gergely DK politikusével vetekszik. 😃😃😃 Brüsszelben élt x évig, de valószínűleg csak a kocsmákat látogatta ilyen angol tudással...😂 Ráadásul valamelyik nap előadta, hogy az EU pénzekért egy kis szuverenitásról is le kellene mondani. Egy országnak vagy van szuverenitása vagy nincs. Ez is eladná és kiszolgáltatná az országot, csak másnak, a globalista deep statenek...Aki ezeket nem látja, baromi nagy szekta tag lehet. Ez Orbánnál 6x rosszabb lenne. Pedig Orbán is egy gci.

okt. 19. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Szar lehet ilyen alacsony iqval élni mint a kérdező
okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Vona,biztos nem.
okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
És akkor mi legyen kedves kérdező? Mardjon a Fidesz? Jelenleg teljesen mindegy, hogy ki veszi át a kormányzást csak vegye át. Aztán majd 2030-ban már normális keretek között lehet választani. Addig mindenkinek a legesélyesebbre kell.
okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Csak a Tisza és Magyar Péter.
okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Én nem gondolom, ettől még nagy valószínűséggel rá fogok szavazni.😘
okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
30%
Én erre azt kontrázom, hogy Ukrajna is mondjon le egy kis szuverenitásról illetve Magyar is a mentelmi jogáról és akkor minden rendben lesz. Idióta az a pasas. Sajnos az EP választáson még nem tudtuk, hogy kire szavaztunk, de most már tudjuk, hogy rá sem kell.
okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mert a választásokat nem párt programok nyerik itt Európa keleti felén, hanem "erős emberek", vezér figurák.

MZP túl sokat beszélt, ami szép és jó, de nem politikailag. MP nem mond semmit, hülyén hangzik, de politikailag ez az, ami működik. Nehéz a semmit kiforgatni vagy félreérteni.

okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 meszike91 ***** válasza:
70%
Egyelőre annyi látszik hogy Magyar Péter sokkal több ember tudott elérni már most mint Vona Vagy MZP.
okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

Vona Gábor exnácira sosem szavaznék, MZP jófej volt, én csak Gyurcsány miatt nem szavaztam rá.

Tisza amíg gyurcsány és posztkomcsi mentes marad, addig az én szavazomat megkapják.

okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
61%
3. neked ki mondta, hogy 2030-ban normális választások lesznek ?! 😃 elhiszed egy politikus bármilyen ígéretét????😂 ejnye ejnye
okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!